Gram Zdrowia

Home About us

O GramZdrowia

Print
There are no translations available.

Motto:

Dawka czyni truciznę

 

 Na wstępie chcemy podkreślić, że wiemy o tym, że zdrowie ma nie jedno imię. Że coś co zdrowe dla jednego, może być trucizną dla innego. Dobrze wiemy, że nawet najzdrowsza rzecz może stać się trucizną jeśli przedawkujemy. Dlatego zawsze będziemy poszukiwać stanu równowagi, która będzie prowadziła do dobrego samopoczucia, a tym samym strzegła przed chorobami.

Gram Zdrowia to portal, w którym będziemy starali rekomendować wszystko co ma związek ze zdrowiem. Z jednej strony będziemy zamieszczać artykuły promujące zdrowie,a z drugiej rekomendować zdrowe produkty.

Portal zawiera w sobie sklep, ale nie jest on włączony - jest używany tylko i wyłącznie jako katalog rekomendowanych produktów. Moduły sklepu są używane do prezentacji rekomendowanych produktów. Nie zajmujemy się sprzedażą rekomendowanych produktów, czego nie wykluczamy w przyszłości.

Portal powinien zarobić na swoje istnienie, dlatego w niektórych miejscach mogą pojawić się reklamy, niekoniecznie rekomendowanych produktów. Reklamy służą także jako prezentację innego punktu widzenia. Mamy nadzieję, że nie są one zbyt uciążliwe.

Gram zdrowia jest skierowany przede wszystkim do ludzi chorych, którym coś dolega. nie mniej jednak cieszymy się z każdej wizyty osób zdrowych, które mogą poszukiwać informacji jak ustrzec się przed chorobą. Chcemy, żeby każdy znalazł tutaj coś dla siebie - zarówno schorowany stary człowiek, jak i młody, czy trochę starszy szukający porad dla swoich dzieci.

W razie jakichkolwiek uwag prosimy o kontakt.

Jeśli podoba się Państwu treść naszej strony to prosimy o Przekazanie darowiny (PayPal) przy pomocy przycisku w prawym górnym rogu.

 


imitation christian laboutin shoes Replica Christian Louboutin red soles faux
O GramZdrowia
 

Add comment


Menu główne


Ostatnio na forum

No posts to display.

Komentarze

  • Flax oil - Polish Gold 1/4 Omega-3

    LeenLife E - Omega 3 w najczystszej postaci... Jedyny zarejestrowany w Polsce i na świecie nutraceutyk ...

    Read more...

Gościmy

We have 99 guests online