Gram Zdrowia

Home Kinder Jugend Marsz Niepodległości 2011. Tego nie zobaczyłeś w TV.

Marsz Niepodległości 2011. Tego nie zobaczyłeś w TV.

Drucken
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Po obejrzeniu tego filmu zrozumiesz, dlaczego ani jeden fragment marszu nie został pokazany w postkomunistycznych stacjach TV i dlaczego dokonano prowokacji z zamieszkami w Warszawie. Medialni manipulatorzy nie mogli pozwolić, by widzowie na marszu "faszystów" zobaczyli antyfaszystowskie transparenty. A widok 20-tysięcznego* tłumu krzyczącego "precz z komuną" mógł tym bardziej wywołać niezdrowe odczucia w głowach milionów telewidzów...
W 48 minucie filmu widać przygotowania do ataku na uczestników Marszu PRZED podpaleniem samochodów TVN przez nieuczestniczących w marszu chuliganów. Po chwili widać wycofanie oddziału policji ochraniającego samochody, a następnie dochodzi do ataku na manifestację. Powstaje pytanie, dlaczego nie ewakuowano samochodów TVN i wycofano policję, pozostawiając je na pastwę chuliganów?


Być może był to tylko błąd policji, a nie celowa prowokacja, jednak faktem jest, że samochód TVN mógł odjechać w chwili gdy pojawili się agresywni bandyci, a nie tylko nie odjechał, lecz został zostawiony samopas. Wokół były zgromadzone ogromne siły policji, jeśli oddział przy samochodzie nie dawał sobie rady, w ciągu minuty mógł być powiększony kilka razy - został zaś wycofany, po czym dokonano spektakularnego ataku na całą manifestację, choć reszta zgromadzenia nie dokonywała żadnych aktów przemocy. Odwrotnie - organizatorzy usiłowali odgonić bandytów (widać to na filmach umieszczonych na Youtube).

Aktualizacja 1:
Zdjęcia wykonane na Placu na Rozdrożu, które potwierdzają podejrzenia prowokacji:

http://pokazywarka.pl/4oed8m/

Aktualizacja 2:
* Po obejrzeniu filmu poniżej, zrobionego przez kogoś na ulicy Pięknej, widać, że w rejonie tej ulicy i na Pl. Konstytucji zostało odciętych kilka tysięcy ludzi - można więc przyjąć, że na marsz przyszło 25 - 30 tys. osób:

&feature=related" target="_blank" title="&feature=related" rel="nofollow" dir="ltr" class="yt-uix-redirect-link">&feature=related

Marsz Niepodległości 2011. Tego nie zobaczyłeś w TV.
 

Menu główne


Ostatnio na forum

Keine Beiträge vorhanden

Komentarze

Pokrewne

Gościmy

Wir haben 188 Gäste online

Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Ludzki mózg składa się z około 3 miliardów komórek nerwowych,
z czego używamy na co dzień około 10% z nich.
Zatem około 2,7 miliardy komórek jest nieużywanych.