Gram Zdrowia

Home

Radosnych Świąt ...życzenia z USA

Print
There are no translations available.

============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
To : <undisclosed-recipients:;>
Date : Wed, 21 Dec 2011 18:44:49 +0100
Subject : Radosnych Świąt ...
============ Forwarded message ============

Witam,

 

W USA coraz liczniejsza jest grupa lekarzy, którzy solidaryzują się z pacjentami i akceptują, a nawet pochwalają wybory rodziców odnośnie nieszczepienia swych dzieci.  Wynika to z dwów głównych przyczyn: (1) Odchodzą starsze generacje lekarzy o skostniałych umysłach, którzy przywykli do brania łapówek od karteli farmaceutycznych,  utracili empatię i zapomnieli o przysiędze Hipokratesa. Ich miejsca zajmują młodzi lekarze, lepiej wykształceni i rozumiejący biologię człowieka, którzy sami są rodzicami i nie chcą okaleczać lub zabijać własnych dzieci szczepionkami. Ci młodzi lekarze są  podatani na propagandę farmaceutyczną i wiedzą, że szczepienia najczęściej nie są skuteczne, choć szkodliwe.  (2) Coraz więcej lekarzy zrozumiało też, że wymuszając szczepienia tracą pacjentów (którzy masowo przenoszą się do lekarzy homeopatów i naturopatów), więc tracą główne źródło utrzymania. Łapówki (honoraria, luksusowe wycieczki, sponsorowane konferencje i kolacje), od firm w żaden sposób nie rekompensują tych strat. Tym lekarzom zależy na odzyskaniu zaufania pacjentów, które utracili gdy stali się lobbystami firm farmaceutycznych.

 

Ponieważ lekarze coraz częściej odmawiają współpracy z kartelami farmaceutycznymi,   teraz główną areną ich działania stały się korporacyjne media, będące często   współwłasnością firm farmaceutycznych, lub przez nie finansowo czy nadzorczo kontrolowane.  Trzeba się  więc przygotować (i uodpornić) na lawinę proszczepinkowej propagandy medialnej, w której dominującym wątkiem będzie wzbudzanie paniki i strachu przed mikrobami (typu histerii wokół wirtualnej pandemii świńskiej grypy) i marginalizowanie lub ignorowanie setek tysięcy (w skali globalnej milionów) ofiar szczepionek.  Dobrze zaopatrzyć się w naturalne środki bakterio/wirobójcze takie jak czosnek i cebula oraz uodpornić się na zimowe infekcje zwiększonymi dawkami witaminy C (500-2000 mg/d) i D (ok. 2000 jednostek/d).

 

Przy okazji składam Państwu życzenia zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego nowego roku, 2012.  Załączam link do anielskiego wykonania  „Ave Marija” Schuberta przez genialną 10-letnią amerykańską sopranistkę, Jackie Evancho.

 

" target="_blank">

" target="_blank">

 

Pozdrawiam serdecznie,
DM
Radosnych Świąt ...życzenia z USA
 

Ostatnio na forum

No posts to display.

Komentarze

  • Flax oil - Polish Gold 1/4 Omega-3

    LeenLife E - Omega 3 w najczystszej postaci... Jedyny zarejestrowany w Polsce i na świecie nutraceutyk ...

    Read more...

Pokrewne

Gościmy

We have 222 guests online