Gram Zdrowia

Home

list jednego rodzica: "Niewinne dzieci są okaleczane.."

Print
There are no translations available.

From : Maria Majewska
Date : Mon, 30 Jul 2012 10:05:38 +0200
Subject : list jednego rodzica

Witam,

Najczęściej dyskutujemy tu o statystyce powikłań i zgonów poszczepiennych, oraz o naukowych dowodach szkodliwości szczepień, lecz nie wgłębiamy się w emocje osób i rodzin dotkniętych tymi problemami.  Trzeba jednak pamiętać, że za suchymi liczbami i danymi statystycznymi kryją się autentyczne ludzkie tragedie i rozpacz. Warto przeczytać poniższy list jednego rodzica, który ukaże nam ludzki wymiar oraz cenę tego, co nazywamy "powikłaniami poszczepiennymi", które są najczęściej bagatelizowane oraz wyszydzane przez establiszment medyczny.

"Niewinne dzieci są okaleczane, czasami nawet zabijane przez szczepionki, które – jak nam powiedziano – miały je chronić.

Wielu rodziców ostatecznie rozumiało tę potworną prawdę.   Co więcej, ci nieszczęśni rodzice przez całe będą dręczyć się świadomością, że to oni sami, choć nieświadomie, przyprowadzili swe dzieci do ludzi, którzy wstrzyknęli im straszliwe trucizny.  Ja sam dręczę się tą świadomością i prawdopodobnie będę przez resztę mego życia.  

Czy lekarze zdają sobie z tego sprawę czy nie, oni uczestniczą w rażącym naruszaniu podstawowych zasad ludzkiego zaufania.

To, co uczyniono szczepionkami naszym dzieciom, jest definicją absolutnego zła".

Pamiętajmy, że okaleczonych przez toksyczne szczepienia dzieci i dorosłych są już na świecie setki milionów.

Pozdrawiam

DM

list jednego rodzica:
 

Ostatnio na forum

No posts to display.

Komentarze

  • Flax oil - Polish Gold 1/4 Omega-3

    LeenLife E - Omega 3 w najczystszej postaci... Jedyny zarejestrowany w Polsce i na świecie nutraceutyk ...

    Read more...

Pokrewne

Gościmy

We have 251 guests online