Gram Zdrowia

Home Dzieci Młodzież „Anatomia upadku” w TVP 1 - 8 kwietnia, godz. 21:20. OGLĄDAJ!

„Anatomia upadku” w TVP 1 - 8 kwietnia, godz. 21:20. OGLĄDAJ!

Drukuj

Dodano: 07.04.2013 [20:26]
„Anatomia upadku” w TVP 1 - 8 kwietnia, godz. 21:20. OGLĄDAJ! - niezalezna.pl
foto: Marcin Pegaz/Gazeta Polska
8 kwietnia o godz. 21:20 w TVP 1 rozpocznie się pokaz filmu „Anatomia upadku” w reżyserii Anity Gargas. WYprodukowany przez „Gazetę Polską” dokument obala najważniejsze kłamstwa smoleńskie. „Anatomię upadku” trzeba zobaczyć!

Film jest efektem śledztwa dziennikarskiego dotyczącego katastrofy smoleńskiej prowadzonego w Rosji, a także na terenie Polski. Zebrany materiał dowodzi, że fakty wyglądają inaczej niż przedstawiają to raporty MAK i komisji Millera.

Poza bezspornymi faktami, relacjami świadków oraz ustaleniami naukowców, dokument koncentruje się także na pokazaniu reakcji polskich władz, prokuratury oraz komisji Millera, która badała katastrofę smoleńską. „Anatomia upadku” ukazuje całkowitą bierność i uległość wobec strony rosyjskiej, a także ignorowanie faktów wskazujących na to, że przyczyną katastrofy wcale nie było uderzenie skrzydłem w brzozę, ale że na pokładzie mogło dojść do wybuchu...

- Cieszę się, że telewizja publiczna odważyła się wyemitować niezależny film o katastrofie smoleńskiej. To pierwszy taki przypadek, bo do tej pory widzowie TVP mogli obejrzeć jedynie rosyjską agitkę propagandową "Syndrom katyński" - mówił portalowi Niezalezna.pl Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i producent "Anatomii upadku". -Jest to pewien przełom, nawet jeżeli wcześniej wyświetlona zostanie propagandowa "Śmierć prezydenta", pokazywana wcześniej w National Geographic. Polacy będą mogli porównać te dwa filmy i nie mam wątpliwości, który z nich uznają za obraz rzetelny, a który za czystą propagandę - dodaje.

Warto przypomnieć, że jako pierwsza „Anatomię upadku” wyemitowała Telewizja Puls. Premiera filmu zgromadziła przed telewizorami ok 1,13 mln widzów. Tak wiele osób oglądało dokument mimo tego, że informacja o czasie emisji pojawiła się dopiero dzień wcześniej. Film okazał się najlepiej oglądaną pozycją TV Puls.

Jeszcze raz przypominamy: TVP 1, godz. 21:20.
 

Żródło: 
„Anatomia upadku” w TVP 1 - 8 kwietnia, godz. 21:20. OGLĄDAJ!
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 225 gości