Gram Zdrowia

Home Mistrzowie dr Andrzej Janus
dr Andrzej Janus
dr-andrzej-janus.jpg

Witam na witrynie poświęconej szeroko pojętej profilaktyce zdrowotnej, zasadom stosowania środków pochodzenia naturalnego oraz racjonalnemu odżywianiu.
Kilka słów o sobie. Nazywam się Andrzej Janus. Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej - rocznik 1976. Przez cały okres swojej kariery zawodowej pracowałem w wojskowej i cywilnej służbie zdrowia. Specjalizacja - pediatria I stopnia. W 1994r przeszedłem na emeryturę wojskową i podjąłem pracę jako pediatra w zakładzie opieki zdrowotnej. Zacząłem w tym czasie interesować się zagadnieniami związanymi z medycyną naturalną - odżywianiem, homeopatią, ziołolecznictwem oraz stosowaniem suplementów żywieniowych. Ukończyłem w tym czasie II stopniowy, dwuletni kurs z homeopatii dla lekarzy i farmaceutów, kilka kursów dotyczących biochemicznego funkcjonowania organizmu. W 2001r zaprzestałem wykonywania zawódu lekarza medycyny akademickiej i całkowicie poświęciłem się medycynie naturalnej. Swoje doświadczenia w stosowania medycyny naturalnej w praktyce, przedstawiam na poniższej witrynie i opublikowanych książkach.

Wszelkie informacje zawarte na tej witrynie internetowej odzwierciedlają wyłącznie moje poglądy i nie stanowią zaleceń medycznych. Stosowanie się do wskazówek tu zamieszczonych odbywa się na własną odpowiedzialność. Nie odpowiadam za ewentualne szkody mogące powstać w wyniku stosowania się do zaleceń podanych w treści zamieszczonych tu informacji.

Źródło: http://www.janus.net.pl/


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 695 gości 

Cytat

Czy wierz że...
Od zmroku do świtu zdarza się aż 46 procent wszystkich
śmiertelnych wypadków drogowych, choć na drogach ruch jest
nawet dziesięciokrotnie mniejszy. Wtedy widzimy gorzej,
a kierowcy wielu rzeczy w ogóle nie dostrzegają.

Jeśli korzystasz z naszych dróg po zmroku zachowaj szczególną ostrożność