Gram Zdrowia

Home Mistrzowie Wojciech Cejrowski Po mojemu Dlaczego Europa nie nadaje się na wojaże dla młodych ludzi? odcinek 1, sezon 1 S01E01

Dlaczego Europa nie nadaje się na wojaże dla młodych ludzi? odcinek 1, sezon 1 S01E01

Drukuj

wojciech-cejrowski-po-mojemu-o1s1Dlaczego Europa nie nadaje się na wojaże dla młodych ludzi? Czy naprawdę Francja może się pochwalić tak dobrą kuchnią? Czym się różni Latynos od Słowianina? Wojciech Cejrowski zaprezentuje całą listę krajów do których nie należy jechać. Powie również co go denerwuje w… toaletach. Gościem odcinka będzie Marian Opania, która opowie o swojej rzeźbiarskiej pasji.

http://tvnplayer.pl/programy-online/po-mojemu-wojciech-cejrowski-odcinki,45/odcinek-1,S01E01,653.html

1. Toalety - jak wiemy WC jest znanym wolnościowcem, walczącym o wolność słowa, obyczajów i inne. Dlatego jestem zaskoczony, że wkurzają go rózne wystroje łazienek.  Nie spodziewałem się takiej wypowiedzi po kimś kto zwidził ponad 50 krajów, w których miał okazje zetknąć się z najróżniejszymi toaletami i ich mechanizmami. Panie Wojtku dzięki róznorodności trenujemy nasze umysły dzięki czemu zyskujemy na inteligencji ;)

2. Francuskie wina i jedzenie - marny argument mający odstraszyć kogoś przed odwiedzeniem Francji. Sam nie przepadam za Francuzami . Po pierwsze o gustach się nie rozmawia, a jeśli już to fakt, że coś nie zasmakowało Panu Wojtkowi nie oznacza, że jest to coś bardzo złego. Nierzadko lekarstwa nie smakują najlepiej, ale leczą i dzięki temu możemy się cieszyć zdrowiem :). Francuskie wina i sposób jedzenia sam się broni odpowiednimi statystykami jeśli chodzi o choroby układu krwionośnego.

Dlaczego Europa nie nadaje się na wojaże dla młodych ludzi? odcinek 1, sezon 1 S01E01
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości