Gram Zdrowia

Home Fundamentalne potrzeby Środowisko Poza domem Gregg Braden - Nauka cudów

Gregg Braden - Nauka cudów

Drukuj
Spis treści
Gregg Braden - Nauka cudów
1 eksperyment - powiązanie pomiędzy ludzkim DNA, a światem
2 eksperyment - wojskowy - odległość oddziaływania
3 eksperyment - pole magnetyczne serca
Starożytna mądrość
Myśli, uczucia, emocje i wierzenia
Tybet
Pięć trybów modlitwy
Tryb modlitwy oparty na uczuciu
Modlitwa o deszcz (Nowy Meksyk)
Eksperyment odczuwania pokoju w 24 miastach USA
Kwantowy język uzdrawiania, pokoju i cudów
setki tysięcy ludzi zebrało się razem przez sieć WWW
Masaru Emoto - badanie wpływu emocji i uczuć z kroplami wody
Pole jako hologram
Podsumowanie
Wszystkie strony

Świat w swojej esencji nie jest niczym więcej niczym mniej niż odbiciem tego czym staliśmy się w naszym wnętrzu, naszych myślach, emocjach, uczuciach, naszych wierzeniach, modlitwach (...)Zamiast myśleć o wszechświecie jako o czymś już stworzonym, w którego środek zostaliśmy wrzuceni i mamy jego doświadczenia musimy pojąć, że wszechświat jest rezultatem tego co robimy w naszych życiach.

Podczas najróżniejszych szkoleń, często spotykamy się z technikami polegającymi na wizualizacji, wyobrażaniu sobie swojego docelowego świata, dzięki czemu możemy osiągać zamierzone cele. Marzenia, modlitwa, wierzenia czy też reguła przyciągania, to także słowa powiązane z tym zjawiskiem.


1 eksperyment - powiązanie pomiędzy ludzkim DNA, a światem

 

5:50

rosyjski fizyk Vladimir Poponin

Pomiar cząsteczek światła w tubie z której odessano powietrze.
W drugiej części eksperymentu umieszczono ludzkie DNA, co spowodowało odpowiednie ułożenie fotonów.
W kolejnej części usunięto DNA z tuby i o dziwo układ fotonów pozostał w tubie, tak jakby nadal było tam DNA.

DNA ma wpływ na świat nas otaczający.


2 eksperyment - wojskowy - odległość oddziaływania

 

8:30

DNA od żywej osoby umieszczono w innym pomieszczeniu. Dawcę DNA poddano różnym emocją, żeby zobaczyć czy będzie powiązanie dawcy z DNA - okazało się, że DNA odpowiadało emocjonalnie jednocześnie, wręcz natychmiastowo na emocje dawcy.

W kolejnym eksperymencie dawca był w Los Angeles, a DNA w Arizonie o 300mil dalej - wynik eksperymentu był dokładnie taki sam.
Energia nielokalna - energia, która nie musi podróżować.

Nie jesteśmy związani przez czas i przestrzeń.

 


3 eksperyment - pole magnetyczne serca

 

13:00

znowu we wczesnych latach dziewięćdziesiątych przez instytut Heathmath.

Z badań wynika, że ludzkie serce jest czymś więcej niż tylko zwykłą pompą przesuwającą krew. Nasze serce wytwarza najsilniejsze pole magnetyczne. Wydobywa sie nawet do 2,5 metra poza ludzkie ciało.

Tak samo jak w poprzednich eksperymentach obserwowano ludzkie DNA. Uczestnicy doświadczenia mieli odczuwać pozytywne i negatywne emocje.
Podczas odczuwania miłości, współczucia i wybaczenia ludzkie DNA relaksowało się.  Zrelaksowany stan wspomaga nasz układ immunologiczny.
W obecności gniewu, furii, nienawiści i zazdrości DNA ściskało się.

Ludzie emocje mają zdolność zmiany kształtu naszego DNA.


Starożytna mądrość

 

16:50

Spalenie wielkiej biblioteki Aleksandryjskiej

Zredagowanie ksiąg biblijnych.


Myśli, uczucia, emocje i wierzenia

 

21:00

Zdefiniowanie czym są myśli, uczucia i emocje.

Starożytni powiedzieli, że jesteśmy zdolni do odczuwania dwóch emocji. Emocji miłości i tego co jest przeciwstawieństwem emocji miłości.

Uczucie jest z definicji połączeniem emocji i myśli.

Uczucie w naszych sercach jest językiem, który mówi do pola.

Pomysł jest tak nowy, że nadal jest poszukiwany odpowiedni termin dla niego - jedni nazywają to kwantowym hologramem, inni umysłem natury, czy też umysłem Boga. Wszyscy pomimo różnych nazw opisują to samo - istnienie pola, które łączy wszystko poprzez uczucia.

Tak więc pojawiają się określenia pola morfogenetycznego (Rupert Sheldrake), kwantowego hologramu, umysłu natury (dr. Ed Mitchell), umysłu Boga (Stephen Hawking) czy też boskiej matrycy.


Tybet

 

26:00

Kiedy widzimy Wasze modlitwy z zewnątrz, to co się dzieje w środku? co czujesz? co myślisz?

Odpowiedź: Nigdy nie widzisz modlitw, bo nie można ich zobaczyć, to co robimy, to po to żeby w naszych ciałach stworzyć uczucie.
- Po czym odwrócił pytanie i zapytał jak my to robimy. Na co odpowiedziałem, że my wierzymy, że słowa są modlitwą, że mówienie tych słów.


Pięć trybów modlitwy

 

29:00

 • Pierwszy tryb to modlitwa informacyjna - każdy piątek po pracy - jadąc drogą stanową mówimy: Pani Boże jeśli pozwolisz dojechać mi do stacji benzynowej to nigdy nie dopuszczę do jazdy z tak małą ilością benzyny".
 • Drugi tryb to modlitwa petycyjna, w której prosimy o Moce, prosimy anioły lub Boga.
 • Trzeci tryb to modlitwa rytualistyczna: "teraz Wie3lki Bóg śpi, Bóg jest wielki, jest dobry
 • Czwarty tryb nie ma słów, bo jest to modlitwa medytacyjna.

Powyższe tryby są obecnie opisywane przez badaczy.
Kolejny piąty tryb nigdy nie jest opisywany. Jest to tryb opisywany przez Opata w Tybecie.


Tryb modlitwy oparty na uczuciu.

 

MUSIMY CZUĆ UCZUCIE TAK JAKBY MODLITWA JUŻ ZOSTAŁA SPEŁNIONA I W TYM UCZUCIU MÓWIMY DO SIŁ KREACJI, POZWALAJĄC ŚWIATU BY NAM ODPOWIEDZIAŁ.POZWALAJĄC TEMU POLU, KWANTOWEMU HOLOGRAMOWI, UMYSŁOWI BOGA BY ODPOWIEDZIAŁ NAM TYM CO CZUJEMY W NASZYCH SERCACH.

Więc zamiast sie modlić i czuć bezsilność w danej sytuacji: "Dobry Boże pozwól, żeby BYŁ pokój na świecie". Ten piąty tryb modlitwy zaprasza nas do czucia tego, jakbyśmy uczestniczyli w tym pokoju, tak jak sugerował John Weeler, że jesteśmy częścią wszystkiego co widzimy i kiedy czujemy pokój na świecie, albo uleczenie w ciałach naszych bliskich, to dajemy moc temu polu, żeby odbiło to do nas.


Modlitwa o deszcz (Nowy Meksyk)

 

32:00

W tym fragmencie filmu jest opisana sytuacji, w której Szaman udaje się na świętą górę modlić się o deszcz. Gregg udaje się tam z Szamanem i jest zaskoczony tym jak wygląda modlitwa - że była bardzo krótka, że nie była wypowiadania magicznych zaklęć itp.

Uhonorował wszystkich przodków, kłaniając się na wszystkie strony świata. Modlił się trzymając ręce w modlitewnej pozycji przez parę sekund. Po czym powiedział "jestem głodny, chodźmy coś zjeść".

Szaman powiedział "kiedy modlimy się o deszcz, to deszcz nigdy nie może nastąpić, ponieważ w chwili gdy modlisz się o coś by sie pojawiło, to właśnie potwierdzasz, że to nei istnieje w tym momencie  " że modlitwa polega na wewnętrznym poczuciu tego czego się chce, tak wiec on chcąc deszczu wyobrażał sobie deszcze - zapach powietrze, krople padające na ciało. Odczuwanie tego powoduję powstania pola, które to pole przyciąga właśnie deszcz.

W modlitwie musimy czuć się jakby już nam odpowiedziano.

Dzięki polu odczuwanie deszczu może propagować się na innych ludzi, przez co następuje wzmocnienie zjawiska.

 

 


Eksperyment odczuwania pokoju w 24 miastach USA

 

35:00 1972 rok, 24 miasta w USA - eksperyment

Osoby uczestniczące w ekesperymencie wytrenowane w odczuwaniu pokoju. W bardzo specyficzny sposób i strategicznie rozmieszczeni. populacja powyżej 10tys ludzi.
dobrze udokumentowane i znane badania TM w tym czasie.
stało sie tak, że w czasie gdy ludzie czuli to uczucie Pokoju, we wspólnocie wokół nich, poza budynkami gdzie mieli swe doświadczenie.
Wspólnoty doświadczały statystycznie miarodajnego spadku przestępstw, brutalnych przestępstw przeciwko ludziom, liczba wypadków drogowych spadła. W niektórych miastach takich jak Chicago gdzie jest giełda towarowa rynek wzrósł gdy Pokój był na miejscu i gdy przerwali swoje modlitwy wszystkie te statystyki odwróciły się. Robili to znowu raz za razem, do tego stopnia, że efekt mógł być zmierzony i zastosowano go, w nawet jeszcze większym eksperymencie który udokumentowano w "Dzienniku Konflikt - Rozwiązanie 1988" i był to eksperyment zwany Międzynarodowym Projektem Pokojowym na Środkowym Wschodzi. Stało się tak podczas izraelsko libańskiego konfliktu w latach 80-tych. W rezultacie tych wcześniejszych badań, ludzie którzy byli wytrenowani w tym Poczuciu Pokoju zostali rozstawieni w rozdartych wojną obszarach w Izraelu i Libanie i w tym czasie który badacze nazwali modlitwenym oknem,  ludzie wytrenowani czuli pokój w sercach. Kiedy to odczuwali aktywność terrorystyczna spadła do zera. Zbrodnie przeciwko ludziom zmalały, wizyty urazowe w szpitalach spadły, i próbowali dokonywać tych eksperymentów o różnych porach dnia, w różnych dniach tygodnia by sie upenić, że nie jest to efekt tygodni, wakacji, weekendów lub róznych pór miesiąca. By upewnić sie, że nie jest to efekt cykli księżycowych wpływających na ludzi i kiedy skończyli te badania odkryli, chociaż możemy nie wiedzieć dokładnie dlaczego ten efekt ma miejsce właśnie w taki sposób to wiemy, że korelacje są tak wysokie, że kiedy pewna grypa ludzi zaczyna odczuwać Pokó lub Uzdrawianie w swoich ciałach w jednym miejscu, to efekt rozciąga sie na wspólnotę poza miejsce gdzie ci ludzie są. Jest to dokładne, że teraz wiemy, że statystycy byli w stanie zdeterminować dokładnie liczbę ludzi którzy są potrzebni by rozruszać, zastartować tego rodzaju efekt. Więc podzielę się tą formułą i wtedy opiszę wam co ta formuła oznacza.
Efekt jest po raz pierwszy zauważalny kiedy pewna liczba ludzi w nim uczetniczy i tą liczbą, minimalną jest pierwiastek kwadratowy 1% danej populacji.
Więc co to oznacza jeśli masz na przyład milionowe miasto? Bierzesz !% z jednego miliona, bierzesz swój kalkulator i wtedy wyciągasz pierwiastek kwadratowy z tego czymkolwiek był ten 1% i ta liczba mówi ci jak wielu ludzi jest niezbędnych by przekroczyć liczbę i rozpocząć efekt, co oczywiście im więcej ludzi w tym uczestniczy, tym wiekszy efekt. Dla milionowego miasta ta liczba wynosi jedynie 100.  W świecie 6 miliardów ludzi pierwiastek kwadratowy z 1% wynosi jedynie około 8000ludzi. 8000 ludzi według tych badań jest liczbą ludzi, to wszystko co jest wymagane by poczuć pokój w sercach w danym momencie w czasie JEDNOCZEŚNIE by zastartować, by poruszyć tą świadomość połączoną przez Pole.
Jak dziś wiemy to pole istnieje, by ten pokój był odczuwalny wokół nas


Kwantowy język uzdrawiania, pokoju i cudów

 

29:42

Wideo leczenia trzycalowej średnicy raka pęcherza, w ciele kobiety, która według standardów zachodnich byłaby zdiagnozowana jako przypadek nieoperacyjny. Poszła z ostatnią nadzieją do nieoperacyjnego szpitala w Pekinie i to w tym bezlekowym szpitalu gdzie rozpoczynają po prostu przez zwrócenie sie do tych afirmujących życie fal.
Jest to zobazowanei tego jak duży wpływ mają nasze uczucia na nasze ciała.
W materiale wideo widzimy kobietę leżącą w pokoju szpitalnym, jest w pełni świadoma. Wierzy w moc uzdrawiania. Obok niej jest technik ultrasonograficzny, dzięki któremu możemy zobaczyć na podzielonym ekranie telewizyjnym. po lewej stronie ekranu zrobili zrzut ekranu, kadr dla odniesienia żebyśmy mogli zobaczyć jaki był jej stan w tamtej chwili, po prawej stronie ekranu jesteśmy w stanie oglądać w czasie rzeczywistym jak trzej praktycy stojący za nią pracują z energią w jej ciele i z uczuciami W ICH ciałach i zaczynają nucić słowo które dla nich, co do którego się zgodzili, że wzmacnia w ich ciałach uczucie, że już jest uleczona. Nucenie mówi w zasadzie "już uleczone, już się dokonało". I gdy zaczęli mieć to uczucie i mówić te słowa pomiędzy sobą, na ekranie komputerowym, możemy oglądać w czasie rzeczywistym jak ten guz nowotworowy znika, w mniej niż 3 minuty czasu rzeczywistego. To nie jest jak pętla czasowa w filmie dokumentalnym gdzie widzisz róże rozwijające sie w 30 sekund, coś co normalnie zajmuje dni. To stało się dosłownie w mniej niż 3 minuty, jej ciało odpowiedziało na uczucia terapeutów którzy byli wytrenowani by mieć, tego rodzaju uczucia które mieli.
I wszystkim co czuli było uczucie tego jak to jest być w obecności kobiety, która już jest uleczona w pełni sprawna, w pełni możliwości. nie widzieli jej jako kobiety, która jest chora. Nie widzieli złego nowotworu, który musi odejść.
To bardzo, bardzo różny sposób patrzenia na rzeczy i bardzo obrazowy. Przykład dokładnie tego jak te założenia działają.

Greg zadał pytanie: czy ta kobieta mogła zrobić to sama. Autor filmu powiedział, że prawdopodobnie tak, ale jest coś w nas ludziach, co nas powstrzymuje. Trzech terapełtów było prokiem, jaki był potrzebny żeby jej ciało odpowiedziało.
Wszystkim co robili było posiadanie uczucia jakby juz była uleczona.


setki tysięcy ludzi zebrało się razem przez sieć WWW

 

44:44

byli koordynowani przez Internet i w oznaczonej godzinie, w oknie czasu, kiedy byliśmy wyuczeni by odczuwać uczucia Pokoju, w naszych ciałach w tym czasie. Kiedy to robiliśmy statystycznie, tym co sie stało w światowych wydarzeniach, były wydarzenia wojenne, były bombardowania napowietrzne Iraku, które były wyznaczone, które odwołano podczas tego okna czasowego, kiedy ta modlitwa miała miejsce. Zbrodnie przeciwko ludziom spadły, wizyty urazowe w szpitalach spadły, był projekt badań komputerowych na Uniwesytecie Princeton który był w stanie udokumentować pole świadomości na globalnym poziomie gdy te modlitwy mialy miejsce i widzieli mały zgrzy, spadek na ekranie wskazujący, że świadomość odpowiedziała na setki tysięcy ludzi czujących uczucie pokoju, w chwili gdy to sie odbywało. I mówi nam to, że pole z którym pracujemy jest mierzalne, można je odebrać odpowiednim sprzętem. Może zostać zmierzone na ekranie komputerowym. Było to badanie na Uniwersytecie Princeton o nazwie "Projekt Globalnej Świadomości". Więc Pole jest prawdziwe, jest tam i odpowiada nam na sposoby, które dopiero zaczynamy rozumieć. :-)

 


Masaru Emoto - badanie wpływu emocji i uczuć z kroplami wody

 

46:00

Pokazują one ten związek jeszcze dobitniej. Stało sie tak, że ci naukowcy w tym specyficznym projekcie badawczym odkryli, że krople wody które i tak tworzą 70% naszego świata i ponad 70% naszych ciał, że te krople wody odpowiadają na ludzkie emocje. Obojętnie czy czujemy to w ciele, czy jest to umieszczone na etykietach, które przyklejono na fiolkach z wodą i mocje badaczy zostały napisane. Fiolki zostały wtedy zamrożone na określony okres czasu i usuniete z procesu zamrażania i kiedy zaczęli myśleć krystalizowały się i kryształy są znakiem mówiącym co się dzieje z emocjami. Na przykład wzieli wodę, która była wysoce skażona, wysoce toksyczną wodę z niektórych z najbardziej skażonych tam w środkowej Japonii. Ta woda nigdy nie krystalizowała się, po prostu nie mogli jej zmusić. Woda ta jest bardzo mulistą, bardzo mgławicową formą, nie ma w niej symetrii, nie ma jakichkolwiek struktur krystalicznych zanim umieszczono emocje. Po tym jak były tam emocje, na przykład kiedy 500 ludzi modliło się nad niektórymi z najbardziej skażonych próbek, to poprzedni obraz pokazuje, wodę w jej toksycznym stanie, kolejny obraz przestawia TĘ SAMĄ wodę pieknie uformowaną, pięknie czystą, pięknie skrystalizowaną, idealnie symetryczną, wyłącznie w rezultacie ludzkich emocji działających i ludzkich uczuć działających z tym polem wody.      
Niektórzy inni badacze pokazali jak rodziny z rodzicami i dziećmi okrążają fiolkę wody w pokoju, która nigdy nie skrystalizowała się. Znów próbki najbardziej skażonej i toksycznej wody. Zrobili z tego grę, dzieci wysyłały miłość do tej wody, mówiły: Kochamy cię wodo, doceniamy cię wodo, dziekujemy ci wodo, za to co sprowadzasz do naszego swiata i naszych żyć. I w swej niewinności wyrażają te szczer stany emocjonalne. Gdy badania kontynuowano dokładnie te próbki wody, które otrzymały tego rodzaju energię od dzieci i ich rodzin. Uczucia które starożytni nazwali modlitwą, ta woda zaczęła krystalizować się w piękne symetryczne, bardzo wyraźne formy. Pokazując raz jeszcze, że jest bezpośredni efekt pomiędzy tym co czujemy w naszych ciałach i tym co się dzieje w świecie poza naszymi ciałami. To bardzo piękny i bardzo wyrazisty przykład, tego jak każde z nas ma możliwość uczestniczyć, nie by kontrolować i manipulować ale by raczej uczestniczyć w wydarzeniach naszego świata, w wydarzeniach naszego życia, naszych rodzin, wspólnot i naszych ciał POPRZEZ POLE KTÓRE ŁĄCZY WSZYSTKO W KREACJI.


Pole jako hologram

 

49:00

Jednym z potężnych założeń, jednym z najpotężniejszych założeń w odniesieniu do sposobu w jaki to Pole działa jest to fakt, że pole wygląda na holograficzne w swej naturze. Definicja hologramu mówi, że jest to wzorzec i nieważne jak bardzo ostatecznie podzielony jest wzorzec, całośc pozostaje nawet w najmniejszej części. Na przykład parę lat temu były zakładki do książek, małe lśniące foliowe paski, kiedy wystawiono je na bezpośrednie oświetlenie miały one obrazy w pęłni rozkwitłych róż lub obrazki Matki Marii albo obrazy delfina skaczącego ponad piramidą, W tych zakładkach, gdyby naprawdę były hologramami mógłbyś wziąść i pociąć je w najmniejsze kawałeczki i wziąść najmniejsze z tych i znowu pociąć i spojrzeć na nie pod powiekszeniem i cały wzorzec wciąż pozostanie, nawet w najmniejszym z najmniejszych kawałków.
I podzielę sie teraz z wami tymi założeniami, ponieważ wygląda na to, że nasza świadomość działa przez to pole dokładnie w ten sposób. Oznacza to, że my wszyscy jako mniejsze porcje wiekszego wzorca, jesteśmy połączeni.
Małe rzeczy które robimy w naszych życiach z dnia na dzień, sposób w jaki odpowiadamy jedno drugiemy przy rodzinnym stole, podczas naszych rozmów, sposób w jaki odczuwamy wiadomości o 6-tej, sposób w jaki odpowiadamy kierowcy który zajeżdża nam drogę na autostradzie zanim dotrzemy do naszego wyjazdu, w tych pozornie nieznaczących momentach naszego życia odbywamy rozmowę z tym Polem, z kwantowym hologramem, Umysłem Boga INDYWIDUALNIE. I składamy wszystkie nasze małe rozmowy razem i to staje się kolektywną odpowiedzią którą Pole odbija z powrotem. Nasza kolektywna miłość, nasza kolektywna wzajemność i wdzięczność lub kolektywny gniew, wściekłość i strach. Więc gdy obserwujemy wydarzenia w naszych życiachi rozwijające się na świecie i pytamy siebie dlaczego te rzeczy sie dzieją, dlaczego te rzeczy mogą sie dziać, w sposób w jaki je obserwujemy, możemy zechcieć zatrzymać te założenia w umysle i zapytać siebie:
Czy wierzysz, czy widzisz jak te założenia, które właśnie opisałem, czy widzisz jak rozgrywają sie w świecie wokół ciebie i jeśli tak, jeśli założenie działa w jednym kierunku to działa też w drugim. Kiedy zaczynamy czyć uczucia rzeczy, których doświadczanie wybraliśmy, w naszych życiach i w naszym świecie z samej definicji hologramu musi odbić do nas te rzeczy z powrotem.

 


Podsumowanie
Słyszałem od tak wielu ludzi, że kiedy oferujemy nasze modlitwy, z naszego ciała to muszą być wysyłane do miejsca które wybraliśmy, dla nich by zaistniały, jesli chcemy modlitwy na Środkowym Wschodzie, to musimy wysłać tam tą energię, albo jeśli chcemy uzdrawiającej modlitwy, dla naszych bliskich to musimy w jakiś sposób nadwać ja z naszych ciał, tam gdzie nasi bliscy w tej chwili są. Więc wiem, ze te założenia mają dobre intencje ale hologram mówi nam: że nie musimy wysyłać niczego nigdzie, mówi on, ze kiedy czujemy uczucie w naszych ciałach to już istnieje ono wszedzie, ponieważ jesteśmy częścią tej całości. Zupełnie jak wzorzec jest kompletny nieważne jak bardzo potniemy tą zakładkę, jesteśmy tymi małymi kawałkami, tego większego hologramu, tej większej świadomości. I po prostu przez odczuwanie i używanie tej energii by stworzyć, to co wybraliśmy w naszych ciałach, to już istnieje wszedzie przez cały czas.
Może mieliście to doświadczenie, czy kiedykolwiek szliście do telefonu by zadzwonić do kogoś, dla kogo macie wzajemność i odkrywacie, że już są po drugiej stronie lini.
Moja mam i ja mieliśmy to doświadczenie staram sie do niej dzwonić przynajmniej raz w tygodniu, gdziekolwiek właśnie jestem. Nie jest dla mnie niezwykłe, by podnieść telefon i odkryć, że juz tam jest albo, że jej linia jest zajęta bo dzwoni do mnie w tej właśnie chwili. Więc co sie wtedy dzieje? Jak informacja dostaje się z miejsca gdzie jestem tam gdzie ona jest, tak że mamy to jednoczesne połaczenie? I niemalże każdy miał już wcześniej to doświadczenie i być może kwantowy hologram, holograficzne założenie jest odpowiedzią na to pytanie, jest tak ponieważ kiedy czujemy coś, w jednym miejscu do pewnego stopnia to uczucie już istnieje, we wszystkich innych miejscach i do stopnia w którym możemy się skupić to uczucie w naszych ciałach obejmuje naszą zdolność by czuć te uczucia wyraźnie w naszych sercach, niż raczej po prostu myśleć o nich w naszych umysłach. Do tego stopnia mamy tego rodzaju możliwość dla uzdrowień, które widzimy w niemedycznym szpitalu i dla efektów które czujemy w naszych ciałach by je ponieść poza nie i w świat wokół nas.

Więc co nam mówi dzisiejsza informacja tak naprawdę o sposobie w jaki przeżywamy nasze życie i to co jak widzimy dzieje sie w naszym świecie? Mówi to nam conajmniej, że jest tam coś, Pole, żyjąca inteligencja która złacza, łączy WSZYSTKO W KREACJI NIE WYŁACZAJĄC NICZEGO.
Cokolwiek widzimy jak się dzieje na świecie lub w naszych ciałach. Wiemy czysto przez te zasady, że jest to częścią wszystkiego innego. Wiemy, że jesteśmy podłaczeni do Pola poprzez to co nazywamy Polami Myślowymi i Emocjami a dokładnie uczucia w naszych sercach są językiem, który mówi do Pola, jet to język który Pole rozpoznaje. Pole moze nie rozpoznawać mentalnych procesów języka kiedy mówimy: Dobry Boze, pozwól proszę żeby był Pokój na świecie. Jednakże Pole ZDECYDOWANIE rozpoznaje język uczucia. Kiedy czujemy w naszych sercach tak jakby pokój już tam był. Są to założenia, jedne z najbardziej stabilnych i potężnych założeń, które pozostawili nam starożytni w języku swoich czasów.
Dziś w 400lat po narodzinach zachodniej nauki, dopiero teraz zaczynamy dokładnie rozumieć te same założenia, więc podczas gdy możemy nie w pełni rozumieć wszystko czego mozna sie dowiedzieć o tym Polu, skąd ono pochodzi, albo dlaczego tam jest. To wiemy wystarczająco dużo by wprowadzić, w nasze życia założenia które jak widzieliśmy działają, w warunkach labolatoryjnych, które zostawili nam również starożytni. Z mojejperspektywy jest to bardzo wzmacniająca masa informacji ponieważ zawiera ideę modlitwy poza jakądkiekolwiek religijne lub duchowe tradycje i miesza je z wewnetrzną technologią, która jest otwarta dla wszystkich bez względu na nasze wierzenia lub style życia, nasze doy, dziedzictwo lub to jak i gdzie wybeirzemy spędzanie naszych żyć, to mówi nam to, że w każdej chwili naszego życia mamy uczucie i poprzez skupienie tego uczucia komunikujemy się ze swiatem wokół nas.

Więc raczej zamiast postrzegać modlitwę jako coś co robimy co jakiś czas kiedy chcemy zmeinić nasz świat i wtedy przerywamy naszą modlitwę, wstajemy i odchodzimy. Być moze możemy redefiniować modlitwę jako sposób w jaki czujemy w naszych życiach, a ponieważ zawsze czujemy w każdym momencie naszego życia to życie staje sie modlitwą. Życie staje się zyjącą modlitwą, zawsze możemy mieć uczucia pokoju w naszych sercach, czy jedziemy autostradą, czy siedzimy w klasie, albo jedziemy do marketu, czy na lotnisko. Do pewnego stopnia możemy czuć to uczucie pokoju i życie staje się modlitwą. Gdy patrzymy na świat wokół nas i widzimy swiat, gdzie tak wielu ludzi zmienia się bardzo, bardzo szybko. Niektórzy ludzie czuja, że świat jest absolutnie poza kontrolą i czują sie bezsilni by cokolwiek z tym zrobić. Te niezmienne zasady przypominają nam, że jesteśmy częścią wszystkiego co widzimy i ze świat wogół nas nie jest niczym więcej i niczym mniej niż odbiciem tego czym staliśmy się we wnętrzu.
I w języku tych którzy byli przed nami przypomina nam sie, że musimy się stać dokładnie tymi rzeczami których doświadczenie wybraliśmy w naszych życiach. Musimy się stać Pokojem i uzdrawianiem, kooperacją, współczuciem, miłością, odżywianiem, któ¶e wybraliśmy w naszych życiach. Musimy się stać tymi rzeczami, tak zeby Pole miało do nas co odbijać i w ten sposób każde z nas dostaje wytyczne z nadzieją by stać się lepszymi ludźmi. Gdy w ten sposób staniemy się lepszymi ludźmi zbudujemy lepszy św

 


W oryginale po angielsku, trochę irytująca muzyka w tle, ale nie udało nam się odszukać lepszej wersji:

Gregg Braden - Nauka cudów
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Co wpływa najbardziej na zdrowie człowieka?
 

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 129 gości 

Cytat

Czy wierz że... Elementy odblaskowe, w które jest wyposażony pieszy, bądź rowerzysta na nieoświetlonej drodze, pozwalają go zauważyć, w światłach mijania samochodu już z odległości 130-150 metrów, gdy bez tych elementów kierowca może zauważyć ciemną sylwetkę zaledwie na 30-20 metrów przed sobą. Jeśli pojazd będzie jechać szybciej niż 50-60 km/godz. kierujący nim nie zdąży wykonać żadnego manewru