Gram Zdrowia

Home Krankheiten Parasiten igya.pl Pasożyty wewnątrz nas - film dokumentalny

igya.pl Pasożyty wewnątrz nas - film dokumentalny

Drucken
Beitragsseiten
igya.pl Pasożyty wewnątrz nas - film dokumentalny
Kilka uwag odnośnie filmu
Pasożyty
Najpowszechniejsze objawy obecności pasożytów w ludzkim organizmie
Alle Seiten
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Zapraszam do obejrzenia filmu o pasożytach. Dzięki uprzejmości IGYA.pl możemy obejrzeć film w tłumaczeniu na język polski. Właściciele serwisu byli także tak mili, że pozwalają na kopiowanie w całości artykułu opisującego pasożyty, w celu propagacji tematu pośród największego grona, co też za zgodą robimy.

 

Ostatnio sprawdzaliśmy statystyki oglądalności poszczególnych materiałów na naszej stronie. Okazało się, że największą oglądalnością cieszył się niniejszy film, który został obejrzany przez ponad 25 000 osób. Ponieważ większość ma trudności ze znalezieniem go, postanowiliśmy z powrotem umieścić go na jakiś czas na stronie głównej.

Zapraszamy zatem do obejrzenia interesującego materiału o wszechobecności pasożytów w naszym otoczeniu. U wielu osób z pewnością wywoła on szok. Mamy jednak nadzieję, że film ten nikogo niepotrzebnie nie nastraszy (ponieważ po jego obejrzeniu co niektórzy mogą dojść do pochopnego wniosku, że robaki wszystkich nas zjedzą żywcem), lecz że zwróci to uwagę na potencjalny problem i zachęci każdego do sprawdzenia się pod kątem zarażenia pasożytami – szczególnie w sytuacji, gdy ktoś zauważy u siebie jakiekolwiek wymienione objawy. Zdecydowanie warto nawet profilaktycznie zadbać o swoje zdrowie w tym zakresie.

Jakiś czas temu za naszymi wschodnimi rubieżami u wielu ludzi szok wywołał film dokumentalny. Jest on pokazywany na wielu szkoleniach z zakresu nowych metod diagnostyki, które są prowadzone z myślą o lekarzach, by zwrócić ich baczną uwagę na problem pasożytów. Ma to wielki sens, ponieważ jest to bagatelizowana kwestia, zwykle nieuwzględniana przy diagnostyce chorób. W niektórych środowiskach lekarskich samo wspomnienie o niej wywołuje cyniczne uśmieszki.

Za uprzejmą zgodą firmy NSP, jako pierwsi w Polsce, publikujemy ten unikalny materiał. Proszę wybaczyć nam jego jakość. Mamy jednak nadzieję, że materiał ten będzie dla Państwa pouczający.

Uwaga !!! Materiał ten szokuje większość ludzi.

Osobom wrażliwym nie zaleca się oglądania filmu.
 

Niektórym osobom po obejrzeniu filmu nasuwa się wniosek, że jedynym ratunkiem jest właśnie chemioterapia. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że tak nie jest. Istnieje mnóstwo naturalnych preparatów mających silne działanie przeciwrobacze (a także niszczące pasożytnicze bakterie, grzyby i pierwotniaki). W internecie można znaleźć mnóstwo informacji o przeciwpasożytniczym działaniu wielu ziół i roślin. Kompletny program oczyszczenia organizmu od pasożytów metodą Nadieżdy Siemionowej zawarty jest w jej książce „Szkoła Zdrowia – uwolnij się od pasożytów i żyj bez niej”. Autorka wykorzystała w stworzeniu swojej kuracji wielowiekowe doświadczenia narodów Kaukazu. Na stan obecny jest to jeden z najbardziej dopracowanych i efektywnych programów oczyszczania. Książkę można nabyć w naszym sklepie.
Warto również zajrzeć do zestawienia różnych programów oczyszczania.

Dzisiaj, dzięki nowoczesnej diagnostyce Vega-test, można stwierdzić to, czego nie wiedzieli dawni zielarze. Pozytywny skutek korzystania z ziół wynika nie tylko z tego, że zawierają one biologicznie aktywne substancje, witaminy i minerały, lecz również z tego, że zabijają pasożyty.


igya.pl Pasożyty wewnątrz nas - film dokumentalny
 

Kommentar schreiben


Menu główne

Moja choroba to
 


Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.
Moje życie jest żałosne.
Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności.
Woody Allen