Gram Zdrowia

Home Fundamentalne potrzeby zagrozenia Najgrubsze miasto Ameryki

Najgrubsze miasto Ameryki

Drukuj

Film dokumentalny, lektor PL. Otyłość jest chorobą Amerykanów, ale najbardziej są nią dotknięte południowe stany USA, takie jak Teksas. Houston zostało uznane za najgrubsze miasto Ameryki. Wielu Teksańczyków nie myśli jednak o schudnięciu. Mieszkańcy Houston opowiadają przed kamerami, co takiego jest w ich podejściu do życia, co sprawia, że miasto zamieniło się w królestwo grubasów. Teksańczycy słyną z ducha rywalizacji. Jeśli nie mogą być najwięksi, chcą przynajmniej być najlepsi w obżeraniu się. A jedzenie jest tutaj tanie, zaś serwowane porcje - ogromne.

 

Jak będzie więcej takih grubych babek jak ta która twierdzi ze kto jej nie akceptuje nie ma otwartego umysly itp to ludzkośc wyginie w ciagu kilku pokolen...

to co zrzera ten "kowboj" w ciągu dnia mi by starczyło na conajmniej 2 tygodnie

Ludzie jedzą, świnie żrą. Te tłuste, przeżuwające teksańskie mordy z małymi noskami, obowiązkowymi wąsikami i świńskimi oczkami napawają mnie odrazą.

 

ta matka jest naprawdę okropna. idzie na łatwiznę i zmniejsza sobie żołądek a dzieciakowi każe chudnąć zdrowo, męcząc się

 

nie rozumiem jak można być takim tucznikiem z własnego wyboru :/ przecież to obleśne.. rozumiem ludzi którzy chorują i są grubsi ale nie otyli z fast foodów! masakra :/ przecież to patologia nie ruszać dupska do sklepu tylko wszędzie jeździć samochodem, bym chyba padła jakbym miała żyć tak jak oni.. zero mózgu, puści tępi amerykanie..
Najgrubsze miasto Ameryki
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież