Gram Zdrowia

Home Kinder Jugend "Kolumbia - świadectwo dla świata" FILM z tyg. Gazeta Polska w środę 14 marca

"Kolumbia - świadectwo dla świata" FILM z tyg. Gazeta Polska w środę 14 marca

Drucken
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

To już DZIŚ!! Do najbliższego numeru tygodnika „Gazeta Polska” dołączony będzie przejmujący film „Kolumbia – Świadectwo dla Świata” w reżyserii Dominika Tarczyńskiego.

„KOLUMBIA – Świadectwo dla Świata” nie jest typowym filmem dokumentalnym. To raczej zarejestrowane w szczególnych warunkach świadectwo, manifest wiary obecnej w życiu kolumbijskiej władzy świeckiej oraz kościelnej. Jest to obraz walki prowadzonej przez członków Kościoła katolickiego na płaszczyźnie duchowej ale także w świecie fizycznym który dla Kolumbijczyków jest światem przepełnionym przemocą.

Na całym świecie „kartele narkotykowe” kojarzą się wszystkim z Kolumbią która jest jednym z głównych światowych producentów kokainy, a porwania dla okupu są tutaj codziennością. Jednak pośród tak wielkiego cierpienia i wyniszczenia pojawia się nadzieja dla tych wszystkich którzy od lat modlą się o pokój i błogosławieństwo dla tej wspaniałej ziemi. - Film został nagrodzony za pokazanie prawdziwego oblicza dzisiejszej Kolumbii, gdzie wiara katolicka i odważne wyznawanie jej przez rządzących prowadzi do eliminowania przestępczych marksistowskich mafii narkotykowych – czytamy w komunikacie Jury XVI Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie. Film był już pokazywany we wszystkich dużych miastach Polski, a także w Londynie, Nowym Jorku, Toronto czy Vancouver. W każdym miejscu gdzie organizowane są pokazy zbierają się tłumy pomimo tego, że film nie został pokazany przez żadną komercyjną stację telewizyjną w Polsce. Fenomen tego projektu polega zdecydowanie na tym, że jak mówi sam reżyser: „ten obraz to nie film lecz świadectwo, a projekcje z moim udziałem to nie pokazy filmowe lecz spotkania modlitewne.”

DOMINIK TARCZYŃSKI
ma 33 lata, jest absolwentem Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, założycielem oraz Prezesem Stowarzyszenia „Wspólnota Katolików CHARYZMATYCY” zajmującego się między innymi ewangelizacją w mediach poprzez filmy i reportaże. Obecnie jest doktorantem na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego. Od stycznia 2009 do lipca 2011 pracował jako Dyrektor Oddziału Telewizji Polskiej w Kielcach oraz Warszawie. W latach 2003-2008 animator wspólnoty w Katedrze Westminster w Londynie, szef informacji w londyńskim Radiu Orła gdzie prowadził popularną audycje muzyki chrześcijańskiej: „Uwielbienie Na Antenie”. Dominik Tarczyński był także asystentem świeckim, czołowego brytyjskiego egzorcysty, ks. Jeremiego Daviesa który wspólnie z o. Gabriele Amorth’em założył Międzynarodowe Stowarzyszenie Egzorcystów. Jako jedyny dziennikarz na świecie przez 3 lata przeprowadzał w Rzymie serie filmowych wywiadów z Egzorcystą Papieskim w miejscu gdzie odprawiane są egzorcyzmy. Film „Kolumbia – Świadectwo dla Świata” z tygodnikiem „Gazeta Polska” do kupienia od 14 marca.

 

Menu główne

Losowy produkt

418,20 PLN

12,30 PLNCytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Zaledwie co piąty badany (22%) przyznał,
że sięgnął w ubiegłym roku po suplement diety.
Znacznie częściej korzystają z nich kobiety niż mężczyźni.
Najchętniej, suplementy diety i żywność wzbogaconą,
stosują osoby młode, do 24 roku życia oraz
osoby powyżej 65 roku życia.