Gram Zdrowia

Home Masters Uleszka Reinigung INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ - Oczyszczenie narządów oddechowych

INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ - Oczyszczenie narządów oddechowych

Drucken
Beitragsseiten
INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ
Oczyszczenie z kwasu moczowego - WARIANT I
Oczyszczenie z kwasu moczowego - WARIANT II
Oczyszczenie układu moczowo-płciowego
Oczyszczenie tarczycy
Oczyszczenie narządów oddechowych
Oczyszczenie z radionuklidów i metali ciężkich
Alle Seiten
Oczyszczenie narządów oddechowych

Polecane palaczom i cierpiącym na schorzenia dróg oddechowych. Stosuje się w formie kompresów.

Z czarnej rzodkwi
Umyć czarną rzodkiew, nie obierając ze skórki zetrzeć na grubej tarce i odcisnąć sok. Dodać do soku 1 łyżkę stołową miodu i pić na noc. Pozostały po odciśnięciu miąższ położyć na bawełnianą tkaninę i równomiernie rozłożyć na klatce piersiowej (oprócz okolicy serca), przykryć ręcznikiem, obłożyć torfem i przykryć ciepłym kocem. Jeśli po 30-40 minutach pieczenie będzie silne, kompres zdjąć. Nie dopuścić do oparzenia skóry.

Z kapusty
Wziąć 4 liście kapusty (rozmiary winny być takie, by przykryć płuca od strony pleców i klatki piersiowej), włożyć do garnka i gotować dokładnie 3 minuty od momentu zagotowania wody. Następnie posmarować klatkę piersiową i plecy smalcem i przyłożyć po 2 liście z przodu i z tyłu. Owinąć ręcznikiem, założyć ciepłą koszulę i nakryć ciepłym kocem. Kompresy robić na noc przez trzy doby z rzędu. Po drugim kompresie zacznie schodzić flegma, pojawi się kaszel i obfite pocenie (normalne). Flegmę bezwzględnie wypluwać.

Można też oczyszczać żywicą sosnową.

1 szklankę koziego mleka ogrzewać na małym ogniu (nie doprowadzać do wrzenia) rozpuszczając w nim kawałek żywicy sosnowej wielkości 1-1,5 cm. Ciepłą szklankę pić na noc. Następnie natrzeć klatkę piersiową i plecy Amolem i założyć ciepłą koszulę. Nacieranie jest niepotrzebne gdy zastosujemy jeden ze sposobów opisanych powyżej.INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ - Oczyszczenie narządów oddechowych

 

Kommentar schreiben


Menu główne

Losowy produkt

19,68 PLN

39,36 PLNCytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Zaledwie co piąty badany (22%) przyznał,
że sięgnął w ubiegłym roku po suplement diety.
Znacznie częściej korzystają z nich kobiety niż mężczyźni.
Najchętniej, suplementy diety i żywność wzbogaconą,
stosują osoby młode, do 24 roku życia oraz
osoby powyżej 65 roku życia.