Gram Zdrowia

Kuracja cytrynowa

Drucken
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

cytryny-zielony-listekDo kuracji potrzebna jest zwykła cytryna, przy czym najlepiej, aby owoc miał cienką skórkę. Świeży sok cytrynowy bardzo szybko rozkłada się pod wpływem powietrza i światła i dlatego za kazdym razem należy przygotowywać świeżą porcję soku.

Wśród ludzi, którzy nie tolerują kwasu rozpowszechnione jest zdanie, że duża ilość soku z cytryny może spowodować rozstrój żołądka. Obawy są nieuzasadnione i ten kto myśli w taki sposób zupełnie nie zna fizjologii procesu trawienia. Sok z cytryny ma kwaśny smak w momencie przygotowywania. Gdy tylko zostaje wypity, enzymy w jamie ustnej zmieniają jego smak na słodki. Tym niemniej do żołądka dochodzi kwas cytrynowy i askorbinowy (witamina C), ale te dwa kwasy w porównaniu z kwasem solnym zawartym w sokach żołądkowych są tak słabe, że w żadnym wypadku nie mogą zaszkodzić błonie śluzowej żołądka. Wręcz przeciwnie - osoby, które cierpią na katar lub wrzody żołądka odczuwają korzystne działanie kuracji sokiem cytrynowym.

Jest on bogaty w witaminę C, mikroelementy i hormony. Wspaniale oczyszcza organizm z nierozpuszczalnych soli i śluzu.

Kto chce wyglądać młodo, powinien pić sok z jednej cytryny codziennie.imitation lv flower fields pump Replica Christian Louboutin cheap faux christian louboutin

W czasie tej kuracji należy pić sok tylko w czystej postaci tzn. nie rozcieńczać go wodą, nie dodawać ani miodu ani cukru.

Pić należy pół godziny przed lub godzinę po posiłku, jak komu wygodnie.

Aby leczyć ciężkie, chroniczne choroby należy w ciągu całej kuracji wypić sok z 200 cytryn (ani jednej mniej, ale można więcej).
Kuracja trwa 12 dni i w każdym dniu spożywamy sok z ilości cytryn według schematu [dzień/ilość cytryn]:

kuracja-cytrynowa-liczba-cytryn-w-ciagu-12-dni

1/5 - 2/10 - 3/15 - 4/20 - 5/25 - 6/25 - 7/25 - 8/25 - 9/20 - 10/15 - 11/10 - 12/5

razem 200 cytryn. Sok z cytryny pijemy kilkakrotnie w ciągu dnia 3-5 razy.

 Bardzo rzadko spotyka się zakłócenia w pracy żołądka lub jelit,ale jeśli takowe wystąpią, należy przejść na 10-dniową kurację profilaktyczną według schematu:

 

kuracja-cytrynowa-liczba-cytryn-w-ciagu-10-dni

1/1 - 2/2 - 3/3 - 4/4 - 5/5 - 6/5 - 7/4 - 8/3 - 9/2 - 10/1

w cyklu 10-dniowym, by pomóc żołądkowi przyzwyczaić się do soku z cytryny. W czasie kuracji profilaktycznej sok z cytryny można osłodzić łyżeczką miodu.

W czasie kuracji przez kilka pierwszych dni widoczna jest wydajniejsza praca nerek. Mocz może zmienić kolor, stanie się ciemny, może pojawić się w nim osad ciemnego koloru, składający się z soli moczanowych. W pierwszej fazie leczenia ilość osadu bywa duża, co świadczy o intensywnym wydalaniu kwasu moczowego. Pod koniec kuracji mocz przybiera kolor bursztynu, nie widać osadów, nawet po długim okresie stania, co wskazuje na to, że nie ma nadmiaru kwasu moczowego w organizmie. Kwas cytrynowy jest jedynym kwasem wiążącym się w organizmie z wapniem, w wyniku czego tworzy się unikalna sól, podczas rozpuszczania której organizm otrzymuje fosfor i wapń, pierwiastki które normalizują przemianę materii i regenerują tkankę kostną.

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, to przeczytaj perypetie Pani Barbary (? ), która przez kilkadziesiąt lat cierpiała, diagnozowana i leczona przez lekarzy stosujących tylko procedury naukowej medycyny wspomaganej chemikaliami koncernów frmakologicznych.

Polecamy również artykuł o kwasie moczowym:

http://gramzdrowia.pl/uleszka/co-nas-zatruwa/kwas-moczowy.html

Polecamy również kurację czosnkową.

http://gramzdrowia.pl/uleszka/oczyszczanie-organizmu/oczyszczenie-naczyn-krwionosnych/nalewka-tybetanska-kuracja-czosnkowa.html

Kuracja cytrynowa
 

Kommentar schreiben


Menu główne

Losowy produkt

5,00 PLN

19,90 PLNCytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.
Czy wiesz że...
wg raportu WHO pali regularnie 30% europejskich nastolatków