Gram Zdrowia

Home

Zabójcze szczepionki przeciwko grypie

Print
There are no translations available.

From : Maria Majewska
Date : Tue, 24 Jul 2012 22:58:59 +0200
Subject : zabójcze szczepionki p. grypie

Szanowni Panstwo,

Jeszcze pozostalo kilka dni, w których mozna pisac listy do Prezydenta RP w sprawie ustawy o przymusie szczepien.  Zachecam wiec osoby tym zainteresowane do pisania. Im wiecej osobistych głosów  sprzeciwu , tym wieksze szanse, ze ustawa ta bedzie zawetowana przez Prezydenta, jak powinna.

Zgony zgloszone po szczepieniach.pdf

 

Jesli mimo protestów Prezydent ja podpisze, wowczas przyjdzie czas na odwoływanie sie do miedzynarodowych instancji i osobisty opor przeciw szczepionkowym gwałtom.  Problem moze byc jednak znacznie wiekszy, bo wystarczy, ze tylko pewna liczna osob zaszczepi sie  pandemicznymi szczepionkami ptasiej grypy, zawierajacaymi  aktywne wirusy, i pandemia sie rozejdzie po calym kraju i Europie.  Wowczas moze byc nie do opanowania. W załaczniku dane z VAERS o silnym wzroscie umieralnosci po szczepieniach przeciw grypie w USA.

Pozdrawiam,

DM

 

Silny wzrost zgonów po szczepieniach „przeciw grypie” w USA, dane z VAERS. (Zgłaszanych jest tylko ok. 5% wszystkich zgonów/powikłań poszczepiennych, więc te liczby należ pomnoży przez 20.

Od r. 2009 – kiedy wykreowano „pandemię” świnskiej grypy – obserwujemy dramatyczny wrost zgłaszanych zgonów po szczepieniach „przeciw grypowych” . Dowodzi to, że szczepionki te stają się coraz bardziej zabójcze. Nie wiadomo, czy odpowiedzialne za to są coraz bardziej toksyczne adjuwanty, (np. squalen), czy dodatki do nich aktywnych, patogennych wirusów. Możliwe, że jedno i drugie, ale faktem pozostaje, że umieralność ludzi po tych szczepieniach wzrosła 3-6 krotnie w stosunku do lat poprzednich.

Można więc oczekiwać, że przygotowywane teraz szczepionki „przeciw ptasiej grypie” będą jeszcze bardziej zabójcze. Jeśli bedą zwierać aktywne zmodyfikowane wirusy tej grypy (już wyprodukowane w laboratoriach), które są bardzo patogenne i łatwo przenoszą się drogą kropelkową, to te szczepienia mogą zapoczatkować prawdziwą pandemię i zdziesiątkować ludzi. Polska jest na to najbardziej narażona, bo sejm i rząd nową ustawą zaprosiły kartele szczepionkowe do testowania tych szczepionek w Polsce na naiwnych, biednych ludziach. Jedyna – wątpliwa zresztą – satysfakcja, że ta pandemia dotknie także polityków (którzy zagłosowali za ta haniebną ustawą) i ich rodziny. Może wreszcie coś do nich dotrze, ale wtedy będzie już za późno na rozum i ratunek. Martwy Polak po szkodzie, nie będzie miał już szans na zmądrzenie. (Obym się myliła w tych prognozach, nie potrafię jednak zrozumieć jak politycy mogą być tak krótkowzroczni i nieodpowiedzialni. Czy sam fakt , że w żadnym cywilizowanym kraju nie ma takich faszystowskich ustaw , niczego im nie mówi?).

Zabójcze szczepionki przeciwko grypie
 

Ostatnio na forum

No posts to display.

Komentarze

  • Flax oil - Polish Gold 1/4 Omega-3

    LeenLife E - Omega 3 w najczystszej postaci... Jedyny zarejestrowany w Polsce i na świecie nutraceutyk ...

    Read more...

Pokrewne

Gościmy

We have 205 guests online