Gram Zdrowia

Home Leczenie Leki Zioła Codex Alimentarius a sklepy zielarsko medyczne.

Codex Alimentarius a sklepy zielarsko medyczne.

Drukuj


To wszystko dla Waszego dobra: Maść cynkowa, ichtiolowa, szampon przeciwłupieżowy, czy też witamina C może Wam zaszkodzić, jeśli kupicie ją w sklepie zielarskim, a podobno miała to być jedna z kolejnych teorii spiskowych.
Podobno urzędnicy z ministerstwa zdrowia zorientowali się, że przesadzili w swoich obawach o nasze zdrowia i już rok temu zapowiedzieli weryfikacje listy leków zabronionych do sprzedaży w sklepach zielarskich, ale gdzie jest ta nowa lista?? - nie pozostaje nam nic innego jak tylko uczyć się ziół, żeby później móc samemu je zbierać i przygotowywać pod własne potrzeby. Dla tych, którzy się jeszcze nie zorientowali - walkę z ziołami toczą koncerny farmaceutyczne, które nie mogą opatentować ziół, ale dobrze wiedzą jak dobre są zioła dla ludzi, dlatego próbują zioła zawłaszczyć dla siebie, a nam pozostawić kupowanie w aptekach swoich przekombinowanych mieszanek ziołowych, które już mogą patentować i zbijać na nas grubą kasę.
Codex Alimentarius a sklepy zielarsko medyczne.
 

Komentarze   

 
iwi
0 #1 iwi 2010-12-20 18:19
masakra,,,,a maśc ichtiolowa była super na rany,pamiętam,c hciałam ją kupic jakiś czas temu,a babcia powiedzała że ponoc szkodliwa i już nie można kupić,
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Losowy produkt

17,22 PLN

92,24 PLN

Sonda

Moimi lekami są:
 


Cytat

Czy wiesz że...
Według badań naukowców rośliny doniczkowe w klasach szkolnych obniżają wśród uczniów
- bóle głowy u 47%
- choroby gardła u 37%
A u 69% poprawia samopoczucie.

Fjeld i Bonnevie 2002
IX Zachodniopomorski Festiwal Nauki 2009