Gram Zdrowia

Home Dzieci Uczniowie Horoskop: koziorozec i milosc - ona i on

Horoskop: koziorozec i milosc - ona i on

Drukuj

ON

To człowiek poważny, głęboki i małomówny. Uparty, cierpliwy i skoncentrowany na własnych celach. Nie wydaje się być zbyt towarzyski i ufa tylko kilku wybrańcom. Doskonale panuje nad swymi emocjami, nie okazuje otoczeniu swoich potrzeb duchowych i emocjonalnych; zbytnie wynurzanie się przed innymi traktuje jak słabostkę, z którą należy walczyć.

Jednak wraz z upływem lat wyraźnie staje się łagodniejszy i bardziej tolerancyjny, nabiera zaufania dla siebie samego i pozwala sobie na swobodniejszy sposób bycia.

Z natury jest pesymistą, nie znosi tracić czasu na zbędne [jego zdaniem] błahostki, najważniejsze są dla niego studia, praca i kariera, dopiero po osiągnięciu określonej pozycji społecznej pozwala sobie na relaks i rozrywki. Tak samo dzieje się w miłości, to nie jest typ uganiający się za spódniczkami. Oczywiście zdarzają mu się przygody natury erotycznej, ale nie traktuje ich poważnie, dlatego bardzo rzadko związuje się na poważnie kiedy jest bardzo młody. Woli poczekać, ustabilizować swoje dążenia materialne, pragnie zapewnić swojej wybrance i przyszłej rodzinie wygodne, dostatnie życie.

Jest niezwykle wymagający i niełatwo się zakochuje, trudno mu zaakceptować własne uczucia, przy nim należy być cierpliwym i łagodnym. Bo pod twardą, nieprzemakalną skorupą tętni tęsknota za tym by być kochanym i docenianym. Potrzeba więc pewnego czasy by poczuł się pewny siebie, swoich uczuć, wtedy się otworzy i pokaże swój prawdziwy temperament.

Nie bawi się w komplementy, szerokim łukiem omija romantyczność; uczucia okazuje czynami i jest niezwykle wierny.

ONA

Pełna godności, obdarzona nadzwyczaj silną osobowością, nie zależy jej na wysuwaniu się do przodu przed innych, nie przez skromność, bo wbrew pozorom jest bardzo ambitna, ale po prostu nie znosi tracić czasu na mało znaczące, frywolne sprawy. Dlatego wydaje się wyniosła, można odnieść wrażenie, że stawia się ponad wszystkimi i zamyka się w czymś w rodzaju wieży z kości słoniowej.

Jej planeta, Saturn sprawia, że jest przedwcześnie dojrzała, zbyt surowa i jak jej męski odpowiednik nie jest tak beztroska jak rówieśnicy. Złoty wiek Koziorożca zaczyna się później, bo upływające lata dodają jej mądrości i uroku, powściągliwego, surowego i eleganckiego. W rzeczywistości jest dosyć nieśmiała, ma mnóstwo rezerwy zwłaszcza w sprawach uczuciowych, ukrywa swe uczucia, boi się czyjejś dominacji i nie dopuszcza myśli, że ktoś mógłby dostrzec jej ból czy rozterki. Jest ostrożna, a nawet nieufna, dlatego odrzuca miłość od pierwszego wejrzenia, a każdą decyzję analizuje ze wszystkich stron ? również wybór partnera.

Mężczyzna jej życia musi być równie ambitny jak ona, silny, posiadać zmysł praktyczny, być niezawodny w działaniu, no i powinien umieć stopić jej najbardziej intymne opory by mogła w końcu całkowicie poddać się miłości.

Szacunek i zaufanie są najważniejszymi czynnikami, które pozwolą jej związać się z wybranym mężczyzną, ale nigdy nie zgodzi się grać drugoplanowej roli, zawsze będzie dbać o swoją autonomię, chronić swą wolność, zachowa własny sposób działania i myślenia.

Piękna, elegacka i wytworna.

 

Żródło: http://ciekawe.onet.pl/pies/static,forum.html?discId=12014125&page=43&AppID=389

Horoskop: koziorozec i milosc - ona i on
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2734 gości