Gram Zdrowia

Home

Gregg Braden - Nauka cudów - Masaru Emoto - badanie wpływu emocji i uczuć z kroplami wody

Drucken
Beitragsseiten
Gregg Braden - Nauka cudów
1 eksperyment - powiązanie pomiędzy ludzkim DNA, a światem
2 eksperyment - wojskowy - odległość oddziaływania
3 eksperyment - pole magnetyczne serca
Starożytna mądrość
Myśli, uczucia, emocje i wierzenia
Tybet
Pięć trybów modlitwy
Tryb modlitwy oparty na uczuciu
Modlitwa o deszcz (Nowy Meksyk)
Eksperyment odczuwania pokoju w 24 miastach USA
Kwantowy język uzdrawiania, pokoju i cudów
setki tysięcy ludzi zebrało się razem przez sieć WWW
Masaru Emoto - badanie wpływu emocji i uczuć z kroplami wody
Pole jako hologram
Podsumowanie
Alle Seiten

Masaru Emoto - badanie wpływu emocji i uczuć z kroplami wody

 

46:00

Pokazują one ten związek jeszcze dobitniej. Stało sie tak, że ci naukowcy w tym specyficznym projekcie badawczym odkryli, że krople wody które i tak tworzą 70% naszego świata i ponad 70% naszych ciał, że te krople wody odpowiadają na ludzkie emocje. Obojętnie czy czujemy to w ciele, czy jest to umieszczone na etykietach, które przyklejono na fiolkach z wodą i mocje badaczy zostały napisane. Fiolki zostały wtedy zamrożone na określony okres czasu i usuniete z procesu zamrażania i kiedy zaczęli myśleć krystalizowały się i kryształy są znakiem mówiącym co się dzieje z emocjami. Na przykład wzieli wodę, która była wysoce skażona, wysoce toksyczną wodę z niektórych z najbardziej skażonych tam w środkowej Japonii. Ta woda nigdy nie krystalizowała się, po prostu nie mogli jej zmusić. Woda ta jest bardzo mulistą, bardzo mgławicową formą, nie ma w niej symetrii, nie ma jakichkolwiek struktur krystalicznych zanim umieszczono emocje. Po tym jak były tam emocje, na przykład kiedy 500 ludzi modliło się nad niektórymi z najbardziej skażonych próbek, to poprzedni obraz pokazuje, wodę w jej toksycznym stanie, kolejny obraz przestawia TĘ SAMĄ wodę pieknie uformowaną, pięknie czystą, pięknie skrystalizowaną, idealnie symetryczną, wyłącznie w rezultacie ludzkich emocji działających i ludzkich uczuć działających z tym polem wody.      
Niektórzy inni badacze pokazali jak rodziny z rodzicami i dziećmi okrążają fiolkę wody w pokoju, która nigdy nie skrystalizowała się. Znów próbki najbardziej skażonej i toksycznej wody. Zrobili z tego grę, dzieci wysyłały miłość do tej wody, mówiły: Kochamy cię wodo, doceniamy cię wodo, dziekujemy ci wodo, za to co sprowadzasz do naszego swiata i naszych żyć. I w swej niewinności wyrażają te szczer stany emocjonalne. Gdy badania kontynuowano dokładnie te próbki wody, które otrzymały tego rodzaju energię od dzieci i ich rodzin. Uczucia które starożytni nazwali modlitwą, ta woda zaczęła krystalizować się w piękne symetryczne, bardzo wyraźne formy. Pokazując raz jeszcze, że jest bezpośredni efekt pomiędzy tym co czujemy w naszych ciałach i tym co się dzieje w świecie poza naszymi ciałami. To bardzo piękny i bardzo wyrazisty przykład, tego jak każde z nas ma możliwość uczestniczyć, nie by kontrolować i manipulować ale by raczej uczestniczyć w wydarzeniach naszego świata, w wydarzeniach naszego życia, naszych rodzin, wspólnot i naszych ciał POPRZEZ POLE KTÓRE ŁĄCZY WSZYSTKO W KREACJI.Gregg Braden - Nauka cudów - Masaru Emoto - badanie wpływu emocji i uczuć z kroplami wody
 

Kommentar schreibenOstatnio na forum

Keine Beiträge vorhanden

Komentarze

Gościmy

Wir haben 89 Gäste online

Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Choremu wychodzi na zdrowie
radosna mina odwiedzającego.

Autor: Francisco de Rojas