Gram Zdrowia

Home
wzrok

Witam

Od 7 lat borykalem sie z problemem krotkowzrocznosci. Moj przypadek byl standardowy w 2003 okulista stwierdzil wade -0.25. Pozniej co rok/pol roku dostawalem nowe, mocniejsze srednio o 0.5 dioptrii. W 2007 moja wada juz oscylowala w granicach -2.0. Przestalem nosic okulary i zdecydowalem sie na soczewki wada przestala sie poglebiac. Dosyc niedawno zaczalem szukac jakis alternatywnych sposobow leczenie wzroku, bo kazdy okulista powtarza w kolko, ze krotkowzrocznosci, dalekowzrocznosci czy astygmatyzmu nie mozna wyleczyc inaczej jak operacyjnie. Z 3 tygodnie temu przypadkiem bralem udzial we Francji w serii wykladow/cwiczen dotyczacych leczenia wzroku Metoda doktora Batesa. W tym momencie juz po ok 20(sic!) dniach cwiczen oczu moja wada spadla do ok -0.5/-0.25(Mina mojej okulistki bezcenna;])

Więcej…  
Ostatnia aktualizacja tego działu: 26 XI 2006 r.

 

Odżywianie a myślenie, samopoczucie, wzrok, wygląd, kondycja, siła... - kompleksowy system optymalizacji funkcjonowania własnego organizmu

 

Absolutna podstawa życia, zdrowia i dobrego samopoczucia


Bezdyskusyjnie pierwszym i najważniejszym czynnikiem wpływającym zarówno na procesy fizyczne jak i psychiczne zachodzące w naszym organizmie jest to czym i jak się odżywiamy. To jest podstawa. Bez tego żadne lekarstwo nas nie uzdrowi, a jakakolwiek wykonywana przez nas czynność (funkcja) będzie sprawiać nam kłopot (oczywiście mniej bądź bardziej uświadomiony - w zależności od sposobu żywienia).

Więcej…  
okulary wada wzroku - Metoda BatesaOstatnia aktualizacja tego działu: 26 XI 2006 r.
Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 647 gości