Gram Zdrowia

Home Mistrzowie Prof. Maria Dorota Majewska Szczepienia Nowelizacja ustawy o szczepieniach

Nowelizacja ustawy o szczepieniach

Drukuj

============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
To : <undisclosed-recipients:;>
Date : Wed, 20 Jun 2012 23:51:40 +0200
Subject : Nowelizacja ustawy o szczepieniach
============ Forwarded message ============

Szanowni Państwo,

Polecam artykuł z Wolnych Mediów napisany przez panią Justynę. (http://wolnemedia.net/prawo/utrzymanie-przymusu-szczepien/). Warto też zapoznać się z załączonymi linkami. Sprawa sprowadza się do tego, że mimo protestów rodziców przeciw przymusowym szczepieniom i zabijaniu bądź okaleczaniu dzieci szczepionkami (http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7000), Sejm (15 czerwca 2012 r.) przyjął projekt nowelizacji ustawy o szczepieniach i chorobach zakaźnych. Znowelizowana ustawa podtrzymuje terminiologię „obowiązkowych szczepień” oraz zachowuje sprzeczne z Konstytucją i prawami UE (a więc bezprawne) neostalinowskie praktyki zmuszające rodziców do szczepień dzieci i zezwalające urzędnikom Sanepidu na terroryzowanie rodziców chroniących swe dzieci przed poszczepiennym kalectwem lub śmiercią. Takich totalitarnych ustaw nie ma w żadnym rozwiniętym kraju świata, spotyka się je jedynie w krajach kolonianych, w których społeczeństwa są ubezwłasnowione i są na wielką skalę wykorzystywane do ekperymentów medycznych. Warto pamiętać, że Polska, będąc stosunkowo małym krajem, jest największym poligonem eksperymentów farmaceutycznych na świecie. Z całą pewnością nie odbywa się to bez ofiar, także dzieci. Nie bez kozery w Polsce dzieciom podaje się znacznie więcej wszelkich szczepinek i to gorszej jakości niż w krajach zachodnich, w których wszystkie szczepienia są dobrowolne.

Jak zauważa p. Justyna, „znowelizowana ustawa zawiera kontrowersyjne zapisy m.in. zmianę definicji choroby zakaźnej, rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej oraz pozostałe opisane w naszym apelu do parlamentarzystów [8], które w praktyce mogą doprowadzić nawet do przymusowych szczepień całego społeczeństwa”. Niepokojąca jest zmiana definicji choroby zakaźnej z „choroby, które zostały wywołane przez biologiczne czynniki chorobotwórcze, które ze względu na charakter i sposób szerzenia się stanowią zagrożenie dla zdrowia publicznego” na „choroba, która została wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy”, która jest niezgodna z medyczną definicją choroby zakaźnej. Z jednej strony może ona prowadzić do nadużyć w stosunku do dzieci i dorosłych, z drugiej strony pozwala na włączenie do chorób zakaźnych także powikłań i chorób wywołanych samymi szczepieniami, które są przecież „biologicznym czynnikiem chorobotwórczym”. Można zatem uznać, że szczepienia służą wywoływaniu chorób zakaźnych. Tak więc poszczepienny autyzm, padaczkę, ADHD, upośledzenie umysłowe, cukrzycę, astmę, alergie, i różne choroby autoimmunologiczne można będzie teraz uznać za „choroby zakaźne”, upoważniające rząd do podejmowania przymusu farmakologicznego leczenia. Nie należy też zapominać o prawdziwych chorobach zakaźnych indukowanych przez szczepienia, których w Polsce są tysiące przypadków rocznie. Bez wątpienia producenci szczepionek wymyślą teraz nowe szczepionki do zwalczania tych chorób poszczepiennych.

Groźne jest też oddanie większości zadań Sanepidu w gestię rejonowych oddziałów (powiatowych, wojewódzkich), które są w znaczym stopniu finansowane z lokalnych funduszy samorządowych. Ponieważ fundusze te są coraz bardziej ograniczone, należy oczekiwac, że rejonowe sanepidy będą sobie dorabiać agresywnie nękając rodziców grzywnami oraz łapówkami od producentów szczepionek. Już dziś widać, że takie korupcyjne praktyki są na porządku dziennym w niektórych sanepidach (przoduje tu Wielkopolskie będące centrum badań szczepinkowych w Polsce), podczas gdy inne regionalne oddziały Sanepidu szanują wybory rodziców. Nie ulega wątpliwości, że lobbyści farmaceutyczni wywierają ogromny wpływ na funkcjonowanie polskiego systemu opieki medycznej, który coraz coraz bardziej staje się systemem medycznej opresji. Fakt, że w Sejmie nie podjęto żadnej dyskusji na temat lobbingu medycznego mówi za siebie i sugeruje konflikt interesów.

Rodzicom nie pozostaje zatem nic innego jak wspólna oraz indywidualna walka z systemem o ratowanie swych dzieci przed poszczepiennym kalectwem. Obawiam się, że ofiarami będą tu głównie dzieci biedniejszych, mniej zaradnych i mniej wykształconych rodziców, którzy nie potrafią się skutecznie bronić przed medycznym terrorem. Koszty demograficzne, biologiczne i społeczne dla całego naszego społeczeństwa będą ogromne.

Pozdrawiam

DM

Nowelizacja ustawy o szczepieniach
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 207 gości