Gram Zdrowia

Home Mistrzowie Uleszka Oczyszczanie INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ - Oczyszczenie z kwasu moczowego - WARIANT II

INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ - Oczyszczenie z kwasu moczowego - WARIANT II

Drukuj
Spis treści
INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ
Oczyszczenie z kwasu moczowego - WARIANT I
Oczyszczenie z kwasu moczowego - WARIANT II
Oczyszczenie układu moczowo-płciowego
Oczyszczenie tarczycy
Oczyszczenie narządów oddechowych
Oczyszczenie z radionuklidów i metali ciężkich
Wszystkie strony
Oczyszczenie z kwasu moczowego - WARIANT II

Do stosowania przy chorobach - osteoporoza, podagra, chroniczny reumatyzm, kamienie żółciowe i nerkowe, anemia, dna moczanowa, niektóre choroby nerwowe, cukrzyca, nadwaga, nadciśnienie, katar żołądka, choroby wątroby. Kurację prowadzimy sokiem z cytryny przez 10 dni (profilaktyczna) lub 12 dni (lecznicza). Obok kuracji leczniczej podaję kurację profilaktyczną, którą należy przeprowadzać najlepiej wczesną wiosną lub późną jesienią w okresie epidemii grypy, angin i przeziębień.

Obie kuracje zostały opisane w czytance "Co nas zatruwa"

Jak przygotować sok z cytryny - cytrynę należy przekroić na pół i każdą połówkę wycisnąć. Sok pić bez dodatku cukru i bez rozcieńczania wodą (w kuracji profilaktycznej można rozcieńczyć wodą i dodać łyżeczkę miodu na szklankę soku). Wyciśniętych połówek nie wyrzucać, a drobno pokroić, przełożyć do słoika, zalać miodem lub posypać cukrem i po 10 godzinach mamy esencję, którą można pić zamiast herbaty, dodając wodę mineralną lub przegotowaną. Taką samą kurację leczniczą przeprowadzamy lecząc kamienie.Podczas leczenia mocz zmienia kolor na ciemny i pojawić się w nim może ceglany osad (są to sole moczanowe) i w pierwszej fazie leczenia może być go dużo, co świadczy o gwałtownym usuwaniu kwasu moczowego. Pod koniec kuracji kolor moczu staje się bursztynowy i nie zawiera osadów.

Kwas cytrynowy jest jedynym kwasem wiążącym wapń w organizmie tworząc sól, która podczas rozpuszczania się w organizmie zaopatruje go w wapń i fosfor, które normalizują przemianę materii i regenerują tkankę kostną. Organizm bardzo trudno, a czasem w ogóle nie przyswaja wapnia z mleka, nie ma więc potrzeby jego spożywania. To dlatego "szklanka mleka dla ucznia" jest pomysłem chybionym - traci się pieniądze nie poprawiając zdrowia młodych ludzi, a wręcz przeciwnie - tworząc nowe, chore pokolenie.INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ - Oczyszczenie z kwasu moczowego - WARIANT II

 

Komentarze   

 
ela
+4 #2 ela 2012-09-16 07:59
próbowałam ... problem w tym, że moczony ryż po 3-4 dniach zaczyna moim zdaniem gnić, przynajmniej zapach na to wskazuje a nigdzie nie ma wzmianki, że taki właśnie należy spożywać
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
Urszula
+2 #1 Urszula 2012-02-02 17:20
zainteresowała mnie kuracja oczyszczająca cytrynami-30 sztuk.Mam jednak nadkrwistosc.Pr oszę mi odpowiedziec czy taka ilosc cytryn nie zagęsci mi jeszcze bardziej krwi.....pozdra wiam.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Choroby na tle nerwowym

  Gdy szukałem sposobu na poradzenie sobie z bezsennością czy innymi problemami/niep okojami na tle ...

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Wodę 30% można zamówić mailowo u dystrybutora: biuro@ultranova.pl lub telefonicznie 884343165 :-)

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 157 gości