Gram Zdrowia

Home Mistrzowie Uleszka Oczyszczanie Oczyszczenie wątroby - Oczyszczenie u osób starszych i dzieci

Oczyszczenie wątroby - Oczyszczenie u osób starszych i dzieci

Drukuj
Spis treści
Oczyszczenie wątroby
Oczyszczenie cytryną i sokami warzywnymi (wybrać)
Oczyszczenie sokiem jabłkowym
Oczyszczenie olejem roślinnym i sokiem z cytryny
Oczyszczenie igliwiem
Oczyszczenie u osób starszych i dzieci
Wszystkie strony
Oczyszczenie u osób starszych i dzieci

Zestaw I
3 szklanki owsa zmielić i wsypać do 5-litrowego emaliowanego garnka, a następnie zalać 4 litrami zimnej wody. Zamknąć wieczkiem i odstawić na 24 godziny. Po 24 godzinach do garnka z owsem dodajemy 2 stołowe łyżki pączków z brzozy i 3 łyżki stołowe liści maliny. Stawiamy garnek na ogniu, doprowadzamy do wrzenia i gotujemy przez 15 minut. Następnie dodajemy 2 stołowe łyżki kukurydzianych włosków (te, które okrywają kolbę po odwinięciu liści) i gotujemy na wolnym ogniu jeszcze 15 minut. Odstawiamy mieszaninę na 45 minut i ostrożnie, by nie zmącić, przecedzamy.

Zestaw II
1 szklankę owoców z dzikiej róży rozdrobnić i przełożyć do 2-litrowego garnka, po czym zalać 1 litrem wrzątku. Zamknąć wieczkiem, owinąć z wierzchu ręcznikiem i odstawić na 24 godziny. Po upływie 24 godzin przecedzamy.

Po przecedzeniu łączymy obydwa zestawy i mamy gotowy środek do oczyszczania wątroby. Otrzymaną mieszankę należy przelać do butelek i przechowywać w lodówce lub w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu. Używamy 4 razy dziennie po 150 ml na 30 minut przed jedzeniem, przy czym ostatnia dawka powinna być przyjęta przed godziną 19-tą. Używamy codziennie, aż do wyczerpania mieszanki.

Dawki dla dzieci
? od 1 do 3 lat - 4 razy dziennie po 1 łyżeczce od herbaty - przez 2 tygodnie
? od 3 do 5 lat - 4 razy dziennie po 2 łyżeczki od herbaty - przez 2 tygodnie
? od 5 do 7 lat - 4 razy dziennie po 1 łyżce stołowej - przez 2 tygodnie
? od 7 do 10 lat - 4 razy dziennie po 2 łyżki stołowe - przez 2 tygodnie
? od 10 do 15 lat - 4 razy dziennie po 4 łyżki stołowe - przez 2 tygodnie
? powyżej 15 lat - po 150 ml - codziennie do wyczerpania
Ważne! Jeśli mieszankę przyrządzamy tylko dla dzieci, to składniki wyjściowe zmniejszamy proporcjonalnie dla wieku - 1-3 lat (10 razy), 3-5 (8 razy), 7-10 (6 razy), 10-15 (4 razy). Kurację można przeprowadzać 2 razy w roku.Oczyszczenie wątroby   - Oczyszczenie u osób starszych i dzieci
 

Komentarze   

 
Ewa
+1 #1 Ewa 2012-09-12 09:20
...super sprawa! oczyszczanie gwarantowane! nie jest tez strasznym problemem wytrzymanie tych 3dni bez jedzenia. Po raz pierwszy wyczytałam o tej metodzie w książce Tombaka - polecam lekturę!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżCytat

Czy wiesz że...
Palenie tytoniu zabija rocznie ponad 4 miliony palaczy (tylko w Europie – 1,4 miliona). Eksperci WHO ostrzegają, że jeśli epidemia palenia nie zostanie radykalnie zastopowana, to od 2020 roku w następstwie chorób spowodowanych paleniem papierosów, co roku na świecie będzie umierać 10 milionów osób,