Gram Zdrowia

Home

Metody leczenia impotencji - Wkrótce

Drucken
Beitragsseiten
Metody leczenia impotencji
Rodzaje
Diagnostyka
Leczenie
Wkrotce
Koniec męskości?
Alle Seiten

Wkrótce...
Sukces Viagry (również ekonomiczny) przyczynił się do poszukiwań jeszcze skuteczniejszych metod leczenia zaburzeń erekcji. Na międzynarodowych konferencjach seksuologicznych przyszłe leki były zaszyfrowane pod nazwami roboczymi. Działanie jednych leków jest podobne do Viagry, czyli miejscowe - prowadzą do erekcji członka poprzez uaktywnienie układu krążenia w członku. Działanie innych leków polega na pobudzaniu metabolizmu neuroprzekaźników w mózgu, wiążących się z ośrodkami sterującymi funkcjami seksualnymi. Pojawiły się już nowe leki przyjmowane doustnie - Apomofrina, Uprime.

Należy jednak pamiętać, że procedura rejestracyjna nowego leku, także w Polsce, wiąże się z testowaniem, badaniami klinicznymi, a to wszystko wymaga czasu. Można założyć, że w najbliższych latach polscy pacjenci będą mieli dostęp do nowych środków. Radziłbym jednak nie sprowadzać ich przez znajomych z zagranicy, póki nie będą u nas sprawdzone, bowiem polska procedura rejestracyjna jest znana z wysokich wymagań i ostrożności, co ma znaczenie dla dobra pacjenta.Metody leczenia impotencji - Wkrótce
 

Losowy produkt

418,20 PLN

5,17 PLNCytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Szacuje się, że w Polsce około milion osób ma
zdiagnozowaną chorobę wieńcową