Gram Zdrowia

Home Mistrzowie Uleszka Rak to nie wyrok Przeciwrakowy system Nishi

Przeciwrakowy system Nishi

Drukuj
 1. Spać tylko na twardym materacu i na twardej poduszce
 2. Codziennie wykonywać poniższy zestaw ćwiczeń fizycznych

system-nishi-inzynieria-zdrowiaRYBKA

Pozycja wyjściowa
leżąc na plecach podłożyć dłonie pod kark na wysokości 4 i 5 kręgu szyjnego i całym ciężarem przylgnąć do podłogi. Nogi złączyć, palce nóg "podciągnąć" w stronę głowy. Wszystkie wypukłości (potylica, ramiona, łydki, miednica) wcisnąć w podłogę.
Wykonanie
w tej pozycji rozpocząć szybkie kołysanie z prawa na lewo i z lewa na prawo, na podobieństwo szybko płynącej rybki. Ćwiczenie należy wykonywać po 1 minucie rano i wieczorem.
Co nam to daje
ćwiczenie to, mimo swej prostoty, daje zadziwiające efekty w usuwaniu wad kregosłupa. Podczas wykonywania ćwiczenia kręgi wchodzą na swoje miejsce, osłabiając tym samym ucisk na przyciśnięte przez nie naczynia krwionośne i zakończenia nerwowe (co jest przyczyna wielu chorób).

Autor: Katsuzo Nishi

KARALUCH

Pozycja wyjściowa
pod szyję podłożyć twardy wałek, podnieść do góry ręce i nogi tak, aby stopy były równoległe do podłogi.
Wykonanie
w takiej pozycji potrząsać rękami i nogami jednocześnie (podobnie jak przewrócony karaluch). Ćwiczenie należy wykonywać 1-2 minuty rano i wieczorem.
Co nam to daje
ćwiczenie daje efekt biegu, ale bez obciążania stawów i serca, co jest bardzo ważne dla ludzi słabych, przebywających w łóżku ze względu na chorobę, dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się. Ćwiczenie uaktywnia cyrkulację krwi nie tylko w kończynach, ale i całym ciele.

ŁĄCZENIE DŁONI I STÓP

Pozycja wyjściowa
położyć się na plecach na podłodze na rozłożonym kocu lub cienkim materacu,
Wykonanie

 •  dłonie złączyć i dociskać do siebie lekko 10 razy opuszki palców obu rąk,
 •  złożyć dłonie równolegle do tułowia i 10 razy przemieszczać je w kierunku stóp i z powrotem jakby rozcinając ciało na pół,
 •  złączyć stopy tak, by przylegały do siebie, w takiej pozycji podnieść nogi i 10 razy przesuwać je wprzód i w tył uginając w kolanach, wykonując przy tym te same ruchy rękoma co w punkcie wyżej,
 •  zamknąć oczy i poleżeć ze złączonymi stopami i dłońmi przez 2-3 minuty.

Co nam to daje
ćwiczenie składa się z czterech etapów. Pozwala unormować zmiany energetyczne w naszym organizmie. Jak wiadomo, tylko u zdrowego człowieka lewa i prawa część ciała ma jednakowy ładunek. Każde zakłócenie równowagi może prowadzić do choroby (na tym opiera się diagnostyka na podstawie aury).

REGENERACJA KRĘGÓW SZYJNYCH

Pozycja wyjściowa
usiąść na krześle, ręce położyć na kolanach,
Wykonanie

 •  podnosić i opuszczać ramiona 10 razy,
 •  w tej samej pozycji robić skłony głowy w prawą i lewą stronę, po 10 razy w każdą stronę, starając się dotknąć uchem ramienia,
 •  skłaniać głowę do przodu i do tyłu po 10 razy w każdą stronę,
 •  obracać głowę na boki, w prawo 10 razy i w lewo 10 razy,
 •  wyciągnąć ręce do przodu w poziomie, odwrócić dłonie równolegle do siebie i kręcić głową w prawo i w lewo po 10 razy,
 •  podnieść ręce do góry nad głowę, z dłońmi ułożonymi równolegle do siebie i kręcić głową w prawo i w lewo po 5 razy,
 •  położyć ręce na ramionach pod kątem prostym, odchylać ręce do tyłu, ściagając łopatki do siebie i jednocześnie ciągnąć podbródek do przodu i w górę. Wykonywać przez 3 minuty.
 •  ręce położyć na kolanach, zsunąć się na brzeg krzesła, zamknąć oczy i rozkołysać ciało w lewo i w prawo, jednocześnie w rytm kołysania wciągać i wypinać brzuch.

Co nam to daje
ćwiczenie koryguje pracę mięśni, nerwów, wewnętrznych organów i naczyń krwionośnych, normalizuje prace układu nerwowego i pokarmowego, ma dobry wpływ na zdolności umysłowe.


Dlaczego wśród innych zestawów ćwiczeń fizycznych pierwszeństwo daję właśnie tym?

 1. Po pierwsze - żaden ze znanych mi zestawów ćwiczeń nie regeruje wszystkich układów organizmu w takim stopniu, jak te.
 2. Po drugie - Japończycy znani są z umiejętności gromadzenia doświadczeń wiedzy światowej z różnych dziedzin nauki, w tym medycyny.
 3. Po trzecie - dane statystyczne z Japonii dotyczace osób, które wyleczyły się z raka świadczą o wysokiej efektywności tego zestawu ćwiczeń.
 4. Po czwarte - ja sam codziennie wykonując ten zestaw ćwiczeń pozbyłem sie poważnych kłopotów z kręgosłupem i odzyskałem dobrą kondycję fizyczną i psychiczną.


Oprócz wymienionych wyżej zabiegów, radziłbym stosować kurację wspomagającą, która uzupełnia system:

 • ssać olej roślinny 3-4 razy dziennie,
 • codziennie pić herbatę z liści malin, porzeczek (około 1 litra),
 • codziennie spożywać sproszkowaną skorupkę z jednego jajka,
 • odżywiać się produktami zawierającymi fitoestrogeny (soja, fasola, kapusta, brokuły),
 • dodawać do posiłków czosnek, cebulę, rzodkiew, gorczycę, zawierające fitoncydy - naturalne antybiotyki,
 • spożywać produkty kiszone - kapustę, ogórki - źródła witaminy "C",
 • spożywać produkty zawierające żelazo i miedź - jabłka, truskawki, maliny, buraki czarną porzeczkę, marchew,
 • spożywać produkty zawierające selen, cynk, fosfor, witaminy "E" i "B", magnez - kiełki pszenicy, owies, kasza jęczmienna, proso, otręby,
 • stosować jodynę - bardzo korzystny środek leczniczy i profilaktyczny (zwiększa odporność i aktywność leukocytów, obniża poziom cholesterolu we krwi, oczyszcza naczynia, sprzyja wzrostowi leukocytów we krwi.

W 50 ml ciepłej przegotowanej wody rozpuścić 1 łyżeczkę jodyny, dokładnie rozmieszać i dodać pełną łyżkę mąki ziemniaczanej. Postawić na słabym ogniu i ciągle mieszając dodać 200 ml wrzątku, doprowadzić do wrzenia i gotować 1 minutę. Stosować 4-6 łyżeczek po jedzeniu 1 raz co drugi dzień, aż do zużycia. Potem przygotować nową porcję i znów pić.

Ważne! Jeśli chorobę zdiagnozowano jako raka w trzecim lub czwartym stadium z przerzutami i lekarze nie dają żadnych szans, proszę spróbować następujacego przepisu:

Zmieszać w szklance 30 ml nierafinowanego oleju słonecznikowego lub oliwy i 15 ml 96% spirytusu. Przykryć szklankę pokrywką, potrząsać szklankę 2 minuty i potem od razu wypić. Niczym nie popijać i nie przegryzać. Pić mieszankę 3 razy dziennie na 30 minut przed jedzeniem o jednej i tej samej porze. Jeśli pojawią się nudności, można żuć skórkę cytryny, ale koniecznie ją potem wypluć. Pić olej ze spirytusem przez 10 dni, potem zrobić 5 dni przerwy i tak trzy razy pod rząd. Po trzecim razie przerwa 21 dni. W przerwie należy odpoczywać, żadnych innych sposobów leczenia nie stosować.

Kategorycznie zabrania się:

  • jakiegokolwiek innego leczenia oprócz zaleceń lekarza,
  • przerywania leczenia w trakcie,
  • samowolnego obniżania dawki,
  • wprowadzania dożylnie glukozy,
  • picia alkoholu w dowolnej postaci i palenia tytoniu.

Dodatkowe rady:

  • nie należy używać wódki zamiast spirytusu,
  • leczenie można rozpocząć w każdym stadium choroby,
  • pić tylko jeden gatunek oleju od początku do końca terapii,
  • nie stosować specjalnej diety, a te opisane powyżej. Głodować nie wolno,
  • ograniczyć do minimum spożycie wszelkich tłuszczów,
  • nie używać preparatów hormonalnych,
  • można zażywać wszystkie środki przeciwbólowe oprócz silnych narkotyków,
  • wszystkie inne lekarstwa przepisane przez lekarza można przyjmować.

Tą metodą leczy się raka żołądka pierwszego i drugiego stopnia w ciągu 3-4 miesięcy, raka trzeciego i czwartego stopnia z przerzutami w ciągu 8 miesięcy do 1,5 roku. Przez pierwsze 4-10 dni leczenia może w gardle pojawić się pieczenie, obrzęk. Jest to spowodowane zabliźnianiem się mikrowrzodów - trzeba pocierpieć. Po 14-18 dniach nieprzyjemne odczucia miną.

Ostrzeżenie Jeśli chory stosował urynoterapię, to wyleczenie jest niemożliwe. Picie moczu bez oczyszczenia organizmu, to samobójstwo. Po 3-4 miesiącach można dorobić się marskości wątroby.

 Podobny artykuł: http://gramzdrowia.pl/uleszka/nasz-kregoslup/cwiczenia-latwe-i-konieczne.html

Przeciwrakowy system Nishi
 

Komentarze   

 
Helena
+3 #7 Helena 2017-01-20 15:23
Proszę jakie wygodnictwo, jak mało ludzie tu zaglądają. Wszyscy fruu do tych barbarzyńców. Choć wyczuwają ,że coś jest z tą hemią nie tak.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
Guest
+1 #6 Guest 2014-03-26 20:17
http://rekonektywneuzdrawianie.pl/

Zmiania sposobu myślenia, rozumienia, patrzenia na świat, odrzuceniu lęków czy niepożądanych emocji, uwolnienia od wszelakich traum i złych przeżyć
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
tsklein
0 #5 tsklein 2012-10-23 09:23
Doctors work like any other business agents in corporation- they are there to make profit=> to treat, not to cure => which is not profitable ... ;-)
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
Lidia
0 #4 Lidia 2011-08-28 18:01
Mam nadzieję że ktoś wreszcie się obudzi i zrozumie ten problem.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
Lidia
+4 #3 Lidia 2011-08-28 17:59
Szkoda że ludzie odrzucają pomoc naturalistów owszem,ale jeszcze bardziej szkoda że lekarze nie współpracują z nimi, razem mogliby zrobić dużo dobrego dla chorych i cierpiących. Szkoda że medycyna oficjalna jest odhumanizowana, bardzo nad tym boleję.
Pozdrowienia
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
Guest
+11 #2 Guest 2010-09-02 20:43
Zgadzam sie z wypowiedzia Teresy..wszystk im wydaje sie,ze co lekarz powie tak jest i tak ma byc.Ale wcale tak nie musi byc jesli tylko sami zechcemy sobie pomoc,bo niestety nikt jak my nie ma teakiego wplywu na nasze zdrowie.Wlasnie czytam i stosuje wiele metod podanych w ksiazce Michaila Tombaka i jestem mu niezmiernie wdzieczna,ze mozna pomoc sobie samemu w bardzo prosty sposob i pozbyc sie wielu bardzo uciazliwych dolegliwosci.Sz anowni panstwo...obudz cie sie i casami uwierzcie w moc NATURY,bo im blizej niej bedziemy,tym bedziemy zdrowsi i radosniejsi..me dycyna zalecza chorobe tymczasowo,ale nie leczy jej przyczyny...poz drawiam serdecznie wszystkich poszukiwaczy naturalnego leczenia...odzy wiajmy sie zdrowo i dbajmy o siebie....Milli e USA
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
Guest
+6 #1 Guest 2010-06-08 05:15
8) Super rady! Szkoda tylko, że ludzie w proste sposoby nie wierzą, a wydają krocie kasy na konwencjonalne leczenie i... nic. Później słyszę: "Jeśli lekarz nie pomógł,to co, Ty potrafisz coś doradzić>>>" z nutą powątpiewania. Takim to sposobem w bólach zmniejszonych plastrami umiera na raka siostra mojej koleżanki, a ta nie chce zrobić nic poza tym, co lekarz powie!
Oby wszelkie fora były wypełnione podobnymi artykułami!!! Oby ludzie rozbudzili się i zrozumieli, jak łatwo mogą sobie pomóc bez nabijania lekarzom(pseudo ) kieszeni. Pozdrawiam serdecznie
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 221 gości