Gram Zdrowia

Home Masters Prof. Maria Dorota Majewska Impfungen Zabójcze szczepionki przeciwko grypie

Zabójcze szczepionki przeciwko grypie

Drucken
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

From : Maria Majewska
Date : Tue, 24 Jul 2012 22:58:59 +0200
Subject : zabójcze szczepionki p. grypie

Szanowni Panstwo,

Jeszcze pozostalo kilka dni, w których mozna pisac listy do Prezydenta RP w sprawie ustawy o przymusie szczepien.  Zachecam wiec osoby tym zainteresowane do pisania. Im wiecej osobistych głosów  sprzeciwu , tym wieksze szanse, ze ustawa ta bedzie zawetowana przez Prezydenta, jak powinna.

Zgony zgloszone po szczepieniach.pdf

 

Jesli mimo protestów Prezydent ja podpisze, wowczas przyjdzie czas na odwoływanie sie do miedzynarodowych instancji i osobisty opor przeciw szczepionkowym gwałtom.  Problem moze byc jednak znacznie wiekszy, bo wystarczy, ze tylko pewna liczna osob zaszczepi sie  pandemicznymi szczepionkami ptasiej grypy, zawierajacaymi  aktywne wirusy, i pandemia sie rozejdzie po calym kraju i Europie.  Wowczas moze byc nie do opanowania. W załaczniku dane z VAERS o silnym wzroscie umieralnosci po szczepieniach przeciw grypie w USA.

Pozdrawiam,

DM

 

Silny wzrost zgonów po szczepieniach „przeciw grypie” w USA, dane z VAERS. (Zgłaszanych jest tylko ok. 5% wszystkich zgonów/powikłań poszczepiennych, więc te liczby należ pomnoży przez 20.

Od r. 2009 – kiedy wykreowano „pandemię” świnskiej grypy – obserwujemy dramatyczny wrost zgłaszanych zgonów po szczepieniach „przeciw grypowych” . Dowodzi to, że szczepionki te stają się coraz bardziej zabójcze. Nie wiadomo, czy odpowiedzialne za to są coraz bardziej toksyczne adjuwanty, (np. squalen), czy dodatki do nich aktywnych, patogennych wirusów. Możliwe, że jedno i drugie, ale faktem pozostaje, że umieralność ludzi po tych szczepieniach wzrosła 3-6 krotnie w stosunku do lat poprzednich.

Można więc oczekiwać, że przygotowywane teraz szczepionki „przeciw ptasiej grypie” będą jeszcze bardziej zabójcze. Jeśli bedą zwierać aktywne zmodyfikowane wirusy tej grypy (już wyprodukowane w laboratoriach), które są bardzo patogenne i łatwo przenoszą się drogą kropelkową, to te szczepienia mogą zapoczatkować prawdziwą pandemię i zdziesiątkować ludzi. Polska jest na to najbardziej narażona, bo sejm i rząd nową ustawą zaprosiły kartele szczepionkowe do testowania tych szczepionek w Polsce na naiwnych, biednych ludziach. Jedyna – wątpliwa zresztą – satysfakcja, że ta pandemia dotknie także polityków (którzy zagłosowali za ta haniebną ustawą) i ich rodziny. Może wreszcie coś do nich dotrze, ale wtedy będzie już za późno na rozum i ratunek. Martwy Polak po szkodzie, nie będzie miał już szans na zmądrzenie. (Obym się myliła w tych prognozach, nie potrafię jednak zrozumieć jak politycy mogą być tak krótkowzroczni i nieodpowiedzialni. Czy sam fakt , że w żadnym cywilizowanym kraju nie ma takich faszystowskich ustaw , niczego im nie mówi?).

Zabójcze szczepionki przeciwko grypie
 

Menu główne


Ostatnio na forum

Keine Beiträge vorhanden

Komentarze

Pokrewne

Gościmy

Wir haben 230 Gäste online

Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.
Jeśli nie trenujesz przez 4 tygodnie to moc Twoich mięśni zmniejsza się o 17 %
Źródło: Journal of strenght and conditioning research