Gram Zdrowia

Home Produkty Złote myśli Odchudzanie i diety Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera TOMASZ REZNER
DrukujE-mail
Czekolada Wawel 90%Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II TOMASZ REZNER

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera TOMASZ REZNER

 
Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera TOMASZ REZNER

19,70 PLN


Pobierz darmowy fragment

pdf

Jak zdrowo i przyjemnie uzyskać
i utrzymać pożądaną sylwetkę ciała?

Wyrzuć do kosza bezsensowne diety, nieskuteczne tabletki, tabele kalorii i inne bzdury, którymi atakują Cię ze wszystkich stron. Nadchodzi rewolucja!

Czy wiesz, że 52% Polaków i 37% Polek waży za dużo? Powiem więcej, te liczby ciągle rosną! Otyłość staje się chorobą cywilizacyjną.

Tomasz Rezner obala mity na temat otyłości i pokazuje właściwą drogę ku zdrowszemu życiu i lepszemu samopoczuciu. Jeśli masz problem z nadwagą, lub jeżeli interesujesz się funkcjonowaniem ludzkiego organizmu to koniecznie przeczytaj ten tekst do końca.

Co na temat otyłości mówi autor – Tomasz Rezner?

Tomasz ReznerRozpatrując problem otyłości, nie da się uniknąć poruszenia spraw psychiki. Właściwie, cały ten problem bierze swój początek w psychice człowieka. Jeżeli ktoś zajmuje się problemem otyłości, a pomija udział psychiki, to na pewno nie osiągnie żadnych pozytywnych efektów.

Wpływ psychiki na problem otyłości polega na „chceniu” zjedzenia jeszcze, pomimo zaspokojenia fizjologicznego zapotrzebowania organizmu, złych nawykach żywieniowych, wierze w najróżniejsze mity na temat odżywiania, wierze w „cudowne” diety itd., a braku wiary w swoje możliwości.”

Co jest celem autora ebooka?

 • przedstawienie wizerunku, ku któremu będziesz zmierzać,
 • umożliwienie wytyczenia sobie sposobu postępowania,
 • wyrobienie w sobie prawidłowych nawyków żywieniowych,
 • wyrobienie w sobie właściwego sposobu spożywania pokarmów,
 • osiągnięcie przyjemności ze spożywania pokarmów bez narażania się na otyłość,
 • zachowanie zdrowego podejścia do spraw żywienia i radosnego realizowania go,
 • zabezpieczenie Cię przed możliwymi zagrożeniami zdrowotnymi wynikającymi ze sposobów odżywiania się,
 • zapoznanie Cię z łatwymi, uniwersalnymi i fizjologicznymi metodami pomiarowymi utrzymania właściwej masy ciała i sposobów odżywiania,
 • obalenie mitów związanych z odżywianiem,
 • wytłumaczenie Ci, na czym to wszystko polega, bo człowiek nieświadomy skazany jest nie tylko na porażki, ale wręcz na klęskę
 • zapoznanie Cię z niektórymi nieskutecznymi metodami zmniejszenia masy ciała i wytłumaczenie, dlaczego nie dają założonych efektów – a także uchronienie Cię przed nimi,
 • ukazanie roli psychiki we właściwym sposobie odżywiania się,
 • zapoznanie Cię z prawidłowymi określeniami dotyczącymi odżywiania się,
 • ukazanie elementów humorystycznych.

Tomasz Rezner wykorzystuje techniki znane z NLP i pomaga w ten sposób wszystkim, którzy mają problem ze swoją wagą i samopoczuciem. Otyłość prowadzi do wielu chorób, które zadają cierpienie i skracają życie. Czy tego chcesz?

Poznaj opinie specjalistów!

„Nie przepadam za książkami o tej tematyce, ale ta zaintrygowała mnie swą odmiennością oraz niezmiernie oryginalnym i twórczym podejściem do istoty problemu.

Zrozumiałam, że mogę uzyskać pożądany efekt w swoim wyglądzie, jeśli wykorzystam własną psychikę oraz zebrane przez Tomasza Reznera znane już prawdy, ale ukazane w innym, nowym i nieznanym świetle.

Autor bardzo przystępnie opisuje zagadnienia, które mają nam pomóc w podjęciu słusznej decyzji dotyczącej naszej sylwetki (a także zdrowia) i rozdział po rozdziale pomaga nam stworzyć taki indywidualny program dla każdego z nas.

Podoba mi się szczególnie rozdział o mitach związanych z odżywianiem, a wymyślonych przez ludzi otyłych, tłumaczących się z nadwagi. Tomasz Rezner konsekwentnie je demaskuje
Moim zdaniem książka jest bardzo interesującą pozycją, na rynku wydawniczym, dotyczącą spraw zdrowego życia i pięknej sylwetki. Myślę, że każdy czytelnik będzie zadowolony z tej ciekawej i inspirującej lektury.”

altEwa Obszańska, Filolog polonista, obecnie: terapeuta zajęciowy (plastyk) w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym

"Z dużym zaciekawieniem przeczytałam książkę Tomasza Reznera, dotyczącą fizjologicznych sposobów odżywiania oraz zachowania pożądanej i szczupłej sylwetki ciała.

Moje spostrzeżenia na temat tej interesującej i nowatorskiej pozycji sformułowałam w poniższych punktach:

 • Książka oparta na dużej wiedzy Autora, napisana w przystępnej formie, przybliża Czytelnikowi problem odpowiedzialności za własne zdrowie.
 • Autor w sposób zrozumiały przedstawia podstawy zdrowego żywienia i zasady łączenia produktów, oparte na fizjologii trawienia i wchłaniania substancji pokarmowych.
 • Autor przypomina kanony zdrowego odżywiania, o których współczesny, zabiegany i zagubiony pod wpływem reklam człowiek, zapomniał.
 • Przedstawiony sposób odżywiania nie jest tylko metodą "odgrubiania", ale sposobem na zdrowe i długie życie.
 • Ciekawe, łatwe do stosowania i oryginalne są autorskie metody określania bilansu energetycznego organizmu, norm oraz stanu odżywienia.
 • Otyłość jest plagą społeczeństw wysoko cywilizowanych, a problem jej występowania zaczyna się już we wczesnym dzieciństwie.
 • Jestem przekonana, że Czytelnik, który uwzględni sugestie Autora, ma wielką szansę cieszyć się dobrym zdrowiem."

- Urszula Pałubicka, lekarz specjalista medycyny rodzinnej

To bezcenne informacje z pierwszej ręki!

Tomasz Rezner przekazuje Ci informacje z pierwszej ręki. Treść poradnika oparta jest na aktualnym stanie wiedzy medycznej o funkcjonowaniu organizmu ludzkiego. Przedstawione są one w sposób prosty i logiczny. Nareszcie nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem skomplikowanych terminów medycznych.

Jeżeli chcesz:

 • pozbyć się problemu ze swoim ciałem
 • sprawić by ilość przyswajanej energii równała się ilości energii zużywanej
 • poznać hierarchię gospodarki energetycznej organizmu
 • poznać siłę porad Tomasza Reznera
 • ...to nie przejdziesz obojętnie obok tej publikacji.

Zamów ebooka i utwierdź się w przekonaniu, że na zdrowiu po prostu się nie oszczędza. Powiedz do siebie: „Chcę i potrafię się zmienić”.Recenzje klientów:

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Aby dodać recenzję, zaloguj się.
Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 114 gości 

Cytat


Osoby, które śpią 6 lub mniej godzin na dobę, mogą gorzej funkcjonować. Po kilkunastu zarwanych nocach (ok. 4 godzin snu) zachowujemy się, jakbyśmy nie spali trzy doby z kolei. Po 17 godzinach bez snu człowiek zachowuje się tak, jakby miał we krwi 0,5 promila alkoholu.
Źródło: http://www.gynostemma.pl/pol-thebest.htm