Gram Zdrowia

Home Masters Prof. Maria Dorota Majewska Impfungen Wcześniaki używane do kryminalnych testów szczepionek

Wcześniaki używane do kryminalnych testów szczepionek

Drucken
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

szczepienia-niebezpieczenstwo-igly220============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
To : <undisclosed-recipients:;>
Date : Tue, 24 Jan 2012 07:19:36 +0100
Subject : Wcześniaki używane do kryminalnych testów szczepionek
============ Forwarded message ============

 

W poniższym linku znajduje się informacja o testach szczepionek przeciw rotawirusom prowadzonych na wcześniakach (także w Polsce), sponsorowanych przez firmę Glaxo.  Z opisu badań wynika, że od 30 do 40% zaszczepionych dzieci miało poważne powikłania poszczepienne (gorączka  powyżej 39.5oC, sześć lub więcej ataków biegunki w ciągu jednego dnia, co najmniej trzy epizody wymiotów na dzień, utrata apetytu,  stany niepokoju).  Powikłania występowały zarówno w grupie, która dostała testową szczepionkę razem z baterią innych, jak i w grupie placebo, która dostała masę różnych szczepionek bez testowej.  Mimo tak wielkiej liczby powikłań, sponsorowani przez firmę autorzy pracy twierdza, że szczepienia powinny być stosowane u wcześniaków.

http://www.pediatricsupersite.com/view.aspx?rid=91652

 

 W Polsce prowadzi się bardzo dużo testów szczepionek na niemowlętach.  Wszystko wskazuje, że niemowlęta biednych, niewykształconych rodziców przeznaczone są na króliki doświadczalne i do potencjalnego zniszczenia. Temu właśnie służy utrzymywanie obowiązkowych szczepień w Polsce.   Poniżej przykłady testowania szczepionek na polskich niemowlętach.  Ile z tych niemowląt zmarło lub zostało trwale okaleczonych? To pozostaje tajemnicą firm i lekarzy, którzy prowadzą te badania.  Oficjalnie w Polsce nie ma praktycznie żadnych powikłań poszczepiennych.    

 

http://journals.lww.com/pidj/Fulltext/2009/04001/The_10_Valent_Pneumococcal_Non_typeable.4.aspx?WT.mc_id=HPxADx20100319xMP&;generateEpub=Article%7Cpidj:2009:04001:00004%7C%7C&generateEpub=Article%7Cpidj:2009:04001:00004%7C%7C

 

http://journals.lww.com/pidj/Fulltext/2009/04001/Safety_and_Reactogenicity_of_the_10_Valent.6.aspx

Wcześniaki używane do kryminalnych testów szczepionek
 

Menu główne

Losowy produkt

3,26 PLN

159,00 PLN


Ostatnio na forum

Keine Beiträge vorhanden

Komentarze

Pokrewne

Gościmy

Wir haben 88 Gäste online

Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Szczęście człowieka na ziemi zaczyna się dlań wtedy,
gdy zapominając o sobie zaczyna żyć dla bliźnich.
Mikołaj Gogol