Gram Zdrowia

Home Über uns

O GramZdrowia

Drucken
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Motto:

Dawka czyni truciznę

 

 Na wstępie chcemy podkreślić, że wiemy o tym, że zdrowie ma nie jedno imię. Że coś co zdrowe dla jednego, może być trucizną dla innego. Dobrze wiemy, że nawet najzdrowsza rzecz może stać się trucizną jeśli przedawkujemy. Dlatego zawsze będziemy poszukiwać stanu równowagi, która będzie prowadziła do dobrego samopoczucia, a tym samym strzegła przed chorobami.

Gram Zdrowia to portal, w którym będziemy starali rekomendować wszystko co ma związek ze zdrowiem. Z jednej strony będziemy zamieszczać artykuły promujące zdrowie,a z drugiej rekomendować zdrowe produkty.

Portal zawiera w sobie sklep, ale nie jest on włączony - jest używany tylko i wyłącznie jako katalog rekomendowanych produktów. Moduły sklepu są używane do prezentacji rekomendowanych produktów. Nie zajmujemy się sprzedażą rekomendowanych produktów, czego nie wykluczamy w przyszłości.

Portal powinien zarobić na swoje istnienie, dlatego w niektórych miejscach mogą pojawić się reklamy, niekoniecznie rekomendowanych produktów. Reklamy służą także jako prezentację innego punktu widzenia. Mamy nadzieję, że nie są one zbyt uciążliwe.

Gram zdrowia jest skierowany przede wszystkim do ludzi chorych, którym coś dolega. nie mniej jednak cieszymy się z każdej wizyty osób zdrowych, które mogą poszukiwać informacji jak ustrzec się przed chorobą. Chcemy, żeby każdy znalazł tutaj coś dla siebie - zarówno schorowany stary człowiek, jak i młody, czy trochę starszy szukający porad dla swoich dzieci.

W razie jakichkolwiek uwag prosimy o kontakt.

Jeśli podoba się Państwu treść naszej strony to prosimy o Przekazanie darowiny (PayPal) przy pomocy przycisku w prawym górnym rogu.

 


imitation christian laboutin shoes Replica Christian Louboutin red soles faux
O GramZdrowia
 

Kommentar schreiben


Menu główne

Losowy produkt

19,68 PLN

3,26 PLN


Ostatnio na forum

Keine Beiträge vorhanden

Komentarze

Gościmy

Wir haben 76 Gäste online

Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.
Sobota wieczór. Dzwoni telefon w domu hydraulika.
- Dobry wieczór. Mówi Kowalski. Pana lekarz domowy. Pan przyjdzie do mnie pilnie, Bo toaleta MI się zapchała.
- Ale Panie Doktorze! Jest sobota wieczór. Jestem w garniturze I lakierkach I zaraz na randkę wychodzę.
- Proszę Pana. Jak Pan ma problemy ze zdrowiem to ja przychodzę o każdej porze. Dnia I nocy.
- No dobrze. Za chwilę będę.
Po piętnastu minutach hydraulik puka do mieszkania lekarza. Faktycznie ubrany w garnitur I lakierki. Lekarz prowadzi go do toalety. Pokazuje
zapchaną muszlę. Hydraulik zagląda do środka. Cmoka. Wyjmuje z kieszeni jakieś tabletki. Wsypuje do muszli I mówi.
- Dobra, a teraz niech pan muszlę obserwuje przez dwa dni. Jak nie będzie poprawy - to Pan do mnie zadzwoni w poniedziałek.