Gram Zdrowia

Home Fundamentalne potrzeby Środowisko Poza domem Gregg Braden - Nauka cudów - Eksperyment odczuwania pokoju w 24 miastach USA

Gregg Braden - Nauka cudów - Eksperyment odczuwania pokoju w 24 miastach USA

Drukuj
Spis treści
Gregg Braden - Nauka cudów
1 eksperyment - powiązanie pomiędzy ludzkim DNA, a światem
2 eksperyment - wojskowy - odległość oddziaływania
3 eksperyment - pole magnetyczne serca
Starożytna mądrość
Myśli, uczucia, emocje i wierzenia
Tybet
Pięć trybów modlitwy
Tryb modlitwy oparty na uczuciu
Modlitwa o deszcz (Nowy Meksyk)
Eksperyment odczuwania pokoju w 24 miastach USA
Kwantowy język uzdrawiania, pokoju i cudów
setki tysięcy ludzi zebrało się razem przez sieć WWW
Masaru Emoto - badanie wpływu emocji i uczuć z kroplami wody
Pole jako hologram
Podsumowanie
Wszystkie strony

Eksperyment odczuwania pokoju w 24 miastach USA

 

35:00 1972 rok, 24 miasta w USA - eksperyment

Osoby uczestniczące w ekesperymencie wytrenowane w odczuwaniu pokoju. W bardzo specyficzny sposób i strategicznie rozmieszczeni. populacja powyżej 10tys ludzi.
dobrze udokumentowane i znane badania TM w tym czasie.
stało sie tak, że w czasie gdy ludzie czuli to uczucie Pokoju, we wspólnocie wokół nich, poza budynkami gdzie mieli swe doświadczenie.
Wspólnoty doświadczały statystycznie miarodajnego spadku przestępstw, brutalnych przestępstw przeciwko ludziom, liczba wypadków drogowych spadła. W niektórych miastach takich jak Chicago gdzie jest giełda towarowa rynek wzrósł gdy Pokój był na miejscu i gdy przerwali swoje modlitwy wszystkie te statystyki odwróciły się. Robili to znowu raz za razem, do tego stopnia, że efekt mógł być zmierzony i zastosowano go, w nawet jeszcze większym eksperymencie który udokumentowano w "Dzienniku Konflikt - Rozwiązanie 1988" i był to eksperyment zwany Międzynarodowym Projektem Pokojowym na Środkowym Wschodzi. Stało się tak podczas izraelsko libańskiego konfliktu w latach 80-tych. W rezultacie tych wcześniejszych badań, ludzie którzy byli wytrenowani w tym Poczuciu Pokoju zostali rozstawieni w rozdartych wojną obszarach w Izraelu i Libanie i w tym czasie który badacze nazwali modlitwenym oknem,  ludzie wytrenowani czuli pokój w sercach. Kiedy to odczuwali aktywność terrorystyczna spadła do zera. Zbrodnie przeciwko ludziom zmalały, wizyty urazowe w szpitalach spadły, i próbowali dokonywać tych eksperymentów o różnych porach dnia, w różnych dniach tygodnia by sie upenić, że nie jest to efekt tygodni, wakacji, weekendów lub róznych pór miesiąca. By upewnić sie, że nie jest to efekt cykli księżycowych wpływających na ludzi i kiedy skończyli te badania odkryli, chociaż możemy nie wiedzieć dokładnie dlaczego ten efekt ma miejsce właśnie w taki sposób to wiemy, że korelacje są tak wysokie, że kiedy pewna grypa ludzi zaczyna odczuwać Pokó lub Uzdrawianie w swoich ciałach w jednym miejscu, to efekt rozciąga sie na wspólnotę poza miejsce gdzie ci ludzie są. Jest to dokładne, że teraz wiemy, że statystycy byli w stanie zdeterminować dokładnie liczbę ludzi którzy są potrzebni by rozruszać, zastartować tego rodzaju efekt. Więc podzielę się tą formułą i wtedy opiszę wam co ta formuła oznacza.
Efekt jest po raz pierwszy zauważalny kiedy pewna liczba ludzi w nim uczetniczy i tą liczbą, minimalną jest pierwiastek kwadratowy 1% danej populacji.
Więc co to oznacza jeśli masz na przyład milionowe miasto? Bierzesz !% z jednego miliona, bierzesz swój kalkulator i wtedy wyciągasz pierwiastek kwadratowy z tego czymkolwiek był ten 1% i ta liczba mówi ci jak wielu ludzi jest niezbędnych by przekroczyć liczbę i rozpocząć efekt, co oczywiście im więcej ludzi w tym uczestniczy, tym wiekszy efekt. Dla milionowego miasta ta liczba wynosi jedynie 100.  W świecie 6 miliardów ludzi pierwiastek kwadratowy z 1% wynosi jedynie około 8000ludzi. 8000 ludzi według tych badań jest liczbą ludzi, to wszystko co jest wymagane by poczuć pokój w sercach w danym momencie w czasie JEDNOCZEŚNIE by zastartować, by poruszyć tą świadomość połączoną przez Pole.
Jak dziś wiemy to pole istnieje, by ten pokój był odczuwalny wokół nasGregg Braden - Nauka cudów - Eksperyment odczuwania pokoju w 24 miastach USA
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Co wpływa najbardziej na zdrowie człowieka?
 

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 489 gości