Gram Zdrowia

Home Masters Uleszka Reinigung Oczyszczenie wątroby - Oczyszczenie u osób starszych i dzieci

Oczyszczenie wątroby - Oczyszczenie u osób starszych i dzieci

Drucken
Beitragsseiten
Oczyszczenie wątroby
Oczyszczenie cytryną i sokami warzywnymi (wybrać)
Oczyszczenie sokiem jabłkowym
Oczyszczenie olejem roślinnym i sokiem z cytryny
Oczyszczenie igliwiem
Oczyszczenie u osób starszych i dzieci
Alle Seiten
Oczyszczenie u osób starszych i dzieci

Zestaw I
3 szklanki owsa zmielić i wsypać do 5-litrowego emaliowanego garnka, a następnie zalać 4 litrami zimnej wody. Zamknąć wieczkiem i odstawić na 24 godziny. Po 24 godzinach do garnka z owsem dodajemy 2 stołowe łyżki pączków z brzozy i 3 łyżki stołowe liści maliny. Stawiamy garnek na ogniu, doprowadzamy do wrzenia i gotujemy przez 15 minut. Następnie dodajemy 2 stołowe łyżki kukurydzianych włosków (te, które okrywają kolbę po odwinięciu liści) i gotujemy na wolnym ogniu jeszcze 15 minut. Odstawiamy mieszaninę na 45 minut i ostrożnie, by nie zmącić, przecedzamy.

Zestaw II
1 szklankę owoców z dzikiej róży rozdrobnić i przełożyć do 2-litrowego garnka, po czym zalać 1 litrem wrzątku. Zamknąć wieczkiem, owinąć z wierzchu ręcznikiem i odstawić na 24 godziny. Po upływie 24 godzin przecedzamy.

Po przecedzeniu łączymy obydwa zestawy i mamy gotowy środek do oczyszczania wątroby. Otrzymaną mieszankę należy przelać do butelek i przechowywać w lodówce lub w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu. Używamy 4 razy dziennie po 150 ml na 30 minut przed jedzeniem, przy czym ostatnia dawka powinna być przyjęta przed godziną 19-tą. Używamy codziennie, aż do wyczerpania mieszanki.

Dawki dla dzieci
? od 1 do 3 lat - 4 razy dziennie po 1 łyżeczce od herbaty - przez 2 tygodnie
? od 3 do 5 lat - 4 razy dziennie po 2 łyżeczki od herbaty - przez 2 tygodnie
? od 5 do 7 lat - 4 razy dziennie po 1 łyżce stołowej - przez 2 tygodnie
? od 7 do 10 lat - 4 razy dziennie po 2 łyżki stołowe - przez 2 tygodnie
? od 10 do 15 lat - 4 razy dziennie po 4 łyżki stołowe - przez 2 tygodnie
? powyżej 15 lat - po 150 ml - codziennie do wyczerpania
Ważne! Jeśli mieszankę przyrządzamy tylko dla dzieci, to składniki wyjściowe zmniejszamy proporcjonalnie dla wieku - 1-3 lat (10 razy), 3-5 (8 razy), 7-10 (6 razy), 10-15 (4 razy). Kurację można przeprowadzać 2 razy w roku.Oczyszczenie wątroby   - Oczyszczenie u osób starszych i dzieci
 

Kommentar schreiben


Menu główneCytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.
Nie sądzę, że cokolwiek jest nierealne, jeśli wierzysz, że możesz to zrobić.
Mike Ditka