Gram Zdrowia

Home Fundamentalne potrzeby Środowisko Dom Mężczyzna od a do z

Mężczyzna od a do z

Drukuj

Mężczyźni - brzydcy, silna i muskularna budowa, cięzsi i więksi od kobiet. Wieksze dłonie, mniej delikatne szorstkie palce. Choleryczni, często unoszący sie honorem. Ciężko pomylić z pięknymi, drobnymi, szczupłymi, delikatnymi kobietami o małych i gładkich dłoniach. Cichych i spokojnych skłonnych do uległości dla świętego spokoju.

Gdyby ktoś miał problemy ze skojarzeniem - poniższy obrazek powinien rozwiać wątpliwości:

mezczyzna-kobieta

Niby żyjemy w środowisku naturalnym, ale jakże daleko uciekliśmy od prawdziwej natury.Nierzadko zwodzeni na manowce staramy się układać życie, ale nie wychodzi niewiedziec czemu.

Nie trudno sie pogubić w świecie partnerstwa i homofilii, który wynaturza nas coraz bardziej.

Co byśmy nie mówili i pisali to natura dość wyraźne zróżnicowała mężczyzn od kobiet, a dzięki tym różnicom poszczególne płci nadają sie najlepiej do wykonywania różnych zadań, co jest istotą budowania trwałych związków.

Tak łatwo nam przychodzi odgadywanie przeznaczenia zwykłych rzeczy codziennego użytku. Weźmy dla przykładu nożyczki - wszystkie rodzaje są tak bardzo podobne do siebie, a mimo to nie mamy problemu z okresleniem ich przeznaczenia. Jednym rzutem oka potrafimy ocenić, które będą sie nadawać do paznokci, papier, dla dziecka, czy też cięcia blachy. Dlaczego więc tak trudno nam przychodzi odgadywanie przeznaczenie ludzkich płci?

Mężczyźni potrafią ciężko, fizycznie pracować, ale mają także swoje potrzeby:

To zaoferowanie zupełnie obcym mężczyzną, tak mocno przejaskrawione oczywiście będzie nas smieszyć, nie mniej jednak każdy facet potrebuje kobiety wlampionej w niego, kobiety która będzie potrafiła chwalić meżczyznę bez względu na to co i jak robi. Kobety, która kocha bez względu na wszystko. Kobiety, która będzie zachwycała się wszystkim co meżczyzna zrobi.

Nawet jesli facetowi coś nie wyjdzie, to kobiety powinny bezwzglednie chwalić swojch mężczyzn - te pochwały spowodują, że mężczyzna następnym razem przyłoży się jeszcze bardziej, żeby nie zawieść kolejnym razem.

Kobiety powinny chwalić mężczyzn za wszystko, ale meżczyźni nie powinni robić wszystkiego. Nie powinni robić rzeczy w których kobiety z natury są dużo lepsze. Kobiety są wysmienitymi "odrabiaczami lekcji", które potrafią rozproszyć uwagę na wykonaniu powtarzalnej pracy od a do z, robiąc przy okazji kilka innych czynności. Męzczyźni szybko się nudzą i przez to słabo im wychodzi odrabianie lekcji, za dużo łatwiej przychodzi im podejmowanie decyzji. Skupienie się na wykonaniu jednej konkretnej rzeczy.

461_zakup_spodni_levis_kobieta_mezczyzna_zakupy

Każdy ma swoje obowiązki - Mężczyźni powinni zajmować się rozwiązywaniem problemów - podejmowaniem decyzji, włącznie z braniem na siebie odpowiedzialności za sposób rozwiązania problemów i za podjete decyzje, a Kobetom nie należy przeszkadzać w wykonywaniu codziennej mozolnej pracy, która dla wygody kobiet powinna być pozbawiona borykania się z problemami i pozbawiona podejmowania trudnych decyzji.

Jeśli zaczynamy mieszać kompetencje i wchodzimy sobie w paradę to nie będzie nic z tego, co nierzadko ma miejsce w związkach tak zwanych Partnerskich, gdzie próbuje się obie płcie zrównać i te same obowiązki podzielić pomiędzy meżczyzne i kobietę - niekiedy włacznie z wyrachowanym grafikiem, gdzie obie osoby robią co drugi dzień te same rzeczy co druga płeć, żeby pokazać równość płci. Tylko kto powiedział, że równością nie jest wykonywanie zadań do których jesteśmy stworzeni?

Ani mężczyzna bedzie potrafił wysprzątać domu, ani kobieta nie będzie potrafiła wymienić uszczelki w kranie. Wykonywanie przez drugą płeć naszych obowiązków będzie zawsze frustrujące, będziemy źli, że ktoś nam odbiera sposobność do wykazania się w tym co lubimy robić i co nam najlepiej wychodzi. Oczywiście, ze jak będzie wyraźna potrzeba, to i mężczyzna jakoś posprząta i kobieta rozwiąże problem cieknącego kranu, ale czy będą oboje szczęśliwi, że muszą wykonywać te czynności?

Jesli mezczyzna znajdzie zapatrzoną w siebie kobietę, to jest to dopiero połowa sukcesu - kolejną rzeczą jakiej mężczyźni oczekuja od kobiet to jest pewność, że kobieta będzie potrafiła wychować odpowiednio syna. Wiekszość facetów może sobie nawet nie zdawać sobie z tego sprawy, ale podświadomie i tak to czują, że synowie muszą być wychowywani tak, żeby byli odpowiedzialni i gotowi do przyjmowania na siebie obowiązku rozwiązywania problemów, do zdejmowania z kobiecych głów kwestii bezpieczeństwa rodziny. Synowie nigdy nie powinni widzieć, że ktokolwiek podburza autorytet Ojca, że Matka rozwiązuje problemy za Ojca podejmując decyzje, które powinien podjąć męzczyzna - gdyż może to prowadzić do wypaczenia obrazu i Synom może się zdawać, że to kobiety powinny rozwiązywać problemy za nich. Wówczas taki syn stanie sie niezdolny do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Z powyższego wynika dlaczego tak bardzo ważne jest żeby synowie byli wychowywani przez oboje rodziców. w przypadku braku ojca nieuniknionym jest, że w umysle syna zakoduje się, że to właśnie kobiety są od podejmowania decyzji, jeśli przez całe swoje dorastanie będzie obserwował matkę zmagającą sie z kolejnymi problemami i co chwile zmuszaną do podejmowania decyzji.

W komentarzach mozemy przeczytać enigmatyczne "satyra na faceta", ale nie jest to zarówno satyra na kobiety? czemu tak bardzo bawi nas odwórcenie rolami? Dlaczego tak bardzo bawi nas rezolutny i opanowany Jaś, panujący nad sytuacją, w której przerażony Ojciec czeka na powrót Matki?

Kolejne zabawne wynaturzenie, gdzie możemy obejrzeć Matkę zmagającą sie z prozą codzienności, szukającej wsparcia u nieporadnego meżczyzny.

Nie są to mężczyźni tacy jak Ojciec Chrzestny, o którym możemy przeczytać u Maria Puzo. Ojciec który dba o bezpieczeństwo całej rodziny, Ojciec który rozwiązuje wszystkei problemy rodziny, tak że Matka może spokojnie zająć się wychowaniem potomstwa. Czytając Ojca Chrzestnego nie smiejemy się, tylko kiwamy głową z podziwu, nad sposobem poukladania świata mafijnej rodziny.

Na początku pomineliśmy kwestię urody, oczywistym jest że jeśli podświadomie mężczyźni dążą do spłodzenia synów, gdyż to właśnie mnogość silnych i rosłych mężczyzn gwarantuje bezpieczeństwo danej rodzinie, to priorytetem jest znalezienie jak najzdrowszych i płodnych kobiet. Dlatego mężczyźni tak bardzo są łasi na goliznę kobiet, gdyż najwieksze prawdopodobieństwo jest że im zdrowsza kobieta, tym ma mniej do ukrycia. Dlatego mężczyźni omijają szerokim łukiem kobiety przykryte tonami pudru i od stóp do głów okryte, skrywające najdrobniejsze skrawki ciała, po których można byłoby ocenić stan zdrowia kobiety - wykluczyć problemy skórne, cellulit, otyłość, problem z wykarmieniem potomstwa w przypadku za małych piersi, czy problemy z rodzeniem przy za wąskich biodrach itd - mężczyźnie wystarczy rzut oka żeby to wszystko ocenić, nawet jeśli kompletnie się na tym nie zna, to decyzje podejmuje podświadomosć, pod warunkiem że jest na co rzucić okiem.

Kobiety żeby mieć święty spokój, żeby nie borykać się co chwila z problemami szukają złotych rączek, które odpowiednimi decyzjami będą ułatwiały codzienne zmaganie sie z rzeczywistością.

Mężczyzna od a do z
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Co wpływa najbardziej na zdrowie człowieka?
 

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 96 gości