Gram Zdrowia

Home
wolność

http://www.youtube.com/watch?v=HryVACsb64c

RODACY! Wobec całego narodu polskiego i całego świata, pragnę powtórzyć te nieśmiertelne słowa: WOLNOŚĆ DLA INTERNETU !!!

Film został wyświetlony na stronie Premiera kprm.gov.pl, poniżej przedstawiamy archiwum Google:

HACKED!
by Polish Underground

STOP ACTA !
Więcej…  

From : Maria Majewska
Date : Sat, 08 Sep 2012 06:52:28 +0200
Subject : Propaganda proszczepienna

Szanowni  Państwo,
Nietrudno zauważyć, że ostatnio bardzo nasila się agresywna medialna propaganda proszczepienna.  Nie dzieje się to bez przyczyny.  Na całym świecie rośnie świadomość  okaleczeń i zgonów spowodowanych przez masowe, toksyczne szczepienia. Tego nie da się już ukryć, jest to widoczne na każdym kroku, w każdej rodzinie, w każdej społeczności, w każdym narodzie, i w skali globalnej.  To powoduje nasilający się opór przeciw szczepieniom i utratę części wielomiliardowych zysków karteli farmaceutycznych.  I to właśnie jest przyczyną coraz agresywniejszej proszczepiennej kampanii propagandowej w korporacyjnych mediach.  Praktycznie jednogłośne przegłosowanie w Polsce ustawy o przymusie szczepień, jakiej nie ma w żadnym cywilizowanym kraju, ma te same korzenie. Hańbą jest, że uczestniczyli w tym prawie wszyscy polscy politycy, co najprawdopodobniej wynika z ich przerażającej ignorancji, bo – jak przyznała pewna pani poseł – posłowie prawie nigdy nie czytają ustaw, które podpisują.  
Więcej…  

glockW naszej socjalistycznej ojczyźnie funkcjonuje wiele najdzikszych obowiązków: począwszy od faszystowskiego nakazu jazdy w pasach własnym autem czy obowiązku zawiadamiania Waaadzy o miejscu swojego pobytu po surrealistyczny zakaz wyrażania wątpliwości a propos pewnych epizodów z dziejów świata. Pomysłowość kolejnych władz Generalnego Gubernatorstwa wydaje się nie mieć żadnych hamulców.

Tak się jednak tylko wydaje – w szale wydawania kolejnych rozkazów mimo wszystko widać żelazną logikę totalitaryzmu: oszczędza się społeczeństwu rozporządzeń mogących uniezależnić ludzi od troskliwego reżimu, na przykład unikając wydania zarządzenia obowiązkowego posiadania broni przez każde gospodarstwo domowe.

Więcej…  

Zdrowie psychiczne też jest bardzo ważne, a jego gwarancją jest odpowiednia wolność :)

http://www.youtube.com/watch?v=bZ6cQRPUHxY

Żebyśmy nie dawali zwariować przepisami sanepidu, czy też unijnymi regulacjami krzywizny banana. Zobaczcie proszę, że da się bez sanepidu zdrowo żyć.

Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Losowy produkt

94,71 PLN

5,00 PLN


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 179 gości