Gram Zdrowia

Home Stimuli Water Drinking
Drinking

Kultura Piwa według Marka Jakubiaka, właściciela Browaru Ciechan

Print
There are no translations available.

 Podczas II Forum Technologii Browarniczych w Elblągu pytaliśmy Marka Jakubiaka, właściciela Browaru Ciechan i Browaru Lwówek Śląski, czym jest Kultura Piwa i jak postrzega rynek piw.

 

 

Jonizator wody-powstanie, budowa, dzialanie...

Print
There are no translations available.

 Geneza powstania, budowa, dzialanie jonizatora, wody zjonizowanej.

 

Woda - Wielka tajemnica - Pamięć wody

Print
There are no translations available.

Film "Woda. Wielka Tajemnica" składa się z wypowiedzi wybitnych naukowców i badaczy z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań i doświadczeń z wodą. Większość badaczy twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia...dzięki wodzie możemy dostrzec fakt, że nasze myśli wywierają wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

 

Woda była wykorzystywana do kruszenia skał. Wlewano w szpary i czekano na mróz, podczas któego woda rozszerzaała się i powodowała kruszenie skał.

W kiełkującym ziarnie woda powoduje ciśnienie 400 atmosfer.Bardzo silny wpływ na strukturę wody, mają ludzkie myśli.

 

Wypiła 7,5 litra wody i zmarła! vs woda destylowana

Print
There are no translations available.

woda destylowana, dejonizowana, pitnaCo jakiś czas spotykam się z fanatykami mineralizacji wody, którzy fanatycznie wierza w to że woda musi być mineralna, ale nie wiedzą jak bardzo itd. Straszą, że gdyby człowiek pił wodę destylowaną to by umarł z powodu wytracenia minerałów i nie zachowania równowagi, Ci którzy czytali strone o nas wiedzą, że naszym mottem jest, że to dawka czyni truciznę. Tak więc poniżej fragment artykułu, w którym jest opisany konkurs przy pomocy którego określono dawke trującą zwykłej wody. Dla destylowanej jeszcze nikt tego nie określił - z naszego doświadczenia wynika, że 0,5l wdoy dejonizowanej dziennie nie robia krzywdy.

 

Wypiła 7,5 litra wody i zmarła!


Czy woda może zabić? Najwyraźniej tak i wcale nie chodzi tu o utonięcie. 28-letnia Jennifer Strange, matka trójki dzieci, zmarła w październiku 2009 r. w wyniku zatrucia wodą po tym jak wzięła udział w konkursie polegającym na wypiciu jak największej ilości wody bez korzystania z toalety lub wymiotowania. 

 

Fluorinated tea?

Print
Recently, a number of articles on fluoride in black tea. All articles are written on the basis of ScienceDaily. I've been drinking only green tea and so I wonder - when black tea is really green after fermentation, then it should also contain the same amount of fluoride? 

I do not believe that scientists have studied the black and do not come to mind, to do a comparison with green tea. I was thinking that the natural green tea leaves do not have much floru, and only when they are given a dose floru fermentation. 

Fermentation of green leaves is done by using molds (fungi), and as we know it from now on - all the heavy metals like mildew - so do not be surprised if black tea contains fluoride, and beyond the other heavy metals. But just remember how Scandinavians completely ceased after the outbreak of fungal zbieranai Chernobyl, for fear of the high concentrations of ołowu in mushrooms. 
 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 3

Menu główne

What causes the most human health?
 

Ostatnio na forum

No posts to display.

Komentarze

 • Flax oil - Polish Gold 1/4 Omega-3

  LeenLife E - Omega 3 w najczystszej postaci... Jedyny zarejestrowany w Polsce i na świecie nutraceutyk ...

  Read more...

Pokrewne

Gościmy

We have 198 guests online