Gram Zdrowia

Home Mistrzowie Prof. Maria Dorota Majewska Szczepienia Konferencja: Brońmy nasze dzieci!

Konferencja: Brońmy nasze dzieci!

Drukuj
From : Maria Majewska< Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. >
Date : Thu, 06 Sep 2012 18:16:44 +0200
Subject : Fwd: Fw: Brońmy nasze dzieci!
Poniżej zawiadomienie o spotkaniu dla zainteresowanych.
Przy okazji pragnę sprostować wczorajszą informację. Dr. Dorota Sienkiewicz nie jest neurologiem, jest mądrym, odpowiedzialnym pediatrą. Oby takich było jak najwiecej. Dzieci i rodzice takich mądrych lekarzy bardzo potrzebują.

> ----- Original Message ----- From: "Fundacja ICPPC"
> Sent: Wednesday, September 05, 2012 11:29 AM
> Subject: Brońmy nasze dzieci!

>> Sofia Gatica przyjeżdża do Polski!
>> ZOBACZ WIDEO ale koniecznie PRZECZYTAJ DALEJ
>> " target="_blank">
>>

>> Czy wydalibyście własne dziecko na śmierć wywołaną przez genetycznie modyfikowaną żywność i jej trujące opryski?
>>
>> Taka tragedia dotknęła już wiele matek w Argentynie. Musiały patrzeć jak ich własne dzieci stają się ofiarami odrażającego systemu, który sprawił, że miliony hektarów w ich kraju zostały przeznaczone pod uprawę genetycznie modyfikowanej soi. Następnie pola tej transgenicznej rośliny były opryskiwane herbicydem Roundup (glifosatem)... Jeżeli Rząd RP pozwoli na prowadzenie upraw GMO w Polsce a przygotowania do tego są prowadzone wtedy nie ma żadnych podstaw by przypuszczać, że rezultaty będą inne niż te jakie doprowadziły argentyńskie matki, ojców i dzieci do rozpaczy, złamanych serc i cierpień. Co gorsza, podobnie tragiczne sytuacje mają miejsce także w innych częściach świata, w których nie zakazano upraw GMO.
>>
>> Zapraszamy na konferencję pt. ''STOP! KORPORACJE CHCĄ ZNISZCZYĆ NASZE DZIECI''.
>> Gość specjalny: Sofia Gatica, tegoroczna laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), która opowie O TRAGICZNYCH KONSEKWENCJACH STOSOWANIA UPRAW GMO. Sofia PRZYJEŻDŻA DO POLSKI ABY NAS OSTRZEC PRZED TYMI UPRAWAMI.
>>
>> KIEDY?: 11.09.2012, w godzinach 12:00-15:30 GDZIE?: KRAKÓW, Księgarnia Cud / Kawiarnia Albotak, Mały Rynek 4 WYKŁADOWCY: Jadwiga Łopata, laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel); Marek Kryda, Instytut Spraw Obywatelskich; Sofia Gatica, tegoroczna laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel); Sir Julian Rose, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi; Emilia Ślimko, Polska Zielona Sieć
>> UWAGA! Dla osób, które nie mogą brać udziału w powyższej konferencji organizujemy drugie spotkanie z Sofią Gatica wieczorem...szczegóły poniżej. DRUGIE SPOTKANIE pt. "STOP! KORPORACJE CHCĄ ZNISZCZYĆ NASZE DZIECI"

>> KIEDY?: 11.09.2012, od godz. 18:30 do 20:30
>> GDZIE?: Kraków, ZIELONE TARASY Resto - Bar - Gallery www.zielone-tarasy.eu Biurowiec Herbewo, Al. Słowackiego 64
>> ORGANIZATOR obydwu wydarzeń: Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi - ICPPC
>> 34-146 Stryszów 156, tel./fax +48 33 8797114
>> www.icppc.pl www.gmo.icppc.pl www.eko-cel.pl
>>
>> PROSIMY O POTWIERDZENIE UDZIAŁU: tel.: 33 8797114
>>
>> UWAGA! Napisz i przekaż te informacje innym. Podejmij działania.
>> Nastał czas żeby powstać i uczynić swój sprzeciw słyszalnym dla przyszłości Waszych dzieci i dla spokoju sumienia. Dajmy swoim dzieciom szansę: domagajmy się od Rządu RP NATYCHMIASTOWEGO ZAKAZU UPRAW GMO w Polsce, jak czyni to coraz więcej krajów, które chcą uratować swoje rodziny przed tragicznym losem.
>>
>> INFORMACJE DODATKOWE:
>> Sofia Gatica mówi: ''...Dla tych, którzy żyli w społecznościach wokół pól genetycznie modyfikowanej soi, rezultaty okazały się dramatyczne, a w wielu wypadkach tragiczne. Mieszkańcy jednej z takich społeczności, w sąsiedztwie której transgeniczna soja była systematycznie opryskiwana Roundupem, odkryli, że częstotliwość zapadania na nowotwory była wśród nich 41 razy wyższa niż średnia krajowa. Co więcej, okazało się, że wystąpił wśród nich także wyjątkowo wysoki poziom zachorowań na dolegliwości układu nerwowego i oddechowego, wad wrodzonych u dzieci i śmiertelności niemowląt...''
>>
>> Te szokujące odkrycia zostały następnie potwierdzone przez Wydział Medyczny Uniwersytetu w Buenos Aires i doprowadziły do wprowadzenia przez rząd Argentyny zakazu stosowania oprysków w pobliżu siedzib ludzkich.
>>
>> ''...Czy macie zamiar pozwolić polskiemu rządowi na wprowadzenie takich samych upraw (chodzi o uprawy GMO) w Polsce? Czy jesteście państwo gotowi na narażenie Waszej córki lub Waszego syna na "śmierć przez oprysk"? Czy godzicie się na to, że Wasze dzieci będą w przyszłości żyć w warunkach nie pozwalających na normalne dorastanie i będą przez resztę życia skazane na cierpienia z powodu potwornych efektów ubocznych ? Czy godzicie się na to? - pyta Sir Julian Rose, Anglik, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi (ICPPC), który od lat walczy o zachowanie dobrego, tradycyjnego rolnictwa w Polsce.
>>
>> Trzynaście lat temu Sofia Gatica urodziła córkę. Po 3 dniach przestały działać nerki dziecka. Sofia - będąca zwykłą robotnicą, matka trójki dzieci, postanowiła dowiedzieć się, co spowodowało śmierć jej dziecka. Zaczęła rozmawiać ze swoimi sąsiadami w sześciotysięcznej, otoczonej uprawami soi GM, robotniczej miejscowości w rejonie Ituzaingó w środkowej Argentynie, i odkryła, że problemy zdrowotne o niewyjaśnionych przyczynach występują wśród miejscowej społeczności na alarmującą skalę... Uprawy genetycznie zmodyfikowanej soi (GMO), którymi otoczone jest miasteczko Sofii pociągają za sobą dramatyczny wzrost użycia środków chemicznych, szczególnie środka chwastobójczego o nazwie Roundup, który stanowi poważne zagrożenie dla ludzkiego zdrowia i środowiska... W miasteczku Sofii zachorowalność na raka okazała się 41-krotnie wyższa od średniej w skali całego kraju... A w Polsce do tej pory nie ma zakazu upraw GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy)...
>>

 

Konferencja: Brońmy nasze dzieci!
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 127 gości