Gram Zdrowia

Home

Nowe szczepionkowe zagrozenia

Print
There are no translations available.

============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
Date : Mon, 09 Jul 2012 00:48:05 +0200
Subject : Nowe szczepionkowe zagrozenia
============ Forwarded message ============

Szczepionka przeciw  wymyślonej przez firmy farmaceutyczne i WHO pandemii swińskiej  grypy (H1N1),  która została narzucowna Europie  i USA w 2009/2010  spowodowała  w Europie prawdziwą pandemię nieuleczalnej choroby neurologicznej narkolepsji. 

http://www.telegraph.co.uk/health/healthnews/9171414/Swine-flu-vaccine-linked-to-sleeping-disorder.html

Podejrzewa się, że to głównie zastosowany w tych szczepionkach adjuwant skwalen wywołał tę chorobe,  aktywując produkcję przeciwciał przeciw skwalenowi, będacemu nieodzownym składnikiem wszystkich komórek.  To spowodowalo atak układu immunologicznego na własne komórki nerwowe.  Kiedy  wiekszość Europejczyków mimo agresywnej propagadny odmówiła wzięcia tych szczepionek i pozostaly miliony niezużytych,  firmy farmaceutyczne przerzuciły je na kraje afrykańskie. Teraz tamtejsze dzieci masowo umierają wskutek narkolepsji.   

Istnieje duże niebezpieczeństwo, że ten adjuwant  ( wraz z inyymi równie toksycznymi)  zostanie wkrótce dodany do wielu innych szczepionek ,  które będą wkrótce testowane na ubezwłasnowolnionej przez sejm i senat  populacji dzieci i dorosłych w Polsce.  W 2009 r. min. Kopacz swoją odważną decyzją  uratowała Polaków od poszczepiennej epidemii narkolepsji i innych chorób neurologicznych.   Teraz Polacy będa zdani już tylko na siebie.  

Z kolei w południowej Kambodży  ostatanio zanotowano epidemię zgonów małych dzieci z objawami ostrej niewydolnosci oddechowej podobnymi do SARS.   Przyczyna tych zgonów  jest  nieznana (pewnie nigdy nie zostanie ujawniona) , ale wiadomo, że  w kraju tym testuje się sie na dzieciach szczepionki  Billa Gatesa przeciw  japońskiemu zapaleniu mózgu, więc istnieje podejrzenie, że może to być jakaś tajemnicza choroba poszczepienna.  

http://www.who.int/csr/don/2012_07_06a/en/index.html

">

http://tocmahoney.wordpress.com/2012/07/08/mystery-disease-killing-cambodian-children-could-je-vaccination-regime-be-the-culprit/

WHO ostatanio opublikowała na swoich łamach instrukcje dla rządów jak  skutecznie   rozprzestrzeniać propagandę  o epidemiach/pandemiach, co sugeruje,  że instytucja ta wspólnie z firmami farmaceutycznymi (podobnie jak w r. 2009) przygotowuje atak kolejnej   "pandemii" dla zysków.   

http://www.who.int/infectious-disease-news/IDdocs/whocds200528/whocds200528en.pdf

Nowe szczepionkowe zagrozenia