Gram Zdrowia

Home Dzieci Młodzież "Widziałem naziola" czyli 11.11.11 okiem blogera.

"Widziałem naziola" czyli 11.11.11 okiem blogera.

Drukuj

Pojechałem na ten marsz z lekkimi obawami. Nie dlatego że bałem się zadymy, w tych akurat odnajduje się świetnie, nie zależnie po której stronie barykady przyjdzie mi stać z kamerą. Martwiłem się czymś innym -- tym, że spotkam nazistów, faszystów. Sprawdziło się to jednak ku mojej uciesze w stopniu minimalnym. Ze wspomnianych nazistów to nie licząc jednego głupola z celtyckim krzyżem, widziałem tylko policyjnych bandytów wyżywających swoje frustracje na może nie „niewiniątkach" ale jednak niewinnych.W sumie to dymili głównie policjanci, zwykle po cywilu ale część w uniformach. Generalnie nazistów, faszystów w marszu nie było, choć byli na jego obrzeżach chuliganie szukający wrażeń z policją, ich jednak do marszu nie zaliczam, nie widać po nich było by się interesowali Dmowskim czy polską historią.

Co do samych zajść to winne ich w mojej ocenie są dwie strony:

Asumpt dała lewica, która próbowała przyklejać łatki faszyzmu patriotom, co miało być usprawiedliwieniem do zwoływania lewackich bojówek z polski czy zagranicy. Ich obecność z kolei zawsze zachęca do pojawienia się zadymiarzy / chuliganów chętnych do zadymy. Cała akcja dla niepoznaki była oczywiście okryta kolorowym acz tandetnym papierkiem tolerancji i miłości... jednak lewica była tylko narzędziem w działaniach głównego winowajcy, rządu.

Członek Platformy Obywatelskiej -- wiceprezes Hanna Gronkiewicz Waltz z jednej strony wydając zezwolenie na marsz i z drugiej strony dając zezwolenie na jego blokadę świadomie dążyła do burd w Warszawie. Tego nie można tłumaczyć schizofrenią, czy głupotą -- to działanie było celowe i miało służyć „upieczeniu" na ogniu zadymy, spraw związanych z planowanymi zmianami prawa. Szykuje się ponownie cenzura Internetu „na żądanie", szykuje się benzyna za 6 PLN i wzwyż, szykuje się podatek katastralny, szykuje się generalnie bieda i regres, więc rząd pod osłoną zadymy chce zaostrzyć prawo szykując się do nadchodzących masowych zamieszek. W całym kraju policja jest doposażana w urządzenia typu L-RAD i inne wynalazki do „bezinwazyjnego" pogromu demonstracji. Takie zaś zadymy oprócz funkcji „pretekstu" do zmian prawa spełniają też zadanie pola doświadczalnego, przed czymś większym co nadchodzi szybkim krokiem, szykujcie się ...

Skąd się wzięła liczba 90 tysięcy? Jak to wyliczono? To wyjaśnia minister Szeremietiew:
http://szeremietiew.nowyekran.pl/post/37601,ile-nas-bylo-11-listopada

Link do wykopu, dziękujemy!
http://www.wykop.pl/link/944527/widzialem-naziola-czyli-11-11-11-okiem-bloger...

Ściągnij cały dokument na dysk:
https://www.rapidshare.com/files/2142240495/Widzialem_naziola.mp4

Oryginalny, w żaden sposób niemodyfikowany plik z mojej kamery,
z pogromu jaki urządziła policja uczestnikom marszu:
http://www.rapidshare.com/files/1103097366/00143.MTS

Policyjny prowokator w szarych bojówkach (2:20) którego mam też nagranego w swoim filmie, brał udział w pogromie:


Pobicie dziennikarza:


... i odpowiedni komentarz w zdjęciach
http://img41.imageshack.us/img41/4012/ustawkan.jpg

Nie tylko lewactwo prało ludzi za posiadanie polskiej flagi:


Jeśli macie inne takie scenki, lub ujęcia nieuzasadnionej brutalności policji
podsyłajcie redakcji: tv@nowyekran.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież