Gram Zdrowia

Home Masters Prof. Maria Dorota Majewska Vaccinations Uważam Rze (14-20 maja) pt. Kraj królików doświadczalnych

Uważam Rze (14-20 maja) pt. Kraj królików doświadczalnych

Print
There are no translations available.

============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
Date : Sun, 20 May 2012 20:55:59 +0200
Subject : Kraj królików doświadczalnych
============ Forwarded message ============

Szanowni Państwo,

Gorąco polecam artykuł Maji Narbutt z ostatniego numeru Uważam Rze (14-20 maja) pt. „Kraj królików doswiadczalnych”.  Autorka opisuje przerażająca skalę badań klinicznych różnych farmaceutyków na polskich pacjentach (zarówno chorych jak i zdrowych) przeprowadzanych często  bez ich wiedzy oraz pod terrorem psychicznym ekperymentatorów. Brak ustawy prawnej regulującej takie badania, w połączeniu z pazernością, nieuczciwością i brutalnością ekperymentatorów-lekarzy sprawia, że badanie te przeprowadzone są w sposób skrajnie nieetyczny.  Pod względem  braku etyki badań klinicznych Polska porównywana jest przez zachodnich obserwatorów do krajów afrykańskich. W Polsce przeprowadza się ok. 500 takich badań rocznie ( z czego ok. 100 prawdopodobnie w fazie I, co znaczy, że jakieś chemiczne substancje podawane sa osobom po raz pierwszy i mogą je zabić).   Robi sie też skandaliczne badania na dzieciach, np. punkcje lędźwiowe bez żadnego usasadnienia medycznego, które wywołuja u nich groźne objawy i powikłania.

Jeden z młodych lekarzy, oburzonych takim bestialskim traktowaniem pacjentów powiedział „Są całe sale, na których leżą ludzie, którzy nie maja pojęcia co sie z nimi robi. To rzeźnia.”   Nie jest wię przesadą stwierszenie, ze wielu polskich lekarzy eksperymentatorów spełnia rolę dra Mengele w „wolnej i demokratycznej” Polsce.  

Pozdrawiam

DM

Uważam Rze (14-20 maja) pt. Kraj królików doświadczalnych
 

Menu główne

Losowy produkt

5,46 PLN

94,71 PLN


Ostatnio na forum

No posts to display.

Komentarze

  • Flax oil - Polish Gold 1/4 Omega-3

    LeenLife E - Omega 3 w najczystszej postaci... Jedyny zarejestrowany w Polsce i na świecie nutraceutyk ...

    Read more...

Gościmy

We have 362 guests online

Cytat

There are no translations available.

Dowody na leczenie dietą są tak niezbite, że jeżeli dzisiejsi lekarze nie staną się specjalistami od żywienia, to dietetycy zostaną lekarzami jutra. Nauka o żywieniu powinna stać się główną częścią medycyny. James Balchfaux shoes louboutin Cheap christian louboutin shoes designer shoes fauxs