Gram Zdrowia

Home Mistrzowie Prof. Maria Dorota Majewska Szczepienia dr Jaśkowski nt. szczepień grypy

dr Jaśkowski nt. szczepień grypy

Drukuj

From : Maria Majewska
Date : Tue, 11 Sep 2012 16:18:30 +0200
Subject : szczepienia grypy

Witam,

Warto się zapoznać z załączonymi tekstami dra Jaśkowskiego nt. szczepień. Ze swej strony dodam, że kilka dni temu kanadyjscy naukowcy ogłosili na konferencji wyniki swych badań, które dowodzą, że szczepienia "przeciw grypowe" w istocie rozprzestrzeniają grypę. Tak było w przypadku tzw. "pandemii świńskiej grypy". Zjawisko to zauważono w wielu krajach, nie tylko w Kanadzie i zaobserwowało je wiele indywidualnych osób, że osoby szczepione zazwyczaj częściej i ciężej chorują na grypę.. Natomiast dane z bazy VAERS pokazują, że szczepionki "przeciw grypowe" stosowane od r. 2009 są coraz bardziej zabójcze.

Tak więc, kto chce zachorować na "pandemiczną" grypę, ten niech biegnie się zaszczepić, za czym stale agitują kartele farmaceutyczne i ich agenci w mediach - ostatnio codziennie w GW.

 

Zgony po szczepieniach "przeciw grypowych" zarejestrowane w USA w bazie VAERS w poszczególnych latach.  To tylko ok.  5% wszystkich prawdopodobnych przypadków, wiec te liczby powinno się pomnożyć przez ok. 20.
chart
-------------
art dra Jaskowskiego:


http://www.polishclub.org/2012/09/06/dr-jerzy-jaskowski-sezon-na-leszcza-czyli-jak-oskubac-spoleczenstwo-na-szczepionke-czesc-ii/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+PolishClubOnline+%28Polish+Club+Online%29

http://www.polishclub.org/2012/09/05/dr-jerzy-jaskowski-sezon-na-leszcza-czyli-jak-oskubac-spoleczenstwo-na-szczepionke-czesc-1/

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=19029

 

dr Jaśkowski nt. szczepień grypy
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości