Gram Zdrowia

Home Masters Prof. Maria Dorota Majewska Impfungen wszystkie szczepionki sa zanieczyszczone

wszystkie szczepionki sa zanieczyszczone

Drucken
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
To : <undisclosed-recipients:;>
Date : Wed, 14 Dec 2011 06:40:37 +0100
Subject : wszystkie szczepionki sa zanieczyszczone
============ Forwarded message ============

Wartosciowe informacje na ten temat.

http://www.salem-news.com/articles/november292011/vaccines-contaminated-se.php

Tłumaczenie przy pomocy Google:

Wszystkie szczepionki są zanieczyszczone - Every Last One of Them

"Wódz, jeśli nie jedynym, powodem potworny wzrost nowotworu, szczepień" - dr Robert Bell, raz wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Rakiem w British Hospital Cancer

Szczepionki

Eksperci twierdzą, że rodziny powinny krytycznego spojrzenia na szczepionki.


(Washington, DC) - Czy były śpieszył się, aby co roku szczepionki przeciw grypie lub pilnie przyjmowanie dzieci do około 40 szczepionek mandat dzieciństwa?

To naprawdę wstyd, ponieważ nieświadomie handlował run-of-the-mill grypa czy tylko odra, do załadunku swoje lub swoich dzieci organów raka i innych wirusów zabójcza, bakterie niszczące, chemicznych wybranych do płodności szkody, i syntetycznego DNA, które grozi uszkodzeniem własnego DNA - kod biologiczny dla swojego istnienia.

Kto mówi szczepionki są zanieczyszczone?

Brak, z wyjątkiem (nieżyjący już) szef szczepionek w firmie Merck, dr Maurice Hillerman, którzy przed kamerą przyznał, że Merck WZW typu B, skażone wirusem, spowodowały epidemii AIDS w USA. Dodał, że wszystkie szczepionek firmy Merck są zanieczyszczone raka i innych wirusów. (Rząd USA przyznał, HEB powoduje B szczepionki Lupus . Ta szczepionka jest uprawniony do każdego dziecka w USA w dniu urodzenia i jest związane z MS, jak również.)

Że szczepionka jest uprawniony do każdego dziecka w USA w dniu urodzenia i jest związane z MS, jak również.)

Dla Żydów, którzy niemal religijnie wierzą w autorytety medyczne na temat szczepionek i poo-pooed tych, którzy obawiają się o bezpieczeństwo szczepionek, mogą chcieć zauważyć, że Hillerman był Żydem.

A może uznają, że tak jest dr Larry Palevsky, dyplomowanym pediatra Nowy Jork , który przez dziesięć lat rutynowo dał szczepionek do swoich pacjentów, dopóki nie zauważyli ich utraty kontaktu wzrokowego, a następnie zaczął szukać do szczepionki miał ślepo ufa. Odkrył, że wszystkie są skażone wirusami, które są tak małe, że nigdy nie można usunąć. Już nie daje żadnych szczepionek. Teraz traktuje jego młodych pacjentów autyzmu i innych urazów neurologicznych od szczepionek.

Donald W. Scott, redaktor Journal chorób zwyrodnieniowych i współzałożycielem Wspólnej Przyczyna Medical Research Foundation, szczepionkach linki do AIDS (tak jak Hillerman) i USA broni biologicznej badań, i mówi, że są zanieczyszczone mykoplazmy , prymitywne bakterie, które ma oprócz ścian komórkowych.

Być może najwyższy autorytet naukowy mówiąc szczepionki są zanieczyszczone jest Garth Nicolson. On jest biolog komórkowy i redaktor Journal of Clinical and Experimental przerzutów, oraz Journal of Cellular Biochemistry. On jest jednym z najczęściej cytowanych naukowców na świecie, po opublikowaniu ponad 600 medycznych i naukowych recenzowane artykuły, edytować ponad 14 książek, a serwowane na redakcyjnych 28 czasopism medycznych i naukowych. On nie tylko mówi, że szczepionki są zanieczyszczone mykoplazmy, ale ostrzeżenia USA , że są. Nicolson idzie dalej i mówi, że wszyscy jesteśmy uszkodzone przez nich umowy przewlekłe choroby zwyrodnieniowe, że.

To przekłada uszkodzenia do kształcenia pacjentów (i tym samym całe życie zysku) dla przemysłu farmaceutycznego, co do szczepionek i mówi, nie wydaje się być przypadkowa.

 

 

Według CIA Statystyki: Jak zwiększyć Shots, USA Żywotność zmniejsza się

1980: 9 szczepionki, autyzm jest rzadki
2009: 36 $ przed szczepionki wieku 5 lat
2010: 55 szczepionki $ przed 6 lat

 

Szczepionki vs Autyzm, 2009 Szczepienia przed ukończeniem 5 Zgonów na 1000 do 5 lat życia

Cena Autyzm

Żywotność rankingu
Stany Zjednoczone (c) 36 7.8 1 w 91 34
Norwegia 13 4.4 1 w 2000 ab 5
Dania 12 5.8 1 w 2200 ab 18 d
Japonia 11 4.2 1 w 475 4
Szwecja 11 4.0 1 w 862 2
Islandia 11 3.9 1 w 1,1000 ab 1

 

 

 

Wszystkie szczepionki upoważniona do dzieci i wielu innych szczepionek, jak również, w tym szczepionki przeciw grypie sezonowej jest upoważniona do pracowników służby zdrowia, są zanieczyszczone polysorbate 80, centralny składnik farmaceutyczny przemysł patent na płodność uszkodzenia. Przemysł farmaceutyczny ma długą historię poszukiwania szczepionki, które potajemnie sterylizacji całych populacji Tak więc, oprócz tego, że zanieczyszczone raka i innych wirusów i bakterii z mykoplazmy, szczepionki są celowo "skażone" z substancją chemiczną, a także, co jest, biorąc pod uwagę patentu, "oczywisty" poszukiwanych sterylizacji agen

Poza zawierających polisorbat 80 i rak i inne wirusy i prawdopodobieństwo mykoplazmy, szczepionki Gardasil są zanieczyszczone w dodatkowy sposób. To i wszystkie nowe szczepionki są zanieczyszczone z genetycznie DNA . Może zanieczyścić DNA ludzi, tylko genetycznie uprawy mogą skazić normalnych upraw. Gardasil sam w sobie jest zanieczyszczone z człowieka wersję DNA HPV, wirus bardzo to miało chronić przed, który teraz zagraża nie tylko zmiany dzieci zdrowe DNA z syntetycznego DNA (!), ale z chorej wersji.

Gardasil została zawieszona w Indiach po 4 dziewczyny zmarł, ale zabicie poszła na w USA, pomimo potwierdzono śmierć 100 dziewczynek. a teraz CDC, ze szczególnym powiązania Merck, jego twórca, chce wszystkich chłopców do podejmowania to, too.

Świadoma zgoda jest podstawą Kodeksu Norymberdze, który został utworzony przez Trybunał Norymberski, aby utrzymać przemysł farmaceutyczny nigdy popełnienie ohydnej "medyczne" nadużyć miało to miejsce podczas Holocaustu. W Kalifornii, Jerry Brown demontażu świadomej zgody w celu uzyskania tych śmiertelnych szczepionek związanych z niepłodnością , na wszystkie dzieci w wieku szkolnym. I to w czasie Holokaustu, że farmaceutycznych eksperymenty na żydowskich więźniarek w Auschwitz w celu opracowania szczepionki, która sterylizowane potajemnie . Henry Kissinger proponował, by potajemnie sterylizacji szczepionek w głównym raporcie dla rządu USA i dopiero w 2009 r. fiński minister zdrowia powiedział, że za szczepionki przeciwko H1N1, która miała niższe populacji.

Jerry Brown właśnie podpisał ustawę projekt ustawy, która pozwoli na dzieci w wieku od 12 do decyduje, czy przyjąć szczepionkę na chorobę przenoszoną drogą płciową. Zgoda rodziców nie jest potrzebna, a rodzice nawet nie mieć wiedzy o tym, czy dziecko należy szczepionki. Merck szczepionki Hepatitis B to taki, który jest wliczony w cenę, podobnie jak inne szczepionki firmy Merck Gardasil, rzekomo na raka jajnika. Naukowiec mówi, że jest Gardasil ma dowodów to działa . "To rodzi pytania o zalecenia CDC , że seria strzałów być podane do dziewcząt w wieku 11-lat. "Jeśli szczepienia 11 lat i ochrony nie ostatni ... umieściliśmy je na szkody od skutki uboczne, małe, ale realne, w zamian żadnych korzyści, "mówi dr Harper." korzyści dla zdrowia publicznego jest niczym, nie ma ograniczenia w raka szyjki macicy ... "

 

Aktualnych danych na Gardasil do 12 sierpnia 2011


Niepełnosprawnych 763
Smierci 103
Nie Odzyskaj 4777
Abnorm. Pap Smear 430
Dysplazji szyjki macicy 157
Rak szyjki macicy 41
Zagrożenie dla życia 444
Rz alarmowe. Odwiedź 9115

Hospitalizowanych 2307
Rozszerzony Hosp. Pobyt 201
Poważne 3111
Zdarzenia niepożądane 23388

 

Ale dane te b ased na statystyki z lekarzy, którzy nie chcą być pozywane. W rzeczywistości, " mniej niż 10% zgonów, drgawki, paraliż, itp., są zgłaszane jako spowodowane przez szczepienia, że lekarze dali w swoim biurze.

Następujące rzeczywistych szacunki oparte są na doniesieniach z kancelarii :

"

840 młodych dziewcząt i 2 chłopców zmarło po otrzymaniu szczepionki Gardasil HPV 201.010 młodych dziewcząt ucierpiały wyniszczające wydarzenia, takie jak zmęczenie, drgawki, paraliż, itp. po otrzymaniu szczepionki Gardasil HPV.

"

Prawo Kalifornii nawet zatwierdza wcześniej, to jeszcze do być (i całkowicie niesprawdzone) szczepionki chorób przenoszonych drogą płciową, choć z dwóch szczepionek prąd Merck są naciska na dzieci, szczepionki firmy Merck spowodowane Lupus AIDS i powoduje, że i inne szczepionki firmy Merck jest zanieczyszczone na wiele sposobów i udowodnienia wysoce śmiertelne. Dzieci będą te, decyduje, czy przyjąć szczepionki, a oni podjąć tę decyzję po przymusowym zobaczyć filmy z ludzi umierających straszne zgonów z powodu raka. Nie tylko szczepionkę podawać bez zgody rodziców, ale rodzice są pozbawione wiedzy, że szczepionka ma być wydane lub że zostało ono wydane. Jeśli dziecko ma zajęcia lub umiera potem rodzice nie mogą widzieć medycznych własnych dzieci ewidencji.

To, co pozostało z "świadomej zgody" ma na celu zapewnienie ochrony praw człowieka na świecie z branży farmaceutycznej nadużycia przeciwko ludzkości.

Po II wojnie światowej, był Merck, który otrzymał kapitału lotu przemysłu farmaceutycznego oskarżonych o zbrodnie przeciwko ludzkości, zniewolenia człowieka i masowe morderstwa.

W przypadku dzieci, a nie ich obliczu choroby wieku dziecięcego nieistotnych zagrożenie , są, mandatu prawnego, bombardowani wielokrotnie przez całe dzieciństwo z wirusami, które powodują choroby (w tym raka), komórki niszczące bakterie, aa zagrożenie dla bardzo integralności DNA i chemiczne specjalnie wybrane do upośledzać płodność. I prawa są zapisywane dodać do już długą listę szczepionek muszą podjąć, w tym dwóch upoważnionych szczepionek firmy Merck. Jeden jest stary szczepionki firmy Merck, który spowodował AIDS i powoduje Lupus. Drugi to szczepionki firmy Merck, twierdząc, profilaktyki raka szyjki macicy ale dziewczyny mają małe szanse zachorowania na nie w pierwszej kolejności (i chłopców, nie!) I może być łatwo wykryte przez cytologiczne i wyleczone i nie ma dowodów na szczepionki zapobiega niego. Tymczasem, jest to zabijanie dzieci.

Zanieczyszczenia szczepionki przeciwko polio i skutki nadal

FAKT: Przed szczepionkę przeciwko polio, nigdy nie było wirusa z innego gatunku celowo wstrzykiwać do ludzi.

FAKT: 61% wszystkich nowotworów człowieka (podczas autopsji) teraz zawierać wirusa SV40 małpa , w odniesieniu do szczepionki przeciwko polio z 1950 i 60.

FAKT: podział szczepionki CUTTER i Wyeth produkowane śmiertelną Polio szczepionki z żywymi wirusami, które faktycznie dały odbiorcy Polio

FAKT:. Wszystkie powyższe informacje zostały wstrzymane od władz publicznych na rok, aby uniknąć paniki i zapobiec utracie wiary w szczepionkach przeciwko polio była bardzo rzadkich chorób zakaźnych , że przedstawione niewielkie zagrożenie dla społeczeństwa, ale ryzyko było znacznie przesadzone przez Polio Fundacji przed wprowadzeniem szczepionki przeciw polio, szczepionka cud - zanieczyszczone wirusem małpy, która była przyczyną nowotworów tkanek miękkich od dziesięcioleci.

Choć nie stoi poważne zagrożenie dla zdrowia, ludzie płacą, aby ich organy skażone skażone szczepionki. Podejmując szczepionek, są one handlu minimalne ryzyko nawet zamawiającego powszechnych chorób i które same w sobie rzadko są niebezpieczne i mogą być traktowane w przypadku niedotrzymania - za absolutną pewność infekując ciała

1. raka i inne choroby zakaźne wirusy,
2. szkodliwych bakterii i
3. chemicznych osłabienie płodności.

Robią to, ponieważ są terroryzowane przez ich własny rząd z fałszywych informacji na temat zagrożeń związanych z różnymi chorobami i odmawia krytycznych informacji na temat naukowej oceny ryzyka szczepionek .

Te szczepionki bez wątpienia zagraża ich płodność i ich dzieci, i ich życie.

wszystkie szczepionki sa zanieczyszczone
 

Menu główne

Losowy produkt

17,22 PLN

19,97 PLN


Ostatnio na forum

Keine Beiträge vorhanden

Komentarze

Pokrewne

Gościmy

Wir haben 132 Gäste online

Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.
Przyjaciel to ktoś, kto zna pieśń Twojego serca i potrafi Ci ją zaśpiewać, kiedy zapomnisz słów.

Cytat z jednego z Polskich blogów