Gram Zdrowia

Home
zwyrodnienie stawów
Choroby zwyrodnieniowe stawów, a zwłaszcza kręgosłupa są dzisiaj tak powszechne, że trudno znaleźć osoby dorosłe, które na nie chorują. Powszechność ich występowania jest tak duża, że niektórzy lekarze zaczynają je traktować jako normalne procesy starzenia, a narzekania pacjentów kwitowane są zdaniami: "proszę spojrzeć w swoją metrykę", lub "z tym bólem trzeba nauczyć się żyć". Sytuacja ta nie powinna dziwić, ponieważ współczesna medycyna prócz leków przeciwbólowych i sterydów podawanych miejscowo, może zaoferować jedynie leczenie operacyjne polegające na zastąpieniu chorego stawu lub krążka międzykręgowego sztucznym.
Powszechnie stosowana fizykoterapia polegająca na masażu, oraz biernych i czynnych ruchach stawów nie wpływa praktycznie wcale na chorobę.
Więcej…  

----- Biuletyn Medycyny Alternatywnej -----
----------------------------------------------------------------------

E - Witamina młodości 4/4

Wzrost i regeneracja organizmu. Witamina E jest przydatna przy produkcji hormonów przysadki, które wśród wielu innych funkcji, kontrolują czynność gruczołów nadnerczowych oraz regulują procesy wzrostu i dzieci i młodzieży a także procesy regeneracji komórek w organizmie np. Po poważnych oparzeniach skóry oraz po zabiegach chirurgicznych wspomagając ładne gojenie się ran bez blizn.


Trądzik młodzieńczy. Witamina E działa przeciwzapalnie i przeciw-trądzikowo, przyspiesza gojenie się ran i redukuje blizny, nie dopuszcza do przebarwień skóry i plam.

f. Choroby zwyrodnieniowe stawów, reumatyzm, stany zapalne stawów na tle autoimmunologicznym.

Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Losowy produkt

12,30 PLN

19,97 PLN


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 329 gości