Gram Zdrowia

Home Masters Uleszka Reinigung Oczyszczenie nerek - Oczyszczenie sokiem z pietruszki

Oczyszczenie nerek - Oczyszczenie sokiem z pietruszki

Drucken
Beitragsseiten
Oczyszczenie nerek
Oczyszczenie cytryną i sokami warzywnymi (wybrać)
Oczyszczenie sokiem z dzikiej róży
Oczyszczenie sokiem z pietruszki i selera
Oczyszczenie sokiem z pietruszki
Alle Seiten
Oczyszczenie sokiem z pietruszki (stosować poza kuracją kompleksową)

Bardzo skuteczny środek przy schorzeniach układu moczowo-płciowego i kamieniach w nerkach (szczególnie wtedy, gdy w moczu znajduje się białko, lub jest infekcja w nerkach). Sok z pietruszki jest jednym z najsilniej działających, dlatego też należy spożywać go oddzielnie w czystej postaci i w ilościach 30-50 g dziennie.

Odżywianie po oczyszczaniu nerek. Po wydaleniu kamieni z nerek należy zmienić sposób odżywiania ponieważ kamienie są tylko skutkiem. Główna przyczyna ich tworzenia się to nadmiar kwasu moczowego i jego soli z różnych przyczyn nie wydalane z organizmu. Należy wyeliminować z jadłospisu produkty zawierające dużo białka - wątroba, smażone i wędzone mięso, słone ryby, buliony mięsne itp. Należy spożywać więcej sałatek, surówek, owoców, przerośniętej pszenicy, codziennie pić soki. Sałatki można umiarkowanie solić, żeby stymulować funkcjonowanie nerek i unikać słodyczy, które je zaburzają.Oczyszczenie nerek - Oczyszczenie sokiem z pietruszki
 

Kommentar schreiben


Menu główneCytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Aby jedzenie było lekarstwem, a lekarstwo jedzeniem.
Przede wszystkim, nie szkodzić.

HIPOKRATES