Gram Zdrowia

Home Masters Uleszka Reinigung INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ - Oczyszczenie narządów oddechowych

INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ - Oczyszczenie narządów oddechowych

Drucken
Beitragsseiten
INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ
Oczyszczenie z kwasu moczowego - WARIANT I
Oczyszczenie z kwasu moczowego - WARIANT II
Oczyszczenie układu moczowo-płciowego
Oczyszczenie tarczycy
Oczyszczenie narządów oddechowych
Oczyszczenie z radionuklidów i metali ciężkich
Alle Seiten
Oczyszczenie narządów oddechowych

Polecane palaczom i cierpiącym na schorzenia dróg oddechowych. Stosuje się w formie kompresów.

Z czarnej rzodkwi
Umyć czarną rzodkiew, nie obierając ze skórki zetrzeć na grubej tarce i odcisnąć sok. Dodać do soku 1 łyżkę stołową miodu i pić na noc. Pozostały po odciśnięciu miąższ położyć na bawełnianą tkaninę i równomiernie rozłożyć na klatce piersiowej (oprócz okolicy serca), przykryć ręcznikiem, obłożyć torfem i przykryć ciepłym kocem. Jeśli po 30-40 minutach pieczenie będzie silne, kompres zdjąć. Nie dopuścić do oparzenia skóry.

Z kapusty
Wziąć 4 liście kapusty (rozmiary winny być takie, by przykryć płuca od strony pleców i klatki piersiowej), włożyć do garnka i gotować dokładnie 3 minuty od momentu zagotowania wody. Następnie posmarować klatkę piersiową i plecy smalcem i przyłożyć po 2 liście z przodu i z tyłu. Owinąć ręcznikiem, założyć ciepłą koszulę i nakryć ciepłym kocem. Kompresy robić na noc przez trzy doby z rzędu. Po drugim kompresie zacznie schodzić flegma, pojawi się kaszel i obfite pocenie (normalne). Flegmę bezwzględnie wypluwać.

Można też oczyszczać żywicą sosnową.

1 szklankę koziego mleka ogrzewać na małym ogniu (nie doprowadzać do wrzenia) rozpuszczając w nim kawałek żywicy sosnowej wielkości 1-1,5 cm. Ciepłą szklankę pić na noc. Następnie natrzeć klatkę piersiową i plecy Amolem i założyć ciepłą koszulę. Nacieranie jest niepotrzebne gdy zastosujemy jeden ze sposobów opisanych powyżej.INNE RODZAJE OCZYSZCZEŃ - Oczyszczenie narządów oddechowych

 

Kommentar schreiben


Menu główneCytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Czy wierz że...
Człowiek 60 letni ma za sobą drogę równą odległości
Ziemi od Księżyca, tj. 384 000 km.