Gram Zdrowia

Home

Gregg Braden - Nauka cudów - Pole jako hologram

Drucken
Beitragsseiten
Gregg Braden - Nauka cudów
1 eksperyment - powiązanie pomiędzy ludzkim DNA, a światem
2 eksperyment - wojskowy - odległość oddziaływania
3 eksperyment - pole magnetyczne serca
Starożytna mądrość
Myśli, uczucia, emocje i wierzenia
Tybet
Pięć trybów modlitwy
Tryb modlitwy oparty na uczuciu
Modlitwa o deszcz (Nowy Meksyk)
Eksperyment odczuwania pokoju w 24 miastach USA
Kwantowy język uzdrawiania, pokoju i cudów
setki tysięcy ludzi zebrało się razem przez sieć WWW
Masaru Emoto - badanie wpływu emocji i uczuć z kroplami wody
Pole jako hologram
Podsumowanie
Alle Seiten

Pole jako hologram

 

49:00

Jednym z potężnych założeń, jednym z najpotężniejszych założeń w odniesieniu do sposobu w jaki to Pole działa jest to fakt, że pole wygląda na holograficzne w swej naturze. Definicja hologramu mówi, że jest to wzorzec i nieważne jak bardzo ostatecznie podzielony jest wzorzec, całośc pozostaje nawet w najmniejszej części. Na przykład parę lat temu były zakładki do książek, małe lśniące foliowe paski, kiedy wystawiono je na bezpośrednie oświetlenie miały one obrazy w pęłni rozkwitłych róż lub obrazki Matki Marii albo obrazy delfina skaczącego ponad piramidą, W tych zakładkach, gdyby naprawdę były hologramami mógłbyś wziąść i pociąć je w najmniejsze kawałeczki i wziąść najmniejsze z tych i znowu pociąć i spojrzeć na nie pod powiekszeniem i cały wzorzec wciąż pozostanie, nawet w najmniejszym z najmniejszych kawałków.
I podzielę sie teraz z wami tymi założeniami, ponieważ wygląda na to, że nasza świadomość działa przez to pole dokładnie w ten sposób. Oznacza to, że my wszyscy jako mniejsze porcje wiekszego wzorca, jesteśmy połączeni.
Małe rzeczy które robimy w naszych życiach z dnia na dzień, sposób w jaki odpowiadamy jedno drugiemy przy rodzinnym stole, podczas naszych rozmów, sposób w jaki odczuwamy wiadomości o 6-tej, sposób w jaki odpowiadamy kierowcy który zajeżdża nam drogę na autostradzie zanim dotrzemy do naszego wyjazdu, w tych pozornie nieznaczących momentach naszego życia odbywamy rozmowę z tym Polem, z kwantowym hologramem, Umysłem Boga INDYWIDUALNIE. I składamy wszystkie nasze małe rozmowy razem i to staje się kolektywną odpowiedzią którą Pole odbija z powrotem. Nasza kolektywna miłość, nasza kolektywna wzajemność i wdzięczność lub kolektywny gniew, wściekłość i strach. Więc gdy obserwujemy wydarzenia w naszych życiachi rozwijające się na świecie i pytamy siebie dlaczego te rzeczy sie dzieją, dlaczego te rzeczy mogą sie dziać, w sposób w jaki je obserwujemy, możemy zechcieć zatrzymać te założenia w umysle i zapytać siebie:
Czy wierzysz, czy widzisz jak te założenia, które właśnie opisałem, czy widzisz jak rozgrywają sie w świecie wokół ciebie i jeśli tak, jeśli założenie działa w jednym kierunku to działa też w drugim. Kiedy zaczynamy czyć uczucia rzeczy, których doświadczanie wybraliśmy, w naszych życiach i w naszym świecie z samej definicji hologramu musi odbić do nas te rzeczy z powrotem.

 Gregg Braden - Nauka cudów - Pole jako hologram
 

Kommentar schreibenOstatnio na forum

Keine Beiträge vorhanden

Komentarze

Gościmy

Wir haben 103 Gäste online

Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Czy wiesz że...
Szacuje się że co trzy sekundy na świecie rodzi się dziecko.