Gram Zdrowia

Home Masters Uleszka Krebs ist nicht angeführt Sami hodujemy raka - RAK ŻOŁĄDKA

Sami hodujemy raka - RAK ŻOŁĄDKA

Drucken
Beitragsseiten
Sami hodujemy raka
RAK PŁUC
RAK ŻOŁĄDKA
RAK MACICY
Współczesna medycyna
Teoria trawienia membranoweg
Alle Seiten
RAK ŻOŁĄDKA (T. Jumiki, lat 69) W szpitalu po dokładnych badaniach postawiono diagnozę - rak żołądka. Zaproponowano operację, ale chory odmówił. Postanowił przejść terapię według systemu Nishi. Po upływie miesiąca minęło uczucie dyskomfortu w żołądku, zmniejszyły się mdłości. Po roku przysłał list, że czuje się dobrze i wysoko ocenia leczenie, które uwolniło go od raka żołądka bez konieczności poddania się operacji.

RAK JELITA GRUBEGO (Iszizuko, lat 61) Latem 1958 r. zaczął odczuwać ból podczas jedzenia. Kał z powodu domieszki krwi zabarwiony był na ciemny kolor. Lekarze ze szpitala w Osace postawili diagnozę - rak jelita prostego. Chory odmówił jednak operacji. Zwrócił się do innego szpitala, w którym w ciągu dwóch miesięcy przeszedł kurs leczenia według systemu Nishi, po którym nastąpiło pełne wyzdrowienie.

RAK KRTANI (Masapugu, lat 68) Chory nie mógł mówić. Lekarze szpitala w Osace postawili diagnozę - rak krtani. Zalecono leczenie izotopami, które nie pomogło. W listopadzie 1958 r. chory zgłosił się do szpitala na leczenie według systemu Nishi. Miał złe nawyki - palił 40 papierosów dziennie, uwielbiał słodycze, które zjadał w dużych ilościach. Te przyzwyczajenia zwiększały podrażnienie tej części krtani, w której rozwinął się rak. Dwa miesiące leczenia dały oczekiwany rezultat - głos wrócił do normy. Jego stan fizyczny znacznie się poprawił. Chorego wypisano ze szpitala, aby kontynuował leczenie samodzielnie. W liście z 1962 r. dziękował za pomoc w odzyskaniu zdrowia.Sami hodujemy raka - RAK ŻOŁĄDKA
 

Kommentar schreiben


Menu główne

Losowy produkt

19,97 PLN

103,32 PLN


Ostatnio na forum

Keine Beiträge vorhanden

Komentarze

Pokrewne

Gościmy

Wir haben 111 Gäste online

Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Według Światowej Organizacji Zdrowia
chlorowanie wody powoduje powstanie ponad
pięćdziesięciu związków rakotwórczych.