Gram Zdrowia

Home Fundamentalne potrzeby Środowisko Poza domem Gregg Braden - Nauka cudów - Pole jako hologram

Gregg Braden - Nauka cudów - Pole jako hologram

Drukuj
Spis treści
Gregg Braden - Nauka cudów
1 eksperyment - powiązanie pomiędzy ludzkim DNA, a światem
2 eksperyment - wojskowy - odległość oddziaływania
3 eksperyment - pole magnetyczne serca
Starożytna mądrość
Myśli, uczucia, emocje i wierzenia
Tybet
Pięć trybów modlitwy
Tryb modlitwy oparty na uczuciu
Modlitwa o deszcz (Nowy Meksyk)
Eksperyment odczuwania pokoju w 24 miastach USA
Kwantowy język uzdrawiania, pokoju i cudów
setki tysięcy ludzi zebrało się razem przez sieć WWW
Masaru Emoto - badanie wpływu emocji i uczuć z kroplami wody
Pole jako hologram
Podsumowanie
Wszystkie strony

Pole jako hologram

 

49:00

Jednym z potężnych założeń, jednym z najpotężniejszych założeń w odniesieniu do sposobu w jaki to Pole działa jest to fakt, że pole wygląda na holograficzne w swej naturze. Definicja hologramu mówi, że jest to wzorzec i nieważne jak bardzo ostatecznie podzielony jest wzorzec, całośc pozostaje nawet w najmniejszej części. Na przykład parę lat temu były zakładki do książek, małe lśniące foliowe paski, kiedy wystawiono je na bezpośrednie oświetlenie miały one obrazy w pęłni rozkwitłych róż lub obrazki Matki Marii albo obrazy delfina skaczącego ponad piramidą, W tych zakładkach, gdyby naprawdę były hologramami mógłbyś wziąść i pociąć je w najmniejsze kawałeczki i wziąść najmniejsze z tych i znowu pociąć i spojrzeć na nie pod powiekszeniem i cały wzorzec wciąż pozostanie, nawet w najmniejszym z najmniejszych kawałków.
I podzielę sie teraz z wami tymi założeniami, ponieważ wygląda na to, że nasza świadomość działa przez to pole dokładnie w ten sposób. Oznacza to, że my wszyscy jako mniejsze porcje wiekszego wzorca, jesteśmy połączeni.
Małe rzeczy które robimy w naszych życiach z dnia na dzień, sposób w jaki odpowiadamy jedno drugiemy przy rodzinnym stole, podczas naszych rozmów, sposób w jaki odczuwamy wiadomości o 6-tej, sposób w jaki odpowiadamy kierowcy który zajeżdża nam drogę na autostradzie zanim dotrzemy do naszego wyjazdu, w tych pozornie nieznaczących momentach naszego życia odbywamy rozmowę z tym Polem, z kwantowym hologramem, Umysłem Boga INDYWIDUALNIE. I składamy wszystkie nasze małe rozmowy razem i to staje się kolektywną odpowiedzią którą Pole odbija z powrotem. Nasza kolektywna miłość, nasza kolektywna wzajemność i wdzięczność lub kolektywny gniew, wściekłość i strach. Więc gdy obserwujemy wydarzenia w naszych życiachi rozwijające się na świecie i pytamy siebie dlaczego te rzeczy sie dzieją, dlaczego te rzeczy mogą sie dziać, w sposób w jaki je obserwujemy, możemy zechcieć zatrzymać te założenia w umysle i zapytać siebie:
Czy wierzysz, czy widzisz jak te założenia, które właśnie opisałem, czy widzisz jak rozgrywają sie w świecie wokół ciebie i jeśli tak, jeśli założenie działa w jednym kierunku to działa też w drugim. Kiedy zaczynamy czyć uczucia rzeczy, których doświadczanie wybraliśmy, w naszych życiach i w naszym świecie z samej definicji hologramu musi odbić do nas te rzeczy z powrotem.

 Gregg Braden - Nauka cudów - Pole jako hologram
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Co wpływa najbardziej na zdrowie człowieka?
 

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 129 gości