Gram Zdrowia

Home Fundamentalne potrzeby Środowisko Poza domem Najgroźniejszy wynalazek świata - Buty z gumową podeszwą

Najgroźniejszy wynalazek świata - Buty z gumową podeszwą

Drukuj

Zapraszam do obejrzenia co na temat butów odkryli naukowcy. Autor nagrania ma specyficzny sposób opowiadania, ale jeśli chodzi o samą treść, to wszystko układa się w bardzo logiczną całość.

Dowiemy się, że buty są bardzo niebezpieczne ze względu na gumową podeszwę, która powoduje odizolowanie nas od ziemi. Brak bezpośredniego połączenia z ziemią powoduje, że nasze ciała elektryzują się, a brak uziemienia niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Poprzez zdjęcie obuwia i stanięcie na kamieniu bardzo szybko możemy pozbywać się niekorzystnych ładunków elektrycznych, które otrzymujemy poprzez zabawy elektrycznymi rzeczami - telefony, komputery, tv itp.

Uziemienie się na chwilę powoduje odpłynięcie dodatnich ładunków, a na ich miejsce ładujemy się wolnymi elektronami, które są najlepszymi antyutleniaczami. Dzięki takim zabiegom dostrzegalnie wzrasta nasza odporność. Stajemy się dużo bardziej odporni na przeziębienia, grypy, problemy oddechowe i inne choroby związane z systemem immunologicznym.

Autor zwraca uwagę, że jeżeli mieszkanie mamy daleko od ziemi, to być może będziemy mieli możliwość rozładowania ładunków przy pomocy środkowego przewodu uziemiającego w gniazdku, jednak praktyka wskazuje, że nie wszystkie instalacje elektryczne są poprawnie uziemione, nawet jeśli po środku gniazdka mają bolec uziemiający. W filmie możemy obejrzeć urządzenie elektryczne, które pozwala na sprawdzenie, czy instalacja elektryczna jest poprawnie uziemiona, a przy pomocy wystającego kabla możemy uziemić się na chwilę w celu rozładowania ładunków.

Jednak nie powinniśmy zapominać o powrocie do natury i jak najczęściej chodzić boso po ziemi. Nie jest to łatwe w miastach, gdzie nie trudno trafić na szkła i inne śmieci, które łatwo mogą nas zranić - trzeba myśleć o wyprowadzeniu się na wieś ;)

Najgroźniejszy wynalazek świata - Buty z gumową podeszwą
 

Komentarze   

 
Zenon
0 #1 Zenon 2011-08-07 21:57
Są buty ESD, ale one tak do końca nie przewodzą.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Co wpływa najbardziej na zdrowie człowieka?
 

Losowy produkt

39,36 PLN

30,75 PLN


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 245 gości