Gram Zdrowia

Home Reize Umwelt Außerhalb des Hauses Pociąg do Bollywood TVP2

Pociąg do Bollywood TVP2

Drucken
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Właśnie w tej chwili na TVP2 można obejrzeć bardzo ciekawy dokument "Pociąg do Bollywood" - potrwa do 17:25.

Przedstawione życie pary rolników, którzy raz do roku w porze zimowej wyjeżdżają do Indii, żeby w ciepłym klimacie wypocząć, a poza tym biorą udział w kręceniu filmów.

Dzięki temu dokumentowi możemy poznać jakże odmienną kulturę Indyjską. Podejście do życia. Brak złosliwości pomiędzy ludźmi, którzy nie rozumieją złośliwych dowcipów.

Filmy z udziałem Danuty i Andrzeja Gliwiczów obejrzało 400 mln widzów. Najbardziej zaskakujący w tym jest jednak fakt, że nie są oni gwiazdami z pierwszych stron gazet, ale… statystami w Bollywood.

Mieszkańcy wsi Skolanowska Wola w Kieleckiem dopiero na emeryturze odkryli swoją wielka pasję. Co roku podróżują do Indii i pracują na planie kręconych z rozmachem produkcji. Gliwiczowie mają na swoim koncie już kilka filmów i są cenieni jako odtwórcy ról Europejczyków. Tymczasem w rodzinnej wiosce ich „drugie życie” całkowicie uchodzi uwadze nawet najbliższych sąsiadów, dla których praca w Bombaju i w Londynie to jedno i to samo..

Widz towarzyszy bohaterom w wynajmowanym co roku domku, przy stoliku w ulubionej knajpce, podczas rozmów z przyjaciółmi z planu i agentami. Oglądamy też fragmenty filmów, w których się pojawili.

Polska 2007, 51 min
Reżyseria:
Mariusz Malinowski

Film można obejrzeć pod adresem:

http://www.tvp.pl/vod/dokumenty/ludzie/pociag-do-bollywood/wideo/pociag-do-bollywood/4284952


Pociąg do Bollywood TVP2
 

Kommentar schreiben


Menu główne

Co wpływa najbardziej na zdrowie człowieka?
 

Losowy produkt

418,20 PLN

6,77 PLN


Ostatnio na forum

Keine Beiträge vorhanden

Komentarze

Gościmy

Wir haben 313 Gäste online

Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Bezsenność wpływa na wzrost ciśnienia krwi, które z kolei przyczynia się do chorób serca i naczyń krwionośnych np. zwiększa ryzyko zgonu z powodu zawału i choroby wieńcowej serca.

Źródło oraz więcej info o bezsenności i stresie
http://www.gynostemma.pl/pol-thebest.htm