Gram Zdrowia

Home Masters Prof. Maria Dorota Majewska Vaccinations Uwaga na szczepionkę OPV (doustna p. polio)

Uwaga na szczepionkę OPV (doustna p. polio)

Print
There are no translations available.

============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
Date : Mon, 30 Apr 2012 05:07:48 +0200
Subject : Uwaga na szczepionkę OPV (doustna p. polio)
============ Forwarded message ============

Witam, 

Doniesienia z Indii są alarmujące.  W ciągu ostatniej dekady po masowym rozpowszechnieniu tam doustnej szczepionki  przeciw polio (zawierającej żywe wirusy polio) zachorowalność dzieci na polio wzrosła tam 1200%!  Tyle, że teraz poszczepienny paraliż  szczepionkowi kuglarze  nazwaliporażeniem wiotkim (flaccid paralysis). Wygląda on dokładnie jak polio i jest tak samo okaleczający.  Jest to zresztą  wypróbowana metoda, żeby przypadki chorób zakaźnych wywołanych szczepionkami  nazywać inaczej,  aby zachować pozory, że szczepionki są skuteczne i nie naruszać zysków ze szczepionkowego biznesu  (np. krztusiec poszczepienny nazywa się wszelkimi nazwami tylko nie krztuścem).  Wcześniej w wielu innych krajach wybuchały  epidemie poszczepiennego polio po doustnych szczepionkach przeciw tej chorobie.  

Wiadomo, że szczepionki nie są ani skuteczne, ani bezpieczne, i to nie one przyczyniły się do zmniejszenia zapadalności na choroby zakaźne, tylko poprawa higieny i warunków życia ludności, oraz odkrycie antybiotyków.   Zadziwiające, że im mniej jest chorób zakaźnych na świecie i im mniej są one groźne, tym więcej producenci wymyślają nowych szczepionek teraz już na wszystko:  na zbite kolano, na kręcone włosy,  złamany paznokieć, trądzik młodzieńczy,  pypeć na nosie etc.  Szczepionki  na wszystko dla zdrowych są dziś najbardziej dochodowym biznesem farmaceutycznym, który przynosi firmom dziesiątki miliardów $ zysków rocznie, i przy okazji zamienia zdrowych w chorych, czym jeszcze powiększa ich zyski.      


W Polsce nadal stosowana jest groźna dla dzieci i dorosłych szczepionka OPV. Powinna być ona w szybkim tempie wycofana. W żadnym zachodnim kraju już jej się nie stosuje i używanie jej w Polsce jest niczym nieuzasadnione, tym bardziej, ze młodsze dzieci  dostają szczepionkę IPV (zawierającą inaktywowane wirusy) .  Wiadomo, że osoby zaszczepione tą szczepionką rozsiewają  żywe wirusy polio i mogą zarazić osoby znajdujące się w pobliżu.   


http://digitaljournal.com/article/323371

http://www.deccanchronicle.com/channels/cities/thiruvananthapuram/rise-paralysis-cases-after-polio-vaccine-234

Pozdrawiam

DM

Uwaga na szczepionkę OPV (doustna p. polio)
 

Menu główne

Losowy produkt

17,22 PLN

5,17 PLN


Ostatnio na forum

No posts to display.

Komentarze

  • Flax oil - Polish Gold 1/4 Omega-3

    LeenLife E - Omega 3 w najczystszej postaci... Jedyny zarejestrowany w Polsce i na świecie nutraceutyk ...

    Read more...

Pokrewne

Gościmy

We have 201 guests online