Gram Zdrowia

Home Fundamentalne potrzeby Środowisko Poza domem Gregg Braden - Nauka cudów - Podsumowanie

Gregg Braden - Nauka cudów - Podsumowanie

Drukuj
Spis treści
Gregg Braden - Nauka cudów
1 eksperyment - powiązanie pomiędzy ludzkim DNA, a światem
2 eksperyment - wojskowy - odległość oddziaływania
3 eksperyment - pole magnetyczne serca
Starożytna mądrość
Myśli, uczucia, emocje i wierzenia
Tybet
Pięć trybów modlitwy
Tryb modlitwy oparty na uczuciu
Modlitwa o deszcz (Nowy Meksyk)
Eksperyment odczuwania pokoju w 24 miastach USA
Kwantowy język uzdrawiania, pokoju i cudów
setki tysięcy ludzi zebrało się razem przez sieć WWW
Masaru Emoto - badanie wpływu emocji i uczuć z kroplami wody
Pole jako hologram
Podsumowanie
Wszystkie strony

Podsumowanie
Słyszałem od tak wielu ludzi, że kiedy oferujemy nasze modlitwy, z naszego ciała to muszą być wysyłane do miejsca które wybraliśmy, dla nich by zaistniały, jesli chcemy modlitwy na Środkowym Wschodzie, to musimy wysłać tam tą energię, albo jeśli chcemy uzdrawiającej modlitwy, dla naszych bliskich to musimy w jakiś sposób nadwać ja z naszych ciał, tam gdzie nasi bliscy w tej chwili są. Więc wiem, ze te założenia mają dobre intencje ale hologram mówi nam: że nie musimy wysyłać niczego nigdzie, mówi on, ze kiedy czujemy uczucie w naszych ciałach to już istnieje ono wszedzie, ponieważ jesteśmy częścią tej całości. Zupełnie jak wzorzec jest kompletny nieważne jak bardzo potniemy tą zakładkę, jesteśmy tymi małymi kawałkami, tego większego hologramu, tej większej świadomości. I po prostu przez odczuwanie i używanie tej energii by stworzyć, to co wybraliśmy w naszych ciałach, to już istnieje wszedzie przez cały czas.
Może mieliście to doświadczenie, czy kiedykolwiek szliście do telefonu by zadzwonić do kogoś, dla kogo macie wzajemność i odkrywacie, że już są po drugiej stronie lini.
Moja mam i ja mieliśmy to doświadczenie staram sie do niej dzwonić przynajmniej raz w tygodniu, gdziekolwiek właśnie jestem. Nie jest dla mnie niezwykłe, by podnieść telefon i odkryć, że juz tam jest albo, że jej linia jest zajęta bo dzwoni do mnie w tej właśnie chwili. Więc co sie wtedy dzieje? Jak informacja dostaje się z miejsca gdzie jestem tam gdzie ona jest, tak że mamy to jednoczesne połaczenie? I niemalże każdy miał już wcześniej to doświadczenie i być może kwantowy hologram, holograficzne założenie jest odpowiedzią na to pytanie, jest tak ponieważ kiedy czujemy coś, w jednym miejscu do pewnego stopnia to uczucie już istnieje, we wszystkich innych miejscach i do stopnia w którym możemy się skupić to uczucie w naszych ciałach obejmuje naszą zdolność by czuć te uczucia wyraźnie w naszych sercach, niż raczej po prostu myśleć o nich w naszych umysłach. Do tego stopnia mamy tego rodzaju możliwość dla uzdrowień, które widzimy w niemedycznym szpitalu i dla efektów które czujemy w naszych ciałach by je ponieść poza nie i w świat wokół nas.

Więc co nam mówi dzisiejsza informacja tak naprawdę o sposobie w jaki przeżywamy nasze życie i to co jak widzimy dzieje sie w naszym świecie? Mówi to nam conajmniej, że jest tam coś, Pole, żyjąca inteligencja która złacza, łączy WSZYSTKO W KREACJI NIE WYŁACZAJĄC NICZEGO.
Cokolwiek widzimy jak się dzieje na świecie lub w naszych ciałach. Wiemy czysto przez te zasady, że jest to częścią wszystkiego innego. Wiemy, że jesteśmy podłaczeni do Pola poprzez to co nazywamy Polami Myślowymi i Emocjami a dokładnie uczucia w naszych sercach są językiem, który mówi do Pola, jet to język który Pole rozpoznaje. Pole moze nie rozpoznawać mentalnych procesów języka kiedy mówimy: Dobry Boze, pozwól proszę żeby był Pokój na świecie. Jednakże Pole ZDECYDOWANIE rozpoznaje język uczucia. Kiedy czujemy w naszych sercach tak jakby pokój już tam był. Są to założenia, jedne z najbardziej stabilnych i potężnych założeń, które pozostawili nam starożytni w języku swoich czasów.
Dziś w 400lat po narodzinach zachodniej nauki, dopiero teraz zaczynamy dokładnie rozumieć te same założenia, więc podczas gdy możemy nie w pełni rozumieć wszystko czego mozna sie dowiedzieć o tym Polu, skąd ono pochodzi, albo dlaczego tam jest. To wiemy wystarczająco dużo by wprowadzić, w nasze życia założenia które jak widzieliśmy działają, w warunkach labolatoryjnych, które zostawili nam również starożytni. Z mojejperspektywy jest to bardzo wzmacniająca masa informacji ponieważ zawiera ideę modlitwy poza jakądkiekolwiek religijne lub duchowe tradycje i miesza je z wewnetrzną technologią, która jest otwarta dla wszystkich bez względu na nasze wierzenia lub style życia, nasze doy, dziedzictwo lub to jak i gdzie wybeirzemy spędzanie naszych żyć, to mówi nam to, że w każdej chwili naszego życia mamy uczucie i poprzez skupienie tego uczucia komunikujemy się ze swiatem wokół nas.

Więc raczej zamiast postrzegać modlitwę jako coś co robimy co jakiś czas kiedy chcemy zmeinić nasz świat i wtedy przerywamy naszą modlitwę, wstajemy i odchodzimy. Być moze możemy redefiniować modlitwę jako sposób w jaki czujemy w naszych życiach, a ponieważ zawsze czujemy w każdym momencie naszego życia to życie staje sie modlitwą. Życie staje się zyjącą modlitwą, zawsze możemy mieć uczucia pokoju w naszych sercach, czy jedziemy autostradą, czy siedzimy w klasie, albo jedziemy do marketu, czy na lotnisko. Do pewnego stopnia możemy czuć to uczucie pokoju i życie staje się modlitwą. Gdy patrzymy na świat wokół nas i widzimy swiat, gdzie tak wielu ludzi zmienia się bardzo, bardzo szybko. Niektórzy ludzie czuja, że świat jest absolutnie poza kontrolą i czują sie bezsilni by cokolwiek z tym zrobić. Te niezmienne zasady przypominają nam, że jesteśmy częścią wszystkiego co widzimy i ze świat wogół nas nie jest niczym więcej i niczym mniej niż odbiciem tego czym staliśmy się we wnętrzu.
I w języku tych którzy byli przed nami przypomina nam sie, że musimy się stać dokładnie tymi rzeczami których doświadczenie wybraliśmy w naszych życiach. Musimy się stać Pokojem i uzdrawianiem, kooperacją, współczuciem, miłością, odżywianiem, któ¶e wybraliśmy w naszych życiach. Musimy się stać tymi rzeczami, tak zeby Pole miało do nas co odbijać i w ten sposób każde z nas dostaje wytyczne z nadzieją by stać się lepszymi ludźmi. Gdy w ten sposób staniemy się lepszymi ludźmi zbudujemy lepszy św

 


W oryginale po angielsku, trochę irytująca muzyka w tle, ale nie udało nam się odszukać lepszej wersji:Gregg Braden - Nauka cudów - Podsumowanie
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Co wpływa najbardziej na zdrowie człowieka?
 

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 441 gości