Gram Zdrowia

Home

Sedno sprawy. Nie opublikowane jeszcze materiały. Powiązania WHO z kartelami farmacji. Korupcja w wielkim stylu

Print
There are no translations available.

Date : Mon, 23 Jul 2012 17:07:11 +0200
Subject : Fwd: Sedno sprawy. Nie opublikowane jeszcze materiały. Powiązania WHO z kartelami farmacji. Korupcja w wielkim stylu.

Warto sie z tym zapoznac.

--------- Forwarded message ----------
From: Ryszard Wiercinski
Date: 2012/7/23
Subject: Sedno sprawy. Nie opublikowane jeszcze materiały. Powiązania WHO z kartelami farmacji. Korupcja w wielkim stylu.
To:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Cc:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


Szanowny Panie Prezydencie Rzeczpospolitej Polskiej

 

Prawie bez komentarza z mojej strony przesyłam nagie fakty, w czyje zbrodnicze ręce ma być złożone najdroższy, najcenniejszy dar jakim jest  zdrowie polskiego narodu:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/miliardy-odszkodowania-za-najwieksze-oszustwo-zdrowotne-w-historii-usa,262427.html ,

Teraz sedno sprawy, nie publikowany przeze mnie nigdzie materiał o przejęciu labolatoriów WHO przez GSK (także skopiowany dla pewności i przesłany w załączniku):

http://www.gsk.com/media/pressreleases/2011/2011-pressrelease-404323.htm

Bardzo proszę, niech odpowiednie, wiarygodne państwowe służby sprawdzą powiązania prawomocnie skazanej firmy GSK - Glaxo Smith Kline - obecnego właściciela labolatoriów WHO, więc fizycznego decydenta  ogłaszania pandemii, epidemii, obowiązku "profilaktycznych" szczepień, z tymi zorganizowanymi kryminalnymi organizacjami:

 

http://www.in-pharmatechnologist.com/Regulatory-Safety/Big-pharma-is-biggest-defrauder ,

http://ccsvi-ms.pl/Chatom-Lawsuit-Merck-Mumps.pdfhttp://www.justice.gov/opa/pr/2011/May/11-civ-565.html

http://ccsvi-ms.pl/Merck-False-Claims-Act.pdf , firmą Baxter z Austrii.

 

Jak będą miały służby problemy ustalić te kryminogenne powiązania między tymi firmami, to służę bezinteresowną pomocą.

Polecenia globalnej sieci labolatoriów WHO musi wykonywać Główny Inspektor Sanitarny, który nie będzie ponosił już żadnej odpowiedzialności.

 

Podałem dowody, jak kryminalna grupa przyznająca się w tym roku do wszystkich okropnych największych oszustw, malwersacji, defraudacji, fałszerstw wyników badań, wyłudzeń wielkich kwot z funduszy zdrowotnych już w roku 2011 na konferencji prasowej chełpi się z uzyskania wielkiego wpływu na Światową Organizacje Zdrowia WHO

Kluczową wypowiedzią jest, że  skazana prawomocnie organizacja kryminalna GSK ( Glaxo Smith Kline ) zainwestowała pieniądze w sieć GISN

(Global Influenza Surveillance Network), czyli przejęła fizycznie labolatoria WHO. Będzie miała więc decydujący wpływ na decyzje tych labolatoriów, które natomiast będą decydować o ogłaszanych, planowanych już epidemiach, pandemiach, czyli obowiązkowych już prawie szczepieniach. Także o szczepionkach "profilaktycznych" :

"The agreement establishes the principles of an improved process for influenza virus and benefit-sharing between the WHO GISN (Global Influenza Surveillance Network) and industry.

The agreement will mean that companies supplying vaccines, antivirals and diagnostics for influenza will become key stakeholders [!] in the WHO GISN, which tracks the development and movement of influenza viruses globally.

Industry will increase its financial contribution [!] to the GISN to enable the network’s geographical expansion and support technical improvements that will accelerate the start of vaccine production, enabling industry to deliver seasonal and pandemic influenza vaccines more quickly.'

W ręce tej zorganizowanej grupy przestępczej, która planuje dalszą udoskonalaną tym razem zbrodniczą działalność ma być oddane to, co jest u każdego człowieka najcenniejsze, czyli zdrowie. Kartelom farmacji zdrowie ludzkie jest tylko zwykłym towarem.

Proszę o ratowanie Polski, polskiego narodu przed tymi zbrodniczymi planami i przejść do historii jako bohater Narodu polskiego. Pańskie imię Bronisław rozdzielę na 2  części. Slaw pochodzi od Słowianie. Nie jest więc przypadkowe Panie Prezydencie w tej szczególnej sytuacji. Jest planowany perfidny zamach na nasz Naród. Proszę wypełnić daną Panu misję i obronić Polaków.

Proszę się skontaktować z niezależną, nieprzekupną Panię profesor Marią Majewską : "Maria Majewska" .

Już jeden przykład przeciwstawienia się kartelom farmacji mamy w najnowszej historii Polski:

http://www.platforma.org/pl/platforma/ludzie/pokaz/7 , cytat;

 

"Owacja w Brukseli

W 2009 r., w okresie pandemii, którą ogłosiła Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Ewa Kopacz sprzeciwiła się zakupowi niesprawdzonych i kosztownych szczepionek przeciwko tzw. świńskiej grypie. Zanim kilka miesięcy później będzie za tę decyzję owacyjnie witana na światowych salonach, w Polsce usłyszy wiele gorzkich słów. Jest jednak przekonana, że szczepionka może być dla pacjentów szkodliwa; że nie ma pewności, czy jest skuteczna. W czasie epidemii ma stale włączone wiadomości, dzwoni do szpitali, monitoruje stan zakażonych pacjentów. PiS atakuje ją jak tylko może, oskarżając nawet powodowanie zagrożenia życia setek tysięcy polskich obywateli. Ewa Kopacz, pewna swoich racji nie ustępuje „Czy dziś my chcemy walczyć z pandemią grypy, czy z ministrem zdrowia, przy okazji zachorowań na grypę? Czy ta szczepionka, która ma śladowe ilości substancji aktywnej, to nie jest woda święcona, a nie szczepionka? Mamy za to zapłacić?” – pyta wówczas.

Po trzech miesiącach okazało się, że w Europie zalegają miliony szczepionek, które zgodnie z opinią WHO zakupiły rządy od firm farmaceutycznych. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Parlament Europejski i Rada Europy. 25 czerwca 2010 roku Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przyjmuje rezolucję, w której znajdują się stwierdzenia, że tylko polska minister zdrowia w obliczu pandemii podjęła racjonalną decyzję. Wirus AH1/N1 okazał się mniej zjadliwy niż zwykła grypa. W raporcie stwierdzono też m.in., że szczepionki zostały przebadane na zbyt małej liczbie osób, a umowy, które firmy farmaceutyczne zawarły z rządami państw były rodzajem szantażu."

Cały świat mówi o planowanych, wykonanych na miliardy $ USD i kosztem zdrowia ludzi zorganizowanych defraudacjach w wielkim stylu na niespotykaną jeszcze skalę. Nie można przecież wpaść powtórnie w tą samą zastawioną, teraz bardziej perfidnie przygotowaną pułapkę. Bezkarność tych sprawców rozzuchwala ich i doprowadza kartele farmacji do bardziej jeszcze zaawansowanych kroków. Teraz opanowali już labolatoria WHO ..., a ta organizacja i tak pracuje od lat dla karteli farmacji: http://www.foxnews.com/story/0,2933,582749,00.html

Przecież nikt nawet nie został aresztowany za udowodnione malwersacje na miliardy, do których sami się przyznali. Defraudują oficjalnie 30 miliardów, płacą 10% kary od zdefraudowanej kwoty i "działają" dalej. Co ze straconym zdrowiem pacjentów?. Nie są w stanie zwrócić nawet 1%!.

Teraz podnoszą rękę na polski Naród, dodatkowo zapewne z zemsty za przytoczone w cytacie "Owacja w Brukseli......", obciążające moje sumienie, ze względu na wysyłane przeze mnie materiały ostrzegawcze do Pani Minister Kopacz w 2009 i 2010 roku o planowanym oszustwie karteli zbrodni.


Z poważaniem

Ryszard Wierciński

P.s. Od 12 minuty w wywiadzie ze mną redaktor NTV Pan Janusz zaczyna zmieniać sceptyczne stanowisko do Pana Prezydenta R.P.:

http://niezaleznatelewizja.pl/2012/07/alternews-16-07-2012/

GSK.docx

Sedno sprawy. Nie opublikowane jeszcze materiały. Powiązania WHO z kartelami farmacji. Korupcja w wielkim stylu
 

Losowy produkt

27,06 PLN

4,18 PLN


Ostatnio na forum

No posts to display.

Komentarze

  • Flax oil - Polish Gold 1/4 Omega-3

    LeenLife E - Omega 3 w najczystszej postaci... Jedyny zarejestrowany w Polsce i na świecie nutraceutyk ...

    Read more...

Pokrewne

Gościmy

We have 491 guests online