Gram Zdrowia

Home Masters Prof. Maria Dorota Majewska Vaccinations ALERT: Zmiana ustawy zakaźnej

ALERT: Zmiana ustawy zakaźnej

Print
There are no translations available.

============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
To : <undisclosed-recipients:;>
Date : Wed, 20 Jun 2012 23:47:48 +0200
Subject : Fwd: ALERT: Zmiana ustawy zakaźnej
============ Forwarded message ============

ALERT: Zmiana ustawy zakaźnej

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 23:16

http://piotrbein.wordpress.com/2012/06/07/alert-zmiana-ustawy-zakaznej/


Jarek Kefirek: Zmiana ustawy zakaźnej daje szerokie mechanizmy do przymusowych szczepień, karania więzieniem, dokonywania zakupów przez GIS, i to POZA udziałem ministerstwa zdrowia! trzeba to nagłośnić jak tylko się da, wrzucajcie to na facebooka i inne tego typu szambiaste portale:

Mój komentarz do poniższego: czy to nie jest planowanie jakiejś nowej globalnej pandemii w związku z euro 2012 i olimpiadą w Londynie? Czyli: wypuszczą jakiegoś zmutowanego wirusa i władze (Główny Inspektorat Sanitarny,  mafijna instytucja) będą już miały gotowe plany, żeby zaszczepić przymusowo
obywateli? Perfidia psychopatów jest odrażająca!

Z forum: Witam serdecznie
zwracam się ze stanowczą prośbą do wszystkich użytkowników naszego Forum. Jest nas ponad 9000 osób, zarejestrowanych użytkowników Forum. Przyjmijmy,
że połowa wpisała się przypadkiem albo w zdrożnym celu. Reszta w celu zbożnym.
Jak wiecie, w najbliższym czasie będzie w Sejmowej Komisji Zdrowia omawiany i poddany pod głosowanie Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
Co to znaczy dla wszystkich Polaków, jeżeli ten projekt wejdzie w życie? To znaczy, że jakiś sierżant (główny inspektor sanitarny) przyzna sobie uprawnienia marszałka., czyli władzę absolutną w kwestii zdrowia publicznego.
Minister Zdrowia będzie mógł mu tylko pomachać, i zapłacić za wskazane przez GIS szczepionki, leki, błędne decyzje itp. Prezydent, premier z całym swoim rządem również ani fiknie.
Stan epidemii będzie mógł nasz GISowiec ogłosić wg własnego widzimisię, czyli wskazań zewnętrznych. (zmienia się definicja choroby zakaźnej)
Do wprowadzenia i zastosowania swoich – gisowskich – rozporządzeń nie będzie potrzebował żadnych ustaw prawnych, rozporządzeń ministra MZ, innych
regulacji prawnych. O wszystkim zadecyduje i wprowadzi w życie główny GISowiec.
Będzie wprowadzony system SENTINEL, czyli nadzór sanitarny. Ale wszystkie informacje dotyczące chorób zakaźnych, szczepień, powikłań, zdrowia publicznego będą do dyspozycji GISowca. GISowiec będzie decydował, komu i za ile udostępnić wybrane informacje, niemożliwe do zweryfikowania w innym źródle.
Jest plan zniesienia zapisu o opłatach refundacyjnych za zgłaszanie NOP-ów z ustawy, ponieważ jest ich tak mało w skali kraju, zaledwie 1000 rocznie, że można je całkowicie pominąć. Istnieje ryzyko, że to jeszcze bardziej ograniczy ilość zgłaszanych powikłań.
Główny GISowiec daje sobie prawo do wprowadzenia dodatkowych szczepień poza kalendarzem dla dzieci i młodzieży, co oznacza, że obowiązek szczepień może
zostać rozszerzony na wszystkich. 
Kto wie, może za odmowę szczepienia będzie areszt do 30 dni, kara więzienia lub grzywna do kilkunastu tysięcy złotych. Albo wszystko naraz. Zależy od humoru lokalnego urzędniczyny w terenowym sanepidzie.

Czyli co?
Proszę wszystkie osoby, które są zainteresowane zdrowiem swoich dzieci, i oczywiście swoim również,o poświęcenie swojego bardzo cennego czasu w ilości
1-2 godzin, aby poinformować wszystkich posłów i senatorów działających w rejonie zamieszkania o tej podłej nowelizacji.
Tam, gdzie są ci ważni ludzie, a mieszkacie w tym samym mieście, trzeba umówić się z nimi, iść, powiedzieć jak sprawy stoją, i czym się to skończy, jeśli to oleją. Póki co, to są jeszcze normalni ludzie ludzie, tylko pojęcia nie mają, co się święci.
Rozumiem, że jest kopane euro, że są małe dzieci, że koniec szkoły, że będą wakacje. To wszystko jest ważne.
Ale trzeba się zastanowić, że zamiast miałkiego pitolenia na forum o rzeczach cudownie nudnych, konieczne jest wykąpać się, ładnie ubrać, wziąć odpowiednie dokumenty do ręki i spotkać się najbliższym posłem i senatorem.
A potem znowu można na forum pitolić i pitolić.


Dlatego proszę Was, odezwijcie się, kto, gdzie, kiedy spotka się z ludźmi, którzy stanowią prawo w Polsce, zupełnie nie czytając i nie znając ustaw, nad którymi pocą się ich niskie czoła.
Wszystkie pytania proszę kierować na priva do mnie- Jeloumen (i tak pewnie przyślecie, bo nie wytrzymacie!) oraz do Aluco.
Odpowiednie dokumenty zostaną przesłane mejlem, żeby było wiadomo co i jak gadać do posłów.
Wściekać się możecie później, teraz do roboty.
Pozdrawiam ciepło – Jeloumen

ALERT: Zmiana ustawy zakaźnej
 

Menu główne


Ostatnio na forum

No posts to display.

Komentarze

  • Flax oil - Polish Gold 1/4 Omega-3

    LeenLife E - Omega 3 w najczystszej postaci... Jedyny zarejestrowany w Polsce i na świecie nutraceutyk ...

    Read more...

Pokrewne

Gościmy

We have 228 guests online