Gram Zdrowia

Home Leczenie Suplementy Flavon max

Flavon max

Drukuj

Dlaczego polecamy Flavon max?

flawom, jagody, malinyWspółczesny tryb życia człowieka XXI wieku związany z niewłaściwym odżywianiem, codziennym stresem, z ciężką pracą fizyczną lub umysłową poważnie wyniszcza nasz organizm. Aby przeciwdziałać negatywnym skutkom wymienionych czynników konieczne jest wspomaganie organizmu poprzez dostarczanie mu z pożywieniem odpowiedniej ilości naturalnych antyoksydantów.

Naturalne składniki o silnym działaniu przeciwutleniającym – flawonoidy i inne związki polifenolowe zajmują coraz bardziej wyeksponowane miejsce w badaniach naukowych. Odgrywają bardzo ważną rolę w profilaktyce i pielęgnacji zdrowia oraz bronią nasz organizm przed uszkodzeniem komórek.

Komu polecamy?

Spożywanie Flavon max polecamy każdemu,

  • kto nie zjada codziennie niezbędnej ilości owoców i warzyw,
  • kto nie ma pewności, czy jego posiłki zawierają potrzebną maksymalną ilość niezbędnych substancji odżywczych,
  • kto chce uzupełnić stosowaną dotychczas dietę,
  • kto szczególną troską otacza zdrowie własne i swojej rodziny,
  • kto chce wykorzystać zalety produktu wypracowanego dla człowieka XXI wieku.

Poznaj swoich śmiertelnych wrogów i podejmij walkę.

Choroby cywilizacyjne są przyczyną ponad 80% wszystkich zgonów. Dlaczego pomimo tak przerażających statystyk większość z nas wydaje się robić wszystko aby znaleźć się w grupie ludzi dotkniętych jedną z takich chorób?

Mówimy tu o chorobach układu krążenia, układu oddechowego, otyłości, cukrzycy, nowotworach, osteoporozie, chorobach przewodu pokarmowego, alergiach, a także problemach psychologicznych takich jak depresja czy wypalenie zawodowe. Każdy z nas w swoim życiu spotkał się wielokrotnie z osobami dotkniętymi powyższymi schorzeniami.

Skupiając się na leczeniu skutków nie eliminujemy prawdziwych przyczyn. Takie podejście powoduje, że zachorowanie na jedną z chorób cywilizacyjnych znacznie podnosi ryzyko zachorowania na następną. Medycyna jest bezsilna w przypadkach kiedy wymagamy leczenia, ale sami nie eliminujemy bezustannie działającego szkodliwego czynnika.

Udowodniono, że to właśnie styl życia współczesnego człowieka jest źródłem powstawania wymienionych chorób. Nieprawidłowe żywienie, mała aktywność fizyczna, codzienny stres, zanieczyszczone środowisko, nadmierne przyjmowanie leków leżą u podłoża chorób XXI wieku.

Wszystkie te czynniki są odpowiedzialne za powstawanie w naszym organizmie nadmiaru wolnych rodników. Ich nadmiar wpływa destrukcyjnie na struktury komórek, zaburzając funkcjonowanie całego organizmu i rujnując nasze zdrowie. Stąd przyczyna większości chorób leży na poziomie komórkowym, a nie na poziomie organów czy systemów naszego organizmu. Choroba jest spowodowana zachwianą równowagą biochemiczną w komórce.

Nasz organizm posiada mechanizmy obronne. Działają sprawnie przy powstającej fizjologicznie, niewielkiej ilości wolnych rodników. Jednak wprowadzamy do organizmu tak olbrzymią ilość wolnych rodników, że nie jesteśmy w stanie ich wyeliminować. Z tego powodu konieczne jest wspomaganie naszego organizmu w walce z nimi przez dostarczanie z pożywieniem odpowiedniej ilości antyoksydantów.

Flawonoidy są uważane za jedne z najlepszych substancji o właściwościach antyoksydacyjnych, czyli substancji neutralizujących wolne rodniki. To związki wchodzące w skład systemów odpornościowych roślin. Szczególnie znaczna zawartość flawonoidów cechuje ciemne owoce z grupy jagodowych. Dostarczane z pokarmem mogą pełnić w organizmie ludzkim, podobnie jak w roślinnym szereg korzystnych funkcji.

Aby zapewnić organizmowi optymalną dawkę flawonoidów konieczne jest spożywanie 1- 2 gramów flawonoidów dziennie. Pokrycie dziennego zapotrzebowania na przeciwutleniacze, w postaci flawonoidów zapewnia spożycie 1,5 kg świeżych owoców i 2,1 kg świeżych warzyw, pochodzących z czystych ekologicznie upraw*.

Czy masz taką możliwość?

*Dlaczego podkreślamy wagę ekologicznych upraw? Ponieważ rośliny z plantacji, otrzymujące składniki odżywcze w postaci nawozów oraz rosnące często w stałych warunkach środowiska jak np. stała temperatura, nie są narażane na stres.  W związku z tym nie potrzebują i nie wytwarzają tylu antyutleniaczy co rośliny z upraw ekologicznych.

Flavon max
 

Komentarze   

 
Elżbiera
0 #1 Elżbiera 2012-01-16 17:35
Czy mamy wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie, i nasz wygląd.Tak - to od nas zależy czy zwracamy na to co wkładamy do ust, czy przesiadamy się z fotela na fotel, czy prowadzimy bardziej intensywny tryb życia.To my decydujemy o tym. Zdrowe odżywianie to zadbanie o nasz organizm oby mógł właściwie funkcjonować, to dostarczenie odpowiedniego białka, odpowiednich tłuszczy, odpowiednich węglowodanów, witamin i minerałów. Czy zadbałeć o to.Żeby coś zmienić trzeba coś zmienić. Zacznij od zdrowych nawyków żywieniowych.ww w.nawyki.celmer .mojawaga.pl
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież